Dzīves Virsotne ir palīdzējusi jau vairāk nekā
atklāt un attīstīt savu potenciālu, nodrošinot resursus un atbalstu izcilībai gan personīgās izaugsmes, gan profesionālās veiksmes virzienos
3000
cilvēkiem
Aizraujošs sevis izzināšanas kurss. Iespēja apstāties un stikties ar sevi un izveidot sevi labakā versijā. Kursā tiek doti efektīvi uzdevumi, kas maina attieksmi pret lietām un notikumiem. Tiem, kas sevi uzskata par tikai fizisku būtni, būs lieliski elpošnas sesijās sajust savu dvēseles - enerģētisko pusi. Patīkami, ka šīs kurs ir ļoti praktisks un pielietot, ieteiktās metodes, var uzreiz. Tas ir drošs, jo katrs var stradāt ar sevi savā ātrumā un atbilstoši vajadzībām. Visa kursa laikā var just uzmanību un personīgu pieeju no pasniedzēja.
Lāsma Starostniece
Es teiktu - ja tava dzīve ir iesprūdusi un tu tūksti nepatīkamā spiedienā gan ārēji gan iekšēji, tad šeit ir labs ventīlis, pa kuru veselīgi var nolaist liekos dzīves saturus un tad ar jaunām acīm ieraudzīt vēl neizmantotās iespējas caur jaunām zināšanām par sevi!
Gustavs Terzens
TV raidījumu un pasākumu vadītājs
Man palīdzēja paskatīties uz dzīvi un citām lietām, skatoties no cita skatpunkta un citas dimensijas.

Pavēra vaļā lietas, kuras bija noglabātas dziļi, jo dziļi. Jāpārkāpj pāri saviem aizspriedumiem, un būs jāizkāpj no savas komforta zonas. Ja neizkāpsi pats - to Tev palīdzēs izdarīt.

Vērtīgākās nodarbības: Enerģijas elpošanas prakse
Rinalds Sirsniņš
Vīru kurss
Fizioterapeite

Transformācijas kurss
Transformācijas kurss
“BK Ogre” ģenerālmenedžeris
Vai esat domājis par to, kāpēc jūs esat nācis pasaulē tieši savā ģimenē, kāpēc jums apkārt ir tieši tie cilvēki, kāds ir jūsu mērķis būt šeit, kas jūs esat patiesībā šajā dzīvē, vai jūtat neziņu un ne veseluma piepildījuma sajūtu, jo prāts nerod atbildes uz kaut ko lielāku? Un intuīcija un ‘gut feeling’ saka, ka ir kaut kas vēl, ir kāds, kas var un vēlas parādīt šo LIELUMU.
Es šīs atbildes un vēl vairāk — saņēmu.
2. Līmeņa apmācībās esmu apguvusi vairāk kā savu 36 dzīves gadu laikā — ģimnāzijās, universitātēs, vebināros, semināros, attiecībās, pieredzē mijiedarbībā kopā. Ticību un paļaušanos pirmavotam, savienošanos ar sevi, kodola un spēka apzināšanos. Tas ir tik atbrīvojoši, tīri, grandiozi un svaigi.
Gita Krēmane
Par tīrām apziņām un nodomiem!!
Šis kurss palīdz atklāt lielos zemūdens akmeņus un sasniegt vēl nesasniegtās virsotnes un atvērt neatvērtās durvis.
Kursa tēmas manu pašvērtējumu pacēla vēl nebijušos augstumos un Forums ir neatņemama sastāvdaļa kursam, jo vairāki komentē, jo dzīvāks liekas kurss. Tas ļoti palīdz.
Savu nodomu es sasniedzu ļoti tuvu maksimālajam. Teiksim 90-95%. Esmu tik ļoti patīkami parsteigta par tik jaudīgu kursu, ka man nav ko vairāk piebilst.
Linda Kronberga Svence
Rekreatīvās un transformējošās elpošanas pasniedzēja, reinkarnacioloģijas konsultante
Šis kurss ir milzīga iespēja būt pašpārliecinātai, būt jaudīgai un mācīties sevi sajust līdz iekšiņai, dziļumā. Pieredzēt sevis atdzimšanu. Iegūt pārliecību, ka viss, kas manā dzīvē notiek ir manis pašas rādīts.
Es varu visu mainīt, pamanot, pieņemot, pasakoties un mainot domāšanu, jo tagad zinu kā to izdarīt. Un iesaku visiem, kas grib piedzīvot sevi no jauna, vai izmainīt jebkuru lietu, vai notikšanu, vai iemācīties vienkārši mīlēt sevi un citus, vai saprast, kāpēc kaut kas neizdodas, vai izvirzīt lielu mērķi un to sasniegt - dariet to, elpojiet, esiet paši, piedzīvojiet, tas ir ļoti jaudīgi, ļoti enerģiski, ļoti mīloši un droši, un tas tiešām notiek, mūs pavada fantastiski skolotāji.

Marita Dubiniauska
Elpošanas pasniedzēja
Transformācijas kurss II līmenis
Transformācijas kurss II līmenis
Transformācijas kurss II līmenis
II līmeņa kurss ir visjaudīgākā līdz šim pieredzētā meistarklase, strādājot ar sevi un meklējot atbildes uz eksistenciāliem jautājumiem. Izmantojot diafragmālo elpošanu kā instrumentu, mēs paplašinām savu apziņu un rodam atbildes uz saviem jautājumiem. Es ieguvu īpašu spēju koncentrēties uz vissvarīgāko, Robins Šarma to sauc par monomaniacal focus.
Raivis Lucijanovs
Eksponenciāls biohakeris
Esmu pārliecināta, ka jebkurš kurš ir bijis I līmenī un ar to informāciju ir sevī strādājis, tas ir tikai likumsakarīgi, ka tie cilvēki būs arī šajā kursā.
Man viss izdevās lieliski. Atslēgas vārdi ko Jānis ne reizi vien atgādināja... "sāc darīt."

Es darīju, ļoti apzināti darīju, sevi vēroju, ķēru savas domas un rīcību, kur eju pa veco iemīto ceļu un man izdevās sevi ievirzīt jaunajās sliedēs.

Ar Jāni kopā kā uz zemes centru - tā sevī ejam dziļāk un dziļāk. Manuprāt kurss ir ļoti dziļš. Ja godīgi, tur viss jau ir. Es jau tagad esmu savā pilnībā un veselumā.
Irita Ozola
Masiere un pirtniece
JĀNI, TU SPRIDZINI..Man tas ir jau 2-s TRANFORMĀCIJAS LĪMENIS. Biju gan klātienē, gan onlinā. Katrs ir SAVĀDĀKS, bet ļoti dziļš un transformējošs.
Mans pašvērtējums ar katru dienu pieaug, pateicoties ikdienas darbam ar sevi. Es tagad parunājos ar savu garu jeb augstāko es, un tas man palīdz atrast atbildes uz man radušiem jautājumiem. PALDIES !
Agrita Zīmele
Uzņēmēja no Latgales
Transformācijas kurss II līmenis
Transformācijas kurss II līmenis
Transformācijas kurss II līmenis
Atklātas emocijas, kas nospiež zemapziņu. Iegūta atklāsme par tālākajām darbībām, kas jāveic, lai ar to varētu tikt galā. 100% iesaku braukt, pat, ja vēl neesi sācis darbu ar sevi.

Vērtīgākās nodarbības: Enerģijas elpošanas prakse un attiecību enerģijas loks.

Jānis Vītols
Vīru kurss
Palīdzēja paskatīties uz dzīvi un citām lietām, skatoties no cita skatpunkta un citas dimensijas.

Pavēra vaļā lietas, kuras bija noglabātas dziļi, jo dziļi. Jāpārkāpj pāri saviem aizspriedumiem, un būs jāizkāpj no savas komforta zonas. Ja neizkāpsi pats - to Tev palīdzēs izdarīt.

Vērtīgākās nodarbības: Enerģijas elpošanas prakse
Rinalds Sirsniņš
Vīru kurss
Mani turēja manas prāta un zemapziņas limitācijas, kas bija kā pašbūvēta suņa būda, kurā vēl bedre izraksta "lielākai drošībai", 2 takas, tās pašas gar būdu! Suns dzīvo upura lomā, sevis žēlošanā un pretenzijās pret visu pasaules iekārto.
Kāda vilšanās!
Nekas no tā nesniedza iecerēto.. Tā vietā, lai savu pasauli radītu pats!
Nosvilini suņa būdu 🔥, patriec suni, aizmirsti šaurās takas un bedri, kurā patiesībā jūties viltus drošībā jeb "būt paralizētam".
Izgāju divus Transformācijas kursus pie Jāņa. Saņēmu atbalstu un tik vienkāršus instrumentus, lai uzraktu pati savu zemapziņu! Paldies. Izaugsme ir tāpat kā elpot!
Inese Ašmane
Ūdens elpošana ir mega jaudīgs instruments, kā ātri paplašināt apziņu un tikt klāt saviem dziļākajiem slāņiem, piekļūt savam ķermenim šūnu līmenī un izlabot savu paternus
10 baļļu sistēmā šai pieredzei lieku 24!!!!
Agnese
Ūdens kurss
Pozitīvās emocijas, pašapziņas atgūšana, kopības sajūta, ka neesi viens, zināšanas. Ja Tev ir drosme atzīt, ka Tev ir problēmas dzīvē, tad šis ir man zināmais spēcīgākais instruments sevis pilnveidošanai un attīstībai, savu attiecību un dzīves sakārtošanai.

Vērtīgākās nodarbības: Enerģijas elpošanas prakse, enerģijas aprite attiecībās
Gatis Grāvītis
Vīru kurss
Jau šodien esmu radikāli mainījis savu ikdienas rutīnu. Esmu sapratis, ka var labāk - vieglāk un efektīvāk. Šī ir iespēja ieraudzīt savus neatklātos potenciālus. Skaidri saprast vērtības un uzlabot dzīves kvalitātes.

Vērtīgākās nodarbības: Enerģijas elpošanas prakse
Lauris Pūkainis
Vīru kurss
Iesaku! 🙌 Ar Jāņa padomiem, iedotajiem instrumentiem tagad dzīvoju jaunā kvalitātē un turpinu pilnveidoties. Jā, šis process nav viegls. Tas prasa DARĪT, bet rezultāts ir fantastisks. 🙏
Aina Grase
Katru, kurš dzīvo trauksmainu dzīvi multitasking režīmā, katru, kurš savus sirdspukstus jūt paātrinātus dēļ nepārliecības, bailēm, spriedzes, stresa, negulētām naktīm, pagātnes vai nākotnes apnicīgajiem apcerējumiem, es aicinu transformēt savu realitāti, savu dzīvi. Parūpējies par sevi. Mīli un saudzē sevi. Un galvenais - ieraugi pasauli savādāku. Tā ir tik bagāta un skaista!!! Transformācijas kurss ir lielisks ceļvedis šādām pārmaiņ. Paldies Jānim! Ir viegli un patīkami viņā klausīties!
Sanita Budze
Ja tiecies pēc relatīvi ātras savas dzīves kvalitātes, t.sk. iekšējās pasaules, veselības, attiecību, saskarsmes, nodarbošanās, finanšu u.t.t. pacelšanas nākamajā līmenī, un esi atvērts dažādām tradicionālām un mazāk tradicionālām pieredzēm, tad šo kursu Tu noteikti nedrīksti palaist garām. Kursa ietvaros ne tika saņem tam nepieciešamo, padziļināto teorētisko informāciju (detalizētas lekcijas un jautājumu/atbilžu dienas) un praktiskos rīkus (transformējošas elpošanas sesijas, meditācijas, jaudīgus mājasdarbus), bet pārmaiņas sāc sajust šūnu līmenī. Un procesi starp pilnveidošanās bloku (šķēršļu) atrašanu, novēršanu un nākamo soļu speršanu notiek ātrāk, nekā esmu pieredzējis jebkādās citās praksēs. Pēc kursa ir sajūta, ka esmu saņēmis pilnu lādi ar rīkiem un instrukcijām savu dzīves jomu pilnveidošanai. Atkarībā no situācijas - velc tik nepieciešamo ārā un pielieto.
Andis Endziņš
Digitālais nomads
Transformācijas kurss
Transformācijas kurss
Ūdens kurss atrauj kapotu :D bet pēc tam atkal piever un ļauj braukt tālāk dzīvē...

Ūdens elpošana man izvērtās daudz intīmāka nekā elpojot individuāli ar pasniedzēju sausajā. Nevar pat salīdzināt šo pierezi ar grupu sauso elpošanu klātienē...

Izjutu un joporjām izjūtu milzīgu pateicību,cieņu un sirsnību pret visiem pasniedzējiem... Paldies, paldies, paldies!
Aija Grinšteine
Ūdens kurss
Kursā tas spilgti man izgaismojās, kā arī sapratu nākamos soļus.

Manā līdzšinējā pieredzē šis ir bijis efektīvākais veids, kā ieraudzīt savas limitācijas un atbrīvoties no tām. Ūdenī procesi ir jaudīgāki un rezultātus iespējams sasniegt daudz ātrāk (gadi vs pāris elpošanas ūdenī).
Inga Pētersone
Ūdens kurss
Eņģeļu ceļš uz izaugsmi!

Man katra diena bija brīnumaina, bija grūti aptvert kādā tempā nāk atklāsmes. Man tas likās vienkārši amazing!! Ūdens šķietami atver portālu uz zināšanām/atziņām, tās nāk ātri un daudz. Ļoti transformējoši! Līdz kaulam sapratu un transformēju vairākas savas lielās limitācijas.
Ieva Berlande
3D māksliniece
Ūdens kurss
Šie ir kursi, kas palīdz ieraudzīt Pasauli plašāk. Pieredzēt Dzīvi mazliet citādāku, kā esi ieradis to redzēt un sajust ikdienā. Tas, ka ir kaut kas vairāk kā mūsu prāts spēj aptvert, tas nu ir fakts. Taču pašam līdz tam ir diezgan grūti nonākt un to apzināties.Kursi, kas paplašina apziņu, palīdzot izprast sevi un apkārtējos.

Kurss, kas paplašina apziņu, palīdzot izprast sevi un apkārtējos. Kurss, kas atklāj Dzīves likumus un kurss, kurā var saņemt instrumentus un tehnikas, kā veidot savu dzīvi pašam un kā to izdarīt pēc iespējas veiksmīgāk un baudīgāk. Dzīve kļūst krāsaināka, Tu spēj ieraudzīt un pamanīt vairāk. Sajust vairāk. Ieklausīties sevī, apzināties, kas ar Tevi notiek un kā Tu vari ātrāk izkļūt no nepatīkamām sajūtām un situācijām.

Dzīve notiek katru dienu un tā ir Tava izvēle, kā Tu to piedzīvo un kā uztver. Pateicoties ceļam, kas atvedis mani līdz šiem kursiem, esmu sapratusi, kāpēc lietas notiek tā, kā tās notiek un kāpēc rīkojos tā kā rīkojos. Ir tik interesanti dzīvot apzināti, redzot pasauli plašāk.
Evita Nagle
Lai vieglumā, priekā un mīlestībā
Esmu uz harmonijas un laimes piepildījuma ceļa. Ar svara zaudēšanu ir līdzīgi. Uz doto brīdi esmu atbrīvojusies no 4 kg. Ir ieviesti jauni paradumi.
Redzot spoguļus un tos izvērtējot noteikti pašvērtējums aug. Man ļoti palīdz teorētiskie skaidrojumi. Labāk izprast un pieņemt notikumus kas nāk man pretī.
Šis noteikti ir turpinājums savai izaugsmei pēc bāzes kursa. Dziļāka izpratne un dziļāk transformējoši procesi.
Santa Vandāne
Medmāsa ģimenes ārsta praksē
Es atmetu vairākas savas pašas uzliktās limitācijas saistībā ar nodomu. Bailes, ko padomās, raizes par to, no kā būs jāatsakās, sapratne, ka jāiziet no ierastiem domāšanas un rīcības modeļiem. Es tiešām ļāvu sev nodzēst daļu no pagātnes emocionālā fona, kas traucē būt brīvai nodomā.
Es šajā līmenī daudz labāk piedzīvoju saslēgumu ar savu ķermeni. Prasme labāk kontrolēt prātu, kurš "rausta" ķermeni kā maroneti. Vēl man patika sajūta, ka es daru to labāko, ko šobrīd varu, ka neieslīgu perfekcionismā- "lai es iztīrītu tagad visu, visu". Iemācījos daudz vairāk vērot sevi un citus no malas. Jā, veicu arī vairākus nozīmīgus lēmumus, kur bija jāiet iekšā un cauri bailēm.
Zināt pamatlietas- savus blokus, programmas, tas ir būtiski, bet ķerties tām klāt pa īstam un nenēsāt līdzi kā tādu "dārgumu" - tas ir tas, kādēļ es redzu transformācijas 2.līmeni kā došanos tālāk savā izaugsmē.
Anita Dzene
Enerģijas elpošanas pasniedzēja, iedvesmas cilvēks un skaņu meistare
Transformācijas kurss
II līmenis
Transformācijas kurss
II līmenis
Transformācijas kurss
II līmenis
It kā viss jau daudzkārt dzirdēts. Bet šoreiz tā pa īstam sadzirdēju. Pēdējos 5 gadus jūtu, ka un kā tas strādā. Bet nu ir laiks teorijai un praksēm. Principā nemeditēju, bet tagad sapratu, kāpēc to vajag.
Dace
Arvien vairāk novērtēju, ka šai informācijai, ko gūstam atkal un atkal, nav nosakāma vērtība naudas izteiksmē. Tai nav cenas! Nevar uzlikt maksu kosmosam, enerģijai, gaismai... un viss, ko sniedz mums pavadonis vārdā Jānis ir bezgalīgs un nebeidzams, to apliecina viss piedzīvotais!!! Maksa ir tikai par ieejas biļeti. ✨
Māra
Iesaku 10000000% 💫

Manuprāt, šādu kursu vajadzētu katrā augstskolā 🤩
Annija
Pasniedzēju kurss ir brīnišķīga iespēja iepazīt un uzlabot sevi. Iespēja iegūt zināšanas, kā palīdzēt sev un citiem cilvēkiem. Šajā kursā saņem spēcīgu instrumentu, kuru pielietojot viss mainās.
Jānis kā pasniedzējs maksimāli dod no sevis visu. Visu laiku strādā ar sevi. Dalās ar savu pieredzi un zināšanām. Apmācībām piedod labu garšiņu.
Pēc pasniedzēju kursa mans domāšanas veids ir izmainījies. Es radu tādu realitāti, kādu vēlos pieredzēt. Esmu ieguvusi ticību sev. Ticība tam, ka caur mani var radīt labāku pasauli.
Jana Svara
Masiere
Šis kurss ir ļoti dziļi transformējoša pieredze, kas liek vēl smalkāk un vēl sīkāk ieskatīties savā iekšējā pasaulē, tādā veidā arī patiesi kā piemērs palīdzot citiem ieraudzīt un sakārtot viņu iekšējās pasaules.
Jānis ir kā bāka, kas raida signālus un nodrošina stabilitāti kuģiem, kas peld pa atklātiem ūdeņiem. Šie kuģi tiek nodrošināti ar augstākās klases informāciju, drošības instrukcijām un visu citu nepieciešamo, lai katrs no kuģiem spētu atrast ostu gan labvēlīgos laikapstākļos, gan arī vētras brīžos.
Mani ieguvumi pēc šī pasniedzēju kursa ir mans sirdsdarbs un ticība sev. Šo abu lietu kombinācija nodrošina visās pārējās nepieciešamās kvalitātes, kas nepieciešamas pilnvērtīgai dzīvei uz Zemes.

Ieva Ozoliņa
Jogas pasniedzēja
Ūdens elpošanā procesi notiek ātrāk, līdz ar to arī straujāk atnāk atbildes par uzlikto jautājumu/nodomu.

Elpošana ūdenī jau vien sniedza wow sajūtas, kaut ar to, ka tā bija vēl nepieredzēta metode. Izjust to spēcīgo enerģiju, kas valdīja visa kursa laikā bija wow. Vēl varētu pieminēt arī to, ka darot tās lietas, kuras līdz tam nebiju darījusi, ļāva man sevi iepazīt dziļāk, darīt sevi brīvāku un paņemt šīs sajūtas līdzi ikdienā.
Monta Krūmiņa
Piedzīvojumu pārgājienu grupas vadītāja
Pasniedzēju kurss
Pasniedzēju kurss
Ūdens kurss
Paldies Jānim par katru elpošanas reizi, par katru meditāciju, par mentorprogrammu, par zināšanām, kas, kā strādā, par tik vienkāršiem rīkiem, kas ļāva man piekļūt ļoti dziļā līmenī un izdarīt izmaiņas!
Inese
Tieši pateicoties Dzīves Virsotnei un Transformācijas kursam es pa īstam esmu sapratusi un iemācījusies mīlēt sevi.😍 Pirms tam, visur tikai teica – “Tev jāmīl sevi”. Bet ko tas īsti nozīmē? Es taču mīlu sevi!😆 Vismaz man tā liekās... Tas ir tikpat kā pateikt – un tagad runā ķīniešu valodā! Tie, kas nezina šo valodu, nevar to izdarīt.
Ginta
Ar Jāņa Brūna iedotajiem padomiem, instrumentiem tagad dzīvoju jaunā kvalitātē un turpinu pilnveidoties. Jā, šis process nav viegls, tas prasa DARĪT, bet rezultāts ir fantastisks.🙏
Aina
Ak, kāds prieks, kāda laime un kolosālas iespējas Jūs sniedziet - šī Virsotne tik tiešām ved uz Virsotni ir visos procesos!

Ar siltumu un dziļu pateicību!
Linda
Mīļā Dzīves Virsotne!
Esmu pateicīga, ka 7 mēnešus atpakaļ es Tevi satiku. Tu negaidīti ieliki manu dzīvi citās sliedēs, pēc kā ilgojos gadiem, jo zināju, ka kaut kas nav kārtībā, man pat bija iedoti vārdi visiem saviem "stāvokļiem"!
No sākuma bija grūti, jo tiku svaidīta kā muša pa burku, bet tas bija dabīgi.. līdz es katru dienu "atkodu mehānismu" - i kā vecais uz mani darbojas, i kā jaunais nes tiešām ko jaunu, kā rezultātā es neemocinēju.
"Neļāvu vecajam valdīt"... un tas atkāpās, goda vārds, bet es zinu, ka Tu jau to zini. Daži "vecie stāvokļi" pat vairs nenāk pie manām durvīm, tie jau sen dzīvo citā valstī, citi vēl mēģina, bet zini, jo vairāk dienas paiet, jo rezultāts "tos pasūtot" - goda vārds ir sekunžu jautājums.
Inese
Jaunu nedēļu sākot novērojums ir tāds, ka lietas ir sākušas mainīties. Bērni mīļāki, vairāk nāk ar mani spēlēties u.tt.

Darbā lietas sāk kārtoties pašas no sevis. Pasūtījumi sāk nākt. Puiši - darbinieki, kļūst patstāvīgāki.

Vauuuuu

Vai tiešām ar enerģijas maiņu šis viss ir mainījies?

Esmu pateicīgs par šo!

Ir kļuvis vieglāk, teikšu tā - pat elpot!

Paldies, paldies, paldies
🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Ivars
Paldies par šo meistarklasi! Man ļoti patika. Tas kā Jānis to pasniedz, raita runa, neliels humoriņš un protams - informācija un instrumenti!
🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Ilze
Pasniedzēja kurss ir iespēja ieiet Tavas meistarības augstākajos līmeņos. Tas nozīme ne tikai parvaldīt un veidot savu Dzīvi, bet arī palīdzet citiem nokļūt tās radīsanas punktā - tur, kur Tu sevi apzinies kā Radītaja instrumentu augstākā labuma vajadzībai.
Mani iedvesmo Jāņa kā pasniedzēja atvertība, atklātība un pretimnakšana aktuālo jautājumu risināšanā.
Pec kursa esmu pārliecināts par savu spēju vest un vadīt cita cilvēka transformācijas procesus. Apgūtie instrumenti sniedz drošības sajūtu uzņemoties sesijas vadību, galu galā atdodot grožus dziedinošā Dieviškā spēka rokās.

Ģirts Laube
Pasniedzēju kurss
Vēl dziļāk transformējošs kurss. Liels darbs ar sevis pilnīgi visām šķautnēm. Kursa garums ideāli atbilst tempam kā sev harmoniski nointegrēt jauniegūtās zināšanas un pieredzes. Ceļš uz apzinātāku sevi un pasauli visapkārt. Prakses, informācija, ar kuru paaugstināt gan savu, gan klientu dzīves kvalitātes
Jānis kā pasniedzējs ir ļoti sirsnīgs, cilvēcīgs, motivējošs, pārliecināts un dāsns ar informāciju un savām pieredzēm!
Šis kurss man deva instrumentus apzinātības celšanai, klātesamības vairošana ikdienā.
Signe Evertovska
Fizioterapeite
Pasniedzēju kurss
Esmu pateicīgs Visumam, ka esmu šeit nonācis un Jānim, kurš dod iespēju sakārtot sevi un rada šo telpu, kurā tas var notikt. Paldies par šo Mīlestības un Sirsnības enerģiju Jānim! 🙏🏻💫
Madars
Jānis ir burvis 🧙🏻‍♂️ , kurš māk atrast un atvērt tādas durvis, par kuru eksistenci pat nenojauti. Tie ir apbrīnojami ceļojumi 💥, kuru iesaku, vismaz reizi, izbaudīt katram. Uzdrošinies - nenožēlosiet! 💝Vēlreiz paldies💝
Laila
Spēks ir manī! ❤️❤️❤️ Manā dzīvē daudz kas ir mainījies, kopš pirms pusotra gada izgāju pirmo Transformācijas kursu! Pēc tam otro... Turpinu sevi pilnveidot.. Iekrītu kādā grāvī, tad smaidu par sevi un rāpjos ārā.. (kādreiz dusmojos uz citiem..😂 ) Spēks IR manī! ...
Paldies, paldies, paldies! ❤️❤️❤️
Aiva
Atgriezieties Dzīves Virsotnes sākumlapā, lai turpinātu ceļojumu pa dzīves pilnības un iedvesmas takām!
Turpini Ceļojumu Uz Izaugsmes Virsotni