Izaugsme nav par jaunu lietu iemācīšanos, bet gan par atbrīvošanos no vecām limitācijām! - Alan Watts

Pamatkurss - 1.līmenis

3 dienu kurss, kur dalībnieki gūst tūlītēju pieredzi un rezultātus, pieredzot dziļu izpratni par dzīvē notiekošajiem procesiem, sakārtojot savas emocijas un gūstot atbildes uz saviem iekšējiem jautājumiem. 

Nākamais Pamatkurss
24.-26. Janvāris (2020) GRUPA PILNA
6. - 8. Marts (2020) 
GRUPA PILNA
3. - 5. Aprīlis (2020) VIETAS PIEEJAMAS

Pamatkursa mērķis: 
Sniegt cilvēkiem zināšanas un pieredzi kā praktiski veicināt savu labsajūtu un uzņemties atbildību par savā dzīvē notiekošajiem procesiem. Izprast un transformēt negatīvas emocijas un uzvedību, kas sabotē izaugsmi un dzīvesprieku. Padziļinātāk savienoties ar savām sajūtām, plašāk apzināt savu prātu un ķermeni, lai uzlabotu mentālo, emocionālo un fizisko veselību. Skaidrot un praktizēt kā droši paplašināt savu apziņu, izmantojot elpošanu.  

Pamatkursa tēmas:

 • Apziņas un prāta struktūra, tās pārvaldīšana un programmēšana;
 • Negatīvo domformu (iekšējā runa) identificēšana un transformēšana;
 • Emocionālo traumu cēloņi (dzimšana, bērnība, skola, sabiedrība) un to līdzsvarošana;
 • Paplašinātie apziņas stāvokļi un to pieredze izmantojot elpošanu;
 • Apzināti ķermeņa miera iegūšanas instrumenti un tehnikas;
 • Kā samazināt ikdienas intensivitāti un vieglāk sasniegt mēķus.

Ja vēlies mainīt vai uzlabot savu dzīvi, nepieciešams strādāt uz zemapziņas automātiskajām programmām, kas sabotē izaugsmi

Domas, pārliecības un ieradumi darbojas neapzinātā līmenī un veido 95% no cilvēka realitātes. Lai arī tas ir sen zināms un saprotams, vairums cilvēku nespēj mainīt savu dzīvi un paliek ierastajā. Daži no iemesliem, kāpēc cilvēki nemainās:

 • Trūkst praktisku zināšanu un paņēmienu, kā mainīt neapzinātās programmas;
 • Trūkst atbalstošas vides;
 • Neapzinātas (slēptas) izdevības palikt vecajā lomā;
 • Nepareizi priekšstati par emocijām (emocijas ir vājība), spēku (mans spēks sāpina citus), mīlestību (mīlestība sāp)
 • Bailes ļauties un sastapties ar savu patieso būtību..

Jāatrisina pagātnes pārdzīvojumi un jāsakārto attiecības ar saviem vecākiem sajūtu nevis prāta līmenī

Fakts, ka bērnībā iegūtās emocionālās traumas ir galvenais cēlonis pieaugušo ikdienas problēmām, tas nav nekāds jaunums. Vecumā līdz 7 gadiem mūsu smadzenes un prāts darbojās kā "švamme", kas uzsūca visu apkārtējo informāciju, lai ātrāk apgūtu jauno pasauli un tajā ātrāk integrētos. Taču pieredze kopš dzimšanas formē cilvēka apziņu un to, kādu redzam dzīvi un savu realitāti kopumā.

Vienas no galvenajām 21. gadsimta cilvēku apziņas un emocionālajām problēmām: 

 • Zems pašvērtējums,
 • Dusmas un naids,
 • Bailes un nedrošība,
 • Vaina un kauns,
 • Neveselīgs perfekcionisms un vēlme izpatikt citiem.

Labā ziņa ir tā, ka mums ir visi nepieciešamie instrumenti un spējas, lai izlabotu šīs "kļūdas" prātā un sakārtotu savu fizisko, mentālo un emocionālo ķermeni.


Tu radi savu realitāti ar savu apziņu. Ja Tevi neapmierina tas, ko redzi - maini!

Skaidrs. Bet kā? Problēma ir tā, ka parastās ģimenēs, skolās un augstskolās netiek mācīti paņēmieni un tehnikas, kā strādāt ar savām bailēm, kādus dzīves mērķus uzstādīt un kā paplašināt savu apziņu dabīgā veidā.

Līdz ar to daudzi jūtas bezspēcīgi, nezinot, kā mainīt un samierinās ar esošo. Bet tam tā nav jābūt! Mums ir visas nepieciešamās komponentes - prāts, apziņa un ķermenis. 

Tas ar ko Pamatkurss atšķiras no līdzīgiem izaugsmes kursiem:

 • katrs dalībnieks pats spēj sajust kontrolētu un paplašinātu apziņas stāvokli, kur iespējams piekļūt galvenajam (95%) apziņas potenciālam un tādā veidā saskatīt lietas daudz objektīvāk un atrisināt savas problēmas daudz vieglāk; 

 • mēs pārceļamies uz 3 dienām ārpus ierastās vides, emocijām un ieradumiem. Kā zināms, vides maiņa ļoti spēcīgi un paliekoši sekmē pārmaiņas;

 • katrs dalībnieks iegūst spēcīgus un paliekošus instrumentus, lai turpinātu darbu ar sevi;

 • mēs sniedzam vienkāršu un saprotamu skaidrojumu par šķietami sarežģītām lietām no praktiskām dzīves situācijām un praktizējam paņēmienus, kas dod nekavējošus rezultātus;

 • liela atbalsta komūna ar līdzīgi domājošiem un iedvesmojošiem cilvēkiem pēc kursa palīdzēs neatkrist atpakaļ un nostiprināt jaunās pārliecības.

Ja esi gatavs(-a) pārmaiņām dzīvē un uzlabot savu dzīves kvalitāti. Šis kurss ir priekš Tevis! Dalībnieki piedzīvo reālu Transformāciju un tūlītējus rezultātus. Īpaši pārsteigti ir tie cilvēki, kuri iepriekš jau nodarbojušies ar sevis izzināšanu un apziņas izaugsmi - taču šādus spēcīgus efektus nekad nav sajutuši.  

Ieguvumi pēc Pamatkursa:

 • Lielāka ticība sev un savām spējām;
 • Izpratne par savu prātu un kā to efektīvāk pārvaldīt;
 • Mierīgāks prāts un drošības sajūta par dzīvē notiekošajiem procesiem;
 • Lielāka empātijas sajūta pret apkārtējiem cilvēkiem un pasauli;
 • Nelabvēlīgo uzskatu un domāšanas modeļu mazināšanās;
 • Paaugstināta klātesamības sajūta;
 • Labāka fiziskā, mentālā un emocionālā veselība;
 • Dažādas tehnikas un paņēmieni iekšējās transformācijas turpināšanai pēc pamatkursa;
 • Jauna vide, līdzīgi domājošu un atbalstošu draugu komūna.


Ko saka iepriekšējo kursu dalībnieki? 


Īsa pamācība vieglākai un piepildītākai dzīvei. Life 101 :) Ļoti patika zinātniskie pamatojumi, uz kā balstās šī tehnika ... Andris

Grūti ir izstāstīt tiem, kuri nekad nav nevienu reizi elpojuši. Es zinu, kas ir jādara, lai dzīve mainītos! Es zinu, kā var sev palīdzēt. ... Sindija 

Teiktu tā, ja vēlies ko mainīt savā dzīvē, beidz čīkstēt un tad sāc darīt to, ko līdz šim neesi darījis. Un šis ir labākais ar ko sākt, jo tas strādā. Kādam ātrāk, kādam lēnāk, bet strādā! ... Dace

Ieguvu lielāku izpratni par sevi un piedzīvoju diezgan sireālus momentus elpošanas laikā, ko nav iespējams izskaidrot kādam, kas to nav darījis :) ... Madara

Šis piedzīvojums ļauj paskatīties uz savu dzīvi no citas perspektīvas. Ieraudzīt un pamanīt, ko mēs darām un domājām ikdienā un kā tas mums traucē dzīvot viegli un harmonijā ar sevi. To apzinoties un pamanot jau var iet tālāk un mainīt to. Pamatkurss iedod zināšanās un instrumentus kā to darīt. Un elpošana - tas ir jāpiedzīvo pašam, lai saprastu :) ... Linda

Tā ir ļoti intīma un personiska pieredze, ar kuru negribas nemaz ar visiem dalīties. Ja es uzskatīšu, ka otrs cilvēks ir gatavs to dzirdēt un viņam tas ir nepieciešams, tad es teikšu, ka tas ir ļoti maigs un efektīvs veids kā sākt sakārtot sevi visos līmeņos ... Līva

Mēs pārceļamies jaunā formātā un vietā - gleznainā un iedvesmojošā 
Kalnmuižas pilī

Te apvienojas senatne ar mūsdienām, brīnumskaista ainava ar pārdomātu un ērtu infrastruktūru, izsmalcinātība un elegance ar sirsnīgu un nesamākslotu vienkāršību. Kalnmuižas pils fasādes, telpu un teritorijas uzlabošanai pieiets ar milzu pietāti – cienot apkārtējo vidi un vēstures mantojumu un domājot par dalībnieku omulību un labsajūtu.


Vides maiņa ir viens no svarīgākajiem aspektiem jebkurai transformācijai - kādu laiku nesatiekot vecos cilvēkus, nekārtojot vecās attiecības, nerunājot vecās lietas, Tu neierosini vecās emocijas, kas Tev neatgādina par veco dzīvi! 

Jaunā vide Tev ļaus satikt jaunus cilvēkus, domāt augstākas un produktīvākas domas, līdz ar to ierosināt jaunas emocijas, kas Tev veicinās visaptverošas pārmaiņas gan smadzenēs, tā arī visā ķermenī! 
  
Pamatkursa dalībniekiem dzīvošana numuriņos un ēdināšana ir iekļauta. Vietu skaits naktsmītnē ir ierobežots, tāpēc Pamatkursā uzņemam tikai 20 dalībniekus(-ces)! 

Par pasniedzējiem

Jānis Brūns - Dzīves Virsotne dibinātājs un vadītājs, Atdzimšanas elpas aizsācējs Latvijā. Elpošanas pasniedzējs un praktiķis, personības un kolektīvu izaugsmes semināru vadītājs Latvijā un Pasaulē. Jāņa priekšrocība ir pasniegt komplicētu informāciju cilvēkiem vienkāršā un saprotamā valodā. Paša pieredze ejot cauri "atmošanās procesam" ļauj viegli iejusties citu cilvēku pozīcijā un empātiski uzvedināt cilvēku atpakaļ uz harmoniska dzīves ceļa. Jānis ir atvaļināts armijas Speciālo Uzdevumu Vienības virsnieks, tāpēc labi pārzin tos cilvēku izaicinājumus, kas saistīti ar iekšējām bailēm, nepārliecību, stresu un neveselīgu ego. 

"Ja nezini, kur sākt dzīvē ar pārmaiņām - sāc ar savas elpošanas pārvaldīšanu. Kā Tu elpo - tā Tu dzīvo!" 

Inta Broka, kas ir attīstījusi apziņas spējas redzēt un sajust «smalko» pasauli. Inta ir kā pavadone starp cilvēkiem redzamo un neredzamo pasauli. Inta konsultē brīžos, kad cilvēks pazaudē savu saikni ar intuīciju, ar savu būtību, jūtas apmaldījies un iegājis strupceļā. Inta var aizvest viņu atpakaļ pie sevis un atjaunot pazaudēto saikni. 

Cilvēkam rodas dziļāka izpratne par lietu kārtību un to, kāpēc notiek lietas. Šāda iespēja nepiemīt vairums kursiem un semināriem, tāpēc tā ir liela pievienotā vērtība izaugsmes procesam.

Dziedošie kristāla trauki ir jauna pieeja, ko izmantojam savās elpošanas sesijās. Tie ir veidoti no 99,99% kvarca un tos spēlējot, izdalās ļoti smalka vibrācija, kas mijiedarbojas ar mūsu ķermeni šūnu līmenī, to strukturizējot un paaugstinot vibrāciju. 

Mūsu ķermeņa sastāvā ir ļoti daudz ūdens, kas ir spēcīgs informācijas nesējs. Peldoties dziedošo kristālu trauku skaņās, mēs mainām ūdens struktūru savā ķermenī un attīram negatīvo informāciju, kas uzkrājusies mūsu informatīvajā laukā. 

Ja vēlies savā dzīve sasniegt jaunas virsotnes,
tad piesakies uz nākamo Pamatkursu 

24.-26. Janvāris (2020)GRUPA PILNA 
6. - 8. Marts (2020) GRUPA PILNA 

Parastā cena 480

Piesakoties tagad
410€* 

* Maksājums veicams pilnā apmērā vai pa daļām;

* Atkārtotājiem (kas jau izgājuši Pamatkursu) - 25% atlaide 
0
SIA YOUR LIFE SUMMIT
Jūras iela 3 - 51, Ventspils, LV-3601, Latvia
Reģ.Nr: 51203066101
BIC/SWIFT: HABALV22, LV33HABA0551046490262 Tālrunis: +371 26180989, Epasts: [email protected]
Piegādes un atgriešanas noteikumi, un privātuma politika

 .