Kas ir Dzīves Virsotne?

Dzīves Virsotne ir izaugsmes platforma, kas sniedz apziņas paplašinošas un  transfomējošas online programmas cilvēkiem, kuri vēlas pacelt savu dzīves kvalitāti nākamajā līmenī. 

Mēs esam pārliecināti, ka cilvēks ir pašpietiekama, spēcīga un bezgalīga enerģijas resursa būtne, kurai piemīt spējas radīt savu realitāti. Dinamiskās un interesantās Dzīves Virsotnes apmācības izgājuši jau tūkstošiem cilvēku Latvijā.

"Tu nevari atrisināt problēmu ar to pašu apziņas stāvokli, kas to radījis" 
- kodolattīstības kontekstā sacījis Alberts Einšteins 

Jānis Brūns 
Dzīves Virstone vadītājs, 
Iedvesmas un transformācijas lektors, 
Rebirthing breathwork terapeits,
autors grāmatai The Transition Manual

Cilvēki mainās un mainīties var jebkurš

Jānis Brūns 2017. gadā atvaļinājās no armijas kā Speciālo Uzdevumu Vienības kapteinis un kopš tā laika pasniedz, iedvesmo un māca paņēmienus un metodes, kas paplašina cilvēka apziņas potenciālu un optimizē veselību.

Pēc aiziešanas no dienesta, viņa aizraušanās ar personīgo izaugsmi, ļāva atvērt savu praksi, kas balstīta uz elpošanas tehnikām un emocionālo traumu izlādi. Jānis pasniedz seminārus, retrītus un darbnīcas vairākās pasaules valstīs. 
Noklausies interviju Latvijas Radio 

Enerģijas elpošana un personīgās izaugsmes treneris – tāds ir atvaļinātā speciālo uzdevumu vienības kapteiņa Jāņa Brūna tagadējais darbošanās lauks. Viņš ir pārliecināts, ka cilvēka apziņa un elpošana ir viens no mūsu izaicinošā laikmeta universālākajiem instrumentiem, lai varētu pārvaldīt savu dzīvi.

Sadarbības ar uzņēmumiem kā


Emocionālās inteliģences un iekšējās transformācijas seminārs Tavam kolektīvam!

Pirkumu grozs