Tas ir par transformāciju!

Transformācija ir pieredze, kuras laikā tiek nomainīti vai ievērojami uzlaboti domāšanas modeļi, attieksme, uzvedība un emocionālā sensitivitāte. Tas ir solis plašākā apziņā, kas vainagojas ievērojamā personības pilnveidē, dzīves kvalitātes uzlabošanā un vieglākā būšanā šajā pasaulē. Spēks ir Tevī.

Mērķis ir ceļš! 

Vairumam cilvēku rietumu pasaulē ir iemācīts domāšanas modelis - "es būšu laimīgs, kad...", kas iekšēji rada milzīgu konflikta sajūtu, jo dzīve notiek tagadnē. Tas ir par to, ka mācamies justies laimīgi tagad un izbaudām procesu, nevis gaidām rītdienu.   

Kā veicināt transformācijas procesus?

Visa pamatā ir izpratne par to, kur Tu esi šobrīd un kur Tu vēlies nonākt. Veltīt laiku sev un apzināti veltīt laiku tam, lai domātu par savu dzīvi un to, kādu to vēlies. Ja nav rīcības - ideja ir bezjēdzīga. Rīcība (kaut līdz galam nepārdomata) pārtrumpē jebkuru nerealizētu ideju. Izmantojot dažādus izaugsmes virzienus mēs ceļam savu dzīves kvalitāti holistiski.

Emocionālā inteliģence apzināties, pārvaldīt, līdzsvarot un atveseļot emocionālo ķermeni. Mēs varam izvēlēties savas emocijas

BioHakings dzīvesveida mainīšana un uzlabošana, izmantojot zinātnes atklājumu, tehnoloģijas un bioloģiskos procesus

Elpošanas prakses jeb "Breathwork" - specifiskas elpošanas prakses atvieglo pārmaiņu procesu. Elpošanai ir nozīme

Apzinātība un dabīga apziņas paplašināšana Ar dabīgiem treniņiem redzēt un apzināties sevi daudz plašākā mērogā ir atslēga izaugsmei

Iedvesmot nevis atstāt iespaidu

DzīvesVirsotne.lv radītājs un veidotājs Jānis Brūns
Galvenokārt es iedvesmoju ar savu pieredzi, ko esmu guvis ejot cauri saviem pārmaiņu procesiem - cauri sāpēm, priekiem, nedrošību, egoismu, mīlestību un neatlaidību. Izaugsme neapstājas pie sasniegtā - tā ir konstanti jāatjauno un jāapdeito. Nekas nav patstāvīgāks kā pārmaiņas. Esmu pateicīgs par zināšanām no apbrīnojamiem mentoriem un saviem klientiem, kuri man palīdzējuši gūt dziļāku izpratni par veselību, prātu, apziņu, attiecībām, karjeru un finansēm.

Mainīties var jebkurš

Jānis Brūns 2017. gadā atvaļinājās no armijas kā Speciālo Uzdevumu Vienības kapteinis un kopš tā laika pasniedz, iedvesmo un māca paņēmienus un metodes, kas paplašina cilvēka apziņas potenciālu un optimizē veselību.

Pēc aiziešanas no dienesta, viņa aizraušanās ar personīgo izaugsmi, ļāva atvērt savu praksi, kas balstīta uz elpošanas tehnikām un emocionālo traumu izlādi. Jānis pasniedz seminārus, retrītus un darbnīcas vairākās pasaules valstīs. 
Noklausies interviju Latvijas Radio 

Enerģijas elpošana un personīgās izaugsmes treneris – tāds ir atvaļinātā speciālo uzdevumu vienības kapteiņa Jāņa Brūna tagadējais darbošanās lauks. Viņš ir pārliecināts, ka cilvēka apziņa un elpošana ir viens no mūsu izaicinošā laikmeta universālākajiem instrumentiem, lai varētu pārvaldīt savu dzīvi.

Uzaicini mani uz savā uzņēmumā vai pasākumā, vai piesakies uz privātu konsultāciju

Vienosimies par specifisku un individuālu risinājumu Tava uzņēmuma vajadzībām
Aizpildiet laukus zemāk un sazināsimies!
0

 .