Lieliski!

Visdrīzāk Tev ir veselīgas personīgās robežas ar apkārtējiem cilvēkiem!

Kas vispār ir robežas?

Personiskās robežas ir principi un noteikumi, ko mēs sev nosakām attiecībās. 

Tev visdrīzāk nav grūtības pateikt izteikt savas vēlmes un vajadzības citiem, kā arī pateikt “nē”, kad vēlies, vienlaikus jūtoties ērti atvērties tuvībai un tuvām attiecībām.

Lai arī iespējams lielāko daļu savas attiecību robežas Tu spēj menedžēt veiksmīgi, svarīgi zināt, ka ir dažādi robežu veidi.

Svarīgi zināt, ka dažādās dzīves jomās pastāv dažādi robežu veidi!

Piemēram, kādam var būt veselīgas robežas darbā, bet cauras un nenoteiktas robežas romantiskās attiecībās vai otrādi.

Iespējams var būt dzīves jomas, piemēram bērnu audzināšana vai romantiskās attiecības, kurās robežas ir pārāk striktas un tas ierobežo citu cilvēku dabīgu attīstības un izaugsmes procesu.

Kad lemjam un izdarām visu citu vietā, mēs atņemam otram iespēju izaugsmei.

Tāpat arī var būt sajaukums no visiem 3 robežu veidiem gan ģimenē, draugos un partnerattiecībās.


Šeit būtiski atcerēties, ka viens izmērs neder visiem!

Robežu atbilstība lielā mērā ir atkarīga no situācijas. Kas var būt piemēroti esot kopā ar draugiem var būt nepiemēroti esot partnerattiecībās vai darbā.

Tāpat, dažādām kultūrām ir ļoti atšķirīgas interpretācijas attiecībā uz robežām. Piemēram, dažās kultūrās emociju paušana un izrādīšana publiski ir apkaunojums, savukārt citās kultūrās emociju izpausme tiek iedrošināta.

Pēdējais un galvenais - vai Tavas vajadzības dzīvē ir ievērotas?

Šis laikam ir visnoteicošākais rādītājs - vai Tev ar apkārtējiem cilvēkiem ir ekvivalenta enerģijas apmaiņa? Viena no dzīves būtiskākajām sastāvdaļām ir palīdzēt šo pasauli padarīt par labāku vietu, bet tajā pašā laikā, mēs nedrīkstam aizmirst par sevi un savu labsajūtu. Mūsu idejas būs tieši tik dzīvotspējīgas, cik paši būsim dzīvotspējīgi - enerģiski un apmierināti ar savu dzīvi. Optimizēt savas robežas pašam ar sevi, ievērojot līdzsvaru ir atslēga uz nākamo līmeni! 

Gribi nedaudz optimizēt savas robežas?Saņem praktiskus ieteikumus savā epastā!

Tas ir bez maksas un mēs sākam šodien!

  Mēs cienām privātumu. Atraksties jebkurā laikā


  Sveiciens, mani sauc Jānis Brūns, Izaugsmes platformas Dzīves Virsotne dibinātājs un vadītājs.

  Personīgās robežas bija viens no manas dzīves lielākajiem izaicinājumiem, jo atvaļinoties no profesionālā dienesta 2017.gadā un uzsākot savu izaugsmes praksi, es sastapos ar lielu līdzscilvēku skepsi, neticību un apšaubīšanu.

  Tagad, kad Dzīves Virsotne ir Latvijā ir viena no vadošajām izaugsmes platformām, apmācījusi tūkstošiem cilvēku varu teikt, ka pastāvēt par sevi un savu ideju draudzīgā un nevardarbīgā veidā ir atmaksājusies.

  Labprāt palīdzēšu Tev optimizēt Tavas personīgās robežas, saglabājot savu spēku, esot tiešam, bet vienlaicīgi esot sirsnīgam un atvērtam.

  Pirkumu grozs

  Pirkumu grozs ir tukšs.