Kas ir Dzīves Virsotne?
Dzīves Virsotne ir izaugsmes platforma ar mērķi – pacelt Tavu dzīves kvalitāti jaunā un kvalitatīvākā līmenī. Mūsu platforma ir radīta kā telpa, kur cilvēki var iegūt zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas, lai dzīvotu jaudīgāku, mīlošāku, apzinātāku, veselāku un pārticīgāku dzīvi.
Mēs esam pārliecināti, ka katrs cilvēks ir pašpietiekama, spēcīga un bezgalīga enerģijas resursa būtne, kurai piemīt spējas radīt savu realitāti. Katrs cilvēks ir spējīgs izveidot savu dzīvi tādu, kādu viņš vēlas, neskatoties uz apkārtējās vides ietekmi. Mūsu uzdevums ir palīdzēt atrast un noņemt šķēršlus progresam, kas traucē realizēties dzīvot lielākā mīlestībā, labklājība, veselībā un laimē!
Dzīves Virsotnes misija ir iedvesmot 100 000 cilvēkus transformēt limitācijas lielākai labklājībai, mīlestībai, veselībai un laimes sajūtai:
Mūsu Misija
Iedvesmot sasniegt dzīves svarīgākos mērķus
Iedot efektīvus instrumentus un metodes transformācijai
Izgaismot šķēršļus progresam
Mūsu transformējošās programmas ir gadu laikā uzlabotas, dizainētas un pielāgotas, lai tās atbalstītu mūsdienu cilvēka vajadzības, apvienojot materiālo ar garīgo, dziedinošo un praktisko.

Mūsu mērķis ir radīt līdzsvaru, sniedzot Tev rīkus un stratēģijas, kas nepieciešamas gan ikdienas dzīvē, gan personīgajā transformācijas ceļojumā. Mēs saprotam, ka patiesa laime un apmierinātība nāk no iekšējās harmonijas un ārējās pasaules sapratnes.
Ja Tu meklē veidu, kā uzlabot savu dzīves kvalitāti, sasniegt iekšējo mieru un personīgo transformāciju, Dzīves Virsotne ir Tavs ceļš uz nākamo līmeni. Aicinām izpētīt mūsu programmas un pievienoties mūsu kopienai, lai kopā mēs varētu sasniegt jaunas virsotnes.
Aicinām Tevi Pievienoties Mūsu Ceļojumam
Dzīves Virsotnē Tu ne tikai iegūsi zināšanas, bet arī atradīsi kopienas atbalstu. Mēs esam izveidojuši vidi, kurā visi var dalīties ar saviem panākumiem, uzvarām, uzdot jautājumus un saņemt atbalstu no līdzīgi domājošiem cilvēkiem. Mūsu kopiena ir vieta, kur savstarpēji iedvesmoties un dalīties ar pieredzi, kā arī mācīties no citu sasniegumiem un izaicinājumiem.
Mūsu Kopiena: Atbalsts un Iedvesma izaugsmei
Mūsu Pieeja: Integrēta un holistiska
Mūsu pieeja ir holistiska, apvienojot dziedinošus un prāta paplašinošus elementus. Mēs uzsveram gan garīgo attīstību, gan praktisko pielietojamību ikdienas dzīvē. Mūsu programmas ietver dažādas izaugsmes metodes, kā apziņas paplašinošus un izglītojošus video nodarbības, transformējošas meditācijas, enerģijas elpošanas prakses, iedvesmas stāstus, podkāstus, vebinārus u.tml.
Tu nevari atrisināt problēmu ar to pašu apziņas stāvokli, kas to radījis
/kodolattīstības kontekstā sacījis Alberts Einšteins/
Jānis Brūns ir Dzīves Virsotnes dibinātājs un vadītājs, Transformācijas un iedvesmas pasniedzējs, sertificēts Rebirthing breathwork international pasniedzējs un praktiķis, personības un kolektīvo izaugsmes semināru vadītājs Latvijā un pasaulē, autors starptaustiskajai grāmatai The Transition Manual

Tā ir vairāku gadu personīga pieredze integrējot transformējošas izaugsmes tehnikas, kas pierādījušas sevi vairākkārt uz tūkstošiem cilvēku. Jāņa priekšrocība ir pasniegt citiem šķietami komplicētu izaugsmes informāciju par metafiziku, bioloģiju un dabu cilvēkiem vienkāršā un saprotamā valodā.
Jānis Brūns 2017. gadā atvaļinājās no armijas kā Speciālo Uzdevumu Vienības kapteinis un kopš tā laika pasniedz, iedvesmo un māca paņēmienus un metodes, kas paplašina cilvēka apziņas potenciālu un optimizē veselību.

Pēc aiziešanas no dienesta, viņa aizraušanās ar personīgo izaugsmi, ļāva atvērt savu praksi, kas balstīta uz elpošanas tehnikām un emocionālo traumu izlādi. Jānis pasniedz seminārus, retrītus un darbnīcas vairākās pasaules valstīs.
Jānis ir autors interantionālai grāmatai The Transition Manual, kas ir ceļvedis karavīriem un veterāniem, lai padarītu militāri-civilo pāreju vieglu un harmonisku.