Veselīgas personīgās robežas

Nekad vairs necīnies ar robežu pārkāpumiem personīgajā dzīvē un profesionālajā karjerā. Dzīvo vēl brīvāk, baudi sevi vēl vairāk un pieredzi skaistākos mirkļus ar saviem vismīļākajiem cilvēkiem, jūtoties droši un pārliecināti

Vai Tev ir grūtības ...

ar savu robežu skaidru noteikšanu un ievērošanu?

pastāvēt par sevi, kad kāds izturas pret Tevi necienīgi?

atteikt otram nejūtoties vainīgi, pat ja nevari palīdzēt?

regulāri nepārstrādāties un regulēt savu darba laiku

rūpēties par savām vēlmēm un vajadzībām nejūtoties slikti par to?

saglabāt mentāli un emocionāli saudzīgāku dzīvesveidu ar TV/seriāliem/sociāliem tīkliem?

saprast kādas ir Tavas vēlmes un vajadzības, lai dzīvotu laimīgāk?

Cilvēkiem, kuriem ir problēmas ar personīgām robežām bieži jūtas:

Pārslogoti un pārņemti, kā arī izmantoti no citu puses, nenovērtēti vai pat pamesti;

Neapmierināti ar sevi un citiem dēļ perfekcionisma, kas ar laiku kļūst ļoti nogurdinoši;

Bailīgi paprasīt palīdzību un atblastu, kaut arī viņiem tas ir ļoti vajadzīgs;

Vainīgi, ka nespēj attiekt citiem un tajā brīdi jūtas arī pievīluši sevi (un nereti arī savus tuvākos)

Nevienam nav tiesību izturēties pret otru necienīgi - arī ne tuvākajiem ģimenes locekļiem. Tas ir postpadomju sāpju mantojums, ka ģimenes locekļiem atļauts ir viss - tā ir pagātne! 
Tā nav mīlsetība - tā ir trauma un manipulācija. Izvēlies veidot attiecības no mīlestības un cieņas.
- J.Brūns

Esmu redzējis cilvēku dzīves maināmies (ieskaitot manējo), kad tie beidzot sirsnīgi un skaidri izteikuši savas vajadzības un vēlmes.

Mani sauc Jānis Brūns, Dzīves Virsotnes dibinātājs un robežas bija mans dzīves lielākais izaicinājums, jo

atvaļinoties no profesionālā dienesta 2017.gadā un uzsākot savu izaugsmes praksi, es sastapos ar lielu līdzscilvēku skepsi, neticību un apšaubīšanu. Tā laika draugi un paziņas teica, ka tas ar ko nodarbojos ir muļķības un ka nevarēšu parūpēties par ģimeni finansiāli. Nav viegli darīt to, ko vēl tikai mācies, nesaņemot atbalstu arī no tuvākajiem. 

Šī dzīves pieredz man prasīja meklēt atbildes, mācīties un izdarīt grūtas, bet nepieciešamas izvēles - izveidot skaidras robežas, un arī atlaist cilvēkus no dzīves, lai mans paša dzīves sapnis piepildītos. 

Būt godīgam pret sevi, cieņpilni attiekt citiem, kā arī neatbalstīt demotivējošas sarunas, kas atņem enerģiju tā, lai neveidotos vaina vai aizvainojumi nav viegli, bet tās ir prasmes, kuras katrs no mums var apgūt un iemācīties. Tagad, kad man tas šķiet automātiski - zinu, ka varu tev palīdzēt."

- Jānis Brūns, Izaugsmes akadēmijas Dzīves Virsotne dibinātājs un veidotājs, motivējošais spīkeris, sertificēts Rebirthing breathwork terapeits, autors, atvaļināts Speciālo Uzdevumu Vienības virsnieks.

Lai arī izveidot robežas ir ārkārtīgi svarīgi un vajadzīgi, - izdarot to nepareizi var radīt vēl lielāku diskomfortu un problēmas ilgtermiņā. Robežas nav, lai turētu cilvēkus pa gabalu - tās ir domātas, lai turētu cilvēkus tuvāk, bet drošā veidā un manierē, kas neapdraud Tavas paša cilvēciskās vēlmes un vajadzības.

Kur ir tā problēma ar robežām?

Robežas ir ļoti svarīgas, jo tās informē mūs par to, kur beidzamies mēs (mūsu personīgā telpa) un sākas cits cilvēks. 
Ja vienam tas var likties organiski, tad tomēr daudziem cilvēkiem sākumā ir grūtības izveidot robežas vairāku iemeslu dēļ:

Viņiem ir tendence izvirzīt citu vajadzības augstāk par savām

Viņi nepazīst sevi pietiekami labi, lai izveidotu personiskās robežas

Viņi neuzskata, ka viņiem ir tiesības ieviest personisku robežu 

Viņi baidās, ka robežas apdraudēs viņu attiecības

Viņi nezina, kā izskatās veselīgas robežas 

Veselīgas robežas vienās attiecībās nenozīmē veselīgas robežas visās attiecībās! Tev iespējams ir izveidotas lieliskas robežas darbā, bet vienlaikus vājas vai porainas robežas ar saviem vecākiem vai ģimeni (vai otrādi).

Nav jau grūti otram atcirst tā, ka vēlāk šis cilvēks pat nevēlēsies būt tuvumā. Iluzori var likties, ka šādi robežas ir sakārtotas, bet ja tas nāk no agresijas, dusmām vai bailēm, tad tās nav robežas - tās ir betona sienas, lai pasargātu sevi un šis dzīves eksāmens nav nolikts.

Tas nozīmē, ka iekšēji ir nepieņemšana un nesakārtotas programmas un cilvēkam būs atkal un atkal jāsastopās ar šādām dzīves situācijām, kamēr tās netiks izietas pareizi - ar cieņu un mīlestību pret sevi un apkārtējiem. 

Tā jocīgā sajūta attiekt vai saņemt atteikumu ir grūta tikai pašā sākumā. Tas ir normāli, bet Tu jau zini kāda izjūtas dzīve, kad savas vajadzības liec pēdējā vietā... 

Izveidot funkcionālas robežas prasa rīcību un praksi, bet rezultāts ir ļoti atalgojošs...

Vai Tu gribētu šo ieradumu izveidot?

Skaidras, cieņpilnas un uz sadarbību vērstas attiecības darba vidē

Vēl labākas un atvērtākas attiecības ar  saviem draugiem 

Lielāks miers, dziļāka tuvība un mīlestība ar saviem mīļajiem

Padomā kā Tava dzīve mainītos un kā tā izskatītos, ja :

 • Tajā būtu mazāk vainas sajūtas?

 • Tajā nebūtu toksisku cilvēku, kuri zog Tavu enerģiju no finansēm, veselības un attiecībām?

 • Tev vairotos Tava pašpārliecība un spēks?

 • Tavas veselīgās attiecības ar pareizajiem cilvēkiem uzlabotos?

 • Tu zinātu, kā labāk izturēties un cienīt citu robežas?

 • Ieguldītu enerģiju attiecībās, kurās ir jēga ieguldīt?


Pēc izietiem izaugsmes kursiem, es esmu redzējis, kā cilvēki ļoti īsā laikā apzin un transformē savas bailes un limitācijas, bet lielākajai daļai palikusi tāda kā "aste", kurai pārkāpt - attiecību robežas ar apkārtējiem. 

Robežas ir specifisks temats un tas prasa atsevišķu uzmanību...

Tāpēc es esmu izveidojis soli pa solim programmu, lai nekad vairs necīnītos ar robežu pārkāpumiem personīgajā dzīvē un profesionālajā karjerā, bet gan dzīvotu vēl brīvāk, baudītu sevi vēl vairāk un pieredzētu skaistākos mirkļus ar saviem vismīļākajiem cilvēkiem, jūtoties droši un pārliecināti

Soli pa solim process, kā apgūt veidot robežas laipni un skaidri, nezaudējot labu sajūtu


Tas, ko Tu iegūsi no šī kursa ir zināšanas un prasmes:

 • Kas ir veselīgas robežas, kā tās izskatās dzīvē un kā tās veidot darbā, ar draugiem un attiecībās;

 • Kā ātri pamanīt, kad tās pārkāptas un kā pieklājīgi to labot;

 • No kā noteikti izvairīties sarunās, kas grauj attiecības un uzticību;

 • Kā pārvarēt emocionāli grūtos brīžus atsakot vai pastāvot par sevi;

 • Kā droši un ar pārliecību izteikt savas vajadzības un sajūtas


Es saku Jā tikai, kad patiesi tā domāju un gribu

Spēja pateikt "nē" un pieņemt, kad kāds cits saka "nē", neuztverot personīgi un ar cieņu. Zināt gan savas limitācijas, gan arī talantus, veselīgi paplašinot savas spējas un potenciālu.

Es esmu vērtība - es cienu sevi un citus

Atļauj sev vairāk nejūtot vainu. Skaidri paziņo savas vēlmes un vajadzības citiem cilvēkiem, kā arī cieņpilni respektē citu vajadzības. Veido savu dzīvi no pašpārliecības.

Es veidoju dzīvi mīlestībā un brīvībā

Izveido veselīgu struktūru savai dzīvei, kas palīdz taviem mīļajiem cilvēkiem būt tuvāk, labāk Tevi saprast un pieredzēt mīlestības pilnus brīžus bez raizēm vai divdomības. 

Ieskauj sevi beidzot ar cilvēkiem, kuri patiešām spēj pieņemt un novērtēt Tavu mīlestību

Tam, kurš jūtas pāratbildīgs un izmisīgi vēlas palīdzēt citiem cilvēkiem būt laimīgiem - jāizdara atbildīgākā lieta, kāda vien ir iespējama - atkāpties no savas augstprātības, ka otrs nespēs un nemācēs pats iemācīties kā būt laimīgam! Šajā vai nākamajā dzīvē - viņam būs tas jāiemācās šā vai tā un iespējams, šis cilvēks ir viņu lielākā problēma šajā dzīvē, kas to neļauj! (elpo cauri)

Apgūsti kā veidot robežas, kas dod labu sajūtu jau šodien!


Attīsti prasmes noteikt robežas laipni un skaidri

STANDARTA KURSA CENA 197 EUR

šobrīd kursa cena 47 Eur

PIEVIENOTIES TAGAD

Bez riska!

Iegādājies kursu, pamēģini un pielieto visu, ko mācu un ja sajutīsi, ka šī programma nav Tev un neredzi vērtību ieguldījumā - 14 dienu laikā vari saņemt 100% naudu atpakaļ!Biežāk uzdotie jautājumi

💻📱Kā notiek apmācības?

Šis ir online kurss, kas ir ļoti praktisks un apmācību piemēriem, kas pastiprinās mācīšanās efektu. Šī apmācību programmas ir pilnībā pieejama ierakstā. Piekļuve ir 24/7 Tavā kursa kontā. Skaties un atkārto cik reizes vēlies - tik ilgi cik vēlies. 

🎞 Cik ilgi man būs pieejams ieraksts?

Ierakstam nav piekļuves termiņa ierobežojumu. Pēc apmaksas tiks izveidots Dzīves Virsotnes akadēmijas personīgais konts. Ieraksts būs turpmāk pieejams Dzīves Virsotnes akadēmijas kontā. 

💳 Kas notiks pēc apmaksas?

Apmaksu iespējams veikt ar jebkuras bankas maksājuma karti. Pēc apmaksas epastā saņemsi iesūtnē 2 epastus - rēķinu un piekļuves kontu kursam. Ja epastā neatnāk ziņa, pārlūkojiet pie spam vai reklāmas mapi.

🧠 Vai ir vajadzīgas priekšzināšanas?

Dzīves Virsotnes publiski pieejamie kursi ir dizainēti tā, lai dalībniekiem bez iepriekšējām zināšanām būtu paveicami, taču arī izaugsmei gana izaicinoši.

💰 Ja man nepatiks - vai varu saņemt atpakaļ naudu?

Absolūti! Ja jūti, ka šī programma nav Tev un neredzi vērtību savā ieguldījumā - 14 dienu laikā uzraksti mums uz [email protected] un bez jautājumiem saņemsi naudu atpakaļ.


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.