Kas ir Dzīves Virsotne?

Dzīves Virsotne ir izaugsmes platforma, kas sniedz apziņas paplašinošas un  transfomējošas online programmas cilvēkiem, kuri vēlas pacelt savu dzīves kvalitāti nākamajā līmenī. 

Mūsu transformējošās online programmas ir gadu laikā dizainētas, mainītas un pielāgotas, lai tās atbalstītu mūsdienu cilvēka vajadzības, apvienojot materiālo ar garīgo, dziedinošo un praktisko. 


Kāds ir Dzīves Virsotnes redzējums par cilvēku? 

Mēs esam pārliecināti, ka katrs cilvēks ir pašpietiekama, spēcīga un bezgalīga enerģijas resursa būtne, kurai piemīt spējas radīt savu realitāti. 

Katrs cilvēks ir spējīgs izveidot savu dzīvi tādu, kādu viņš vēlas, nerēķinoties ar apkārtējās vides ietekmi. Mūsu uzdevums ir palīdzēt atrast un noņemt blokus, kas traucē realizēties dzīvot lielākā harmonijā ar sevi.

"Tu nevari atrisināt problēmu ar to pašu apziņas stāvokli, kas to radījis" 
- kodolattīstības kontekstā sacījis Alberts Einšteins 

Jānis Brūns ir Dzīves Virsotnes dibinātājs un vadītājs, Transformācijas un iedvesmas pasniedzējs, sertificēts Rebirthing breathwork international pasniedzējs un praktiķis, personības un kolektīvo izaugsmes semināru vadītājs Latvijā un pasaulē.

Tā ir vairāku gadu personīga pieredze integrējot transformējošas izaugsmes tehnikas, kas pierādījušas sevi vairākkārt uz tūkstošiem cilvēku. Jāņa priekšrocība ir pasniegt citiem šķietami komplicētu izaugsmes informāciju par metafiziku, bioloģiju un dabu cilvēkiem vienkāršā un saprotamā valodā.

Jānis ir autors interantionālai grāmatai The Transition Manual, kas ir ceļvedis karavīriem un veterāniem, lai padarītu militāri-civilo pāreju vieglu un harmonisku. 

Jānis Brūns, Dzīves Virsotne dibinātājs un vadītājs

Cilvēki mainās un mainīties var jebkurš

Jānis Brūns 2017. gadā atvaļinājās no armijas kā Speciālo Uzdevumu Vienības kapteinis un kopš tā laika pasniedz, iedvesmo un māca paņēmienus un metodes, kas paplašina cilvēka apziņas potenciālu un optimizē veselību.

Pēc aiziešanas no dienesta, viņa aizraušanās ar personīgo izaugsmi, ļāva atvērt savu praksi, kas balstīta uz elpošanas tehnikām un emocionālo traumu izlādi. Jānis pasniedz seminārus, retrītus un darbnīcas vairākās pasaules valstīs. 
Noklausies interviju Latvijas Radio 

Enerģijas elpošana un personīgās izaugsmes treneris – tāds ir atvaļinātā speciālo uzdevumu vienības kapteiņa Jāņa Brūna tagadējais darbošanās lauks. Viņš ir pārliecināts, ka cilvēka apziņa un elpošana ir viens no mūsu izaicinošā laikmeta universālākajiem instrumentiem, lai varētu pārvaldīt savu dzīvi.

Sadarbības ar uzņēmumiem kā


Emocionālās inteliģences un iekšējās transformācijas seminārs Tavam kolektīvam!

Saņem individuālu izaugsmes risinājumu sev vai savam uzņēmumam rakstot uz [email protected]

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.