Privātuma politika, apmaksas nosacījumi, piegādes un atgriešanas kārtība.


PRIVĀTUMA POLITIKA

Šī privātuma politika izskaidro mūsu datu apstrādes paņēmienus un Jūsu iespējas attiecībā uz to, kādā veidā Jūsu personas dati tiek apkopoti un izmantoti. 

Vietnes www.dzivesvirstone.lv pieder un ar to operē, pārvalda un vada uzņēmums LIFE SUMMIT FZCO reģ.nr. DSO-FZCO-12599, Adrese: Dubai Silicon Oasis, IFZA Dubai - Building A2, Unit 101, Dubaija, 6009, Apvienotie Arābu Emirāti

Personas datu aizsardzība

Privātuma politika attiecībā uz personas datu aizsardzību pamatojas uz 2016. gada 27.aprīļa Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu (ES) Nr.2016/679 (turpmāk tekstā – Regula).

Datu apkopošana, uzglabāšana un apstrādāšana

Dati tiek apkopoti, lai:

 • ļautu mums sniegt pakalpojumu;
 • ļautu Jums pieteikties uz dažādiem mūsu organizētajiem pasākumiem;
 • ļautu mums izstrādāt arvien jaunus produktus un pakalpojumus;
 • ļautu mums atbildēt uz Jūsu jautājumiem vai iebildumiem;
 • sagatavotu anonīmu statistiku par interneta vietnes lietošanu;
 • analizētu mūsu klientu raksturlielumus, lai izmantotu tos mārketinga komunikācijas vajadzībām.

Apkopotie personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar politiku, kas ir aprakstīta Regulā.

Dzivesvirsotne.lv pārvaldītāji datus lieto tikai iepriekš minēto mērķu nolūkā un lai uzlabotu pakalpojumu kvalitāti.

Atbildība par datu apstrādi

Ja Jums rodas jautājumi par Jūsu personas datu apstrādi, sūtiet e-pastu uz [email protected], kur Jūsu sniegtā informācija tiks reģistrēta un izvērtēta.

Dzivesvirsotne.lv pārvaldītājiem, kuriem ir pieeja personu identificējošai informācijai, tiek pieprasīta šīs informācijas aizsardzības nodrošināšana saskaņā ar šo privātuma politiku, piemēram, neizmantot informāciju citiem mērķiem, kā tikai pakalpojumu, kas ir nepieciešami klientam, sniegšanai.

Tikai attiecīgi pilnvaroti Dzivesvirsotne.lv pārvaldītāji var piekļūt datiem, autorizējoties ar savu paroli.

Datu apstrādātājs, kas ir atbildīgs par šo datu apstrādi:

 • pakalpojumu sniegšanas nolūkā, ir norādīts interneta vietnes sadaļā: http://www.dzivesvirsotne.lv/kontakti/;
 • mārketinga nolūkā, ir uzticamas trešās personas un sabiedrības, kas nodrošina mārketinga instrumentus un ar kurām mums ir noslēgti līgumi.

Dati, kas tiek apkopoti:

 • reģistrācijas, pieteikumu, cenu pieprasījuma u.c. anketās – iesniedzēja nosaukums, e-pasta adrese un jebkura cita informācija, kas ir iekļauta anketā.
 • vakanču pieteikumos – vārds, uzvārds, e-pasts, tālruņa numurs un jebkura cita informācija, kas ir iekļauta CV vai citos pievienotajos dokumentos.
 • kontakti – iesniedzēja nosaukums, e-pasta adrese un jebkura cita informācija, kas ir iekļauta kontaktu formā.
 • datu uzglabāšanas laiks.

Mēs glabāsim personisko informāciju, klienta un biznesa informāciju tik ilgi, cik nepieciešams, lai:

 • nodrošinātu pakalpojumus un informāciju, kurus Jūs vai Jūsu uzņēmums esat pieprasījuši;
 • sazinātos ar Jums par pieprasījumu, kuru Jūs mums esat iesniedzis.
 • iespēja piekļūt saviem datiem, pārbaudīt to pareizību un izlabot tos.

Jums ir tiesības pieprasīt Jūsu personas datu kopiju, pārbaudīt glabātās informācijas pareizību un/vai labot vai atjaunināt šo informāciju. Jūs varat arī lūgt pilnībā izdzēst Jūsu personisko informāciju, ja šobrīd Jums nav aktīvu pieprasījumu.

Mēs pieliksim visas komerciāli pamatotas pūles, lai nodrošinātu Jūs ar atbilstošu piekļuvi jebkādai Jūsu personiskajai informācijai, kuru mēs glabājam 30 dienas no Jūsu piekļuves pieprasījuma.

Lai aizsargātu Jūsu privātumu un drošību, mēs veiksim atbilstošus pasākumus, lai pārbaudītu Jūsu identitāti pirms informācijas izsniegšanas par Jūsu pieprasītajiem personiskajiem datiem.

Jautājumu vai priekšlikumu gadījumā

Ja vēlaties piekļūt, dzēst (atsevišķos gadījumos) vai labot Jūsu personisko informāciju, lūdzam sazināties ar datu pārzini, kurš ir atbildīgs par šo datu apstrādi (e-pasta adrese: [email protected]).

Jautājumu gadījumā rakstiet datu aizsardzības amatpersonai (e-pasta adrese:  [email protected]).

Ja Jūs iesniegsiet ar privātumu saistītu sūdzību, mēs reģistrēsim Jūsu vārdu un/vai sabiedrības nosaukumu, ar sūdzību saistītās personas vārdu, e-pastu, valsts atrašanās vietu, un informāciju, kas ir bijusi sūdzības pamatā. Mēs izmantosim informāciju, kuru Jūs sniegsiet, lai izskatītu Jūsu sūdzību un nosūtītu Jums atbildi, tiklīdz Jūsu sūdzība būs izskatīta.

SĪKDATŅU POLITIKA

“Sīkdatnes” ir sīka apjoma informācija, kuru interneta vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs apmeklējat interneta vietni. Tā ļauj serverim apkopot informāciju no Jūsu pārlūka, tādējādi Jums vienmēr nav dati jāievada no jauna, kad Jūs atgriežaties interneta vietnē. Vairāk informācijas par to, kā darbojas sīkdatnes, ir pieejama interneta vietnē cookiecentral.com.

Sīkdatņu izmantošana

Mūsu interneta vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu piedāvāto pakalpojumu kvalitāti. Mēs izmantojam sesijas sīkdatnes, pastāvīgās sīkdatnes un trešās puses (partneru) sīkdatnes, lai:

 • atcerētos Jūsu ierīces ekrāna uzstādījumus;
 • atcerētos Jūsu veiktās darbības vietnē (tādējādi Jums nelūdzot to darīt atkal);
 • atcerētos, vai Jūs esat sniedzis piekrišanu mūsu sīkdatņu lietošanai šajā interneta vietnē;
 • nosūtītu reklāmu, kas vislabāk atbilst Jūsu interesēm, ierobežotu to, cik reižu Jūs redzat reklāmu, un lai palīdzētu izmērīt reklāmas kampaņas efektivitāti;
 • apkopotu uzticamu vietnes lietošanas informāciju, kas ļautu mums izmērīt, cik precīzi vietne atbilst tās lietotāju vajadzībām.

Šo sīkdatņu iespējošana nav obligāti nepieciešama interneta vietnes galveno funkciju veikšanai, bet tā nodrošinās Jums labāku pārlūkošanas pieredzi. Jūs varat izdzēst vai bloķēt šīs sīkdatnes jebkurā brīdī, bet, ja Jūs to darīsiet, dažas interneta vietnes iespējas var nedarboties tik labi, kā paredzēts.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažas sīkdatnes var ievietot trešās puses pakalpojumu sniedzējs, kas veic atsevišķas funkcijas mūsu vajadzībām.

Personas dati un to nodošana

Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek lietota, lai identificētu Jūs personīgi, un apkopotie dati tiek glabāti mūsu kontrolē. Šīs sīkdatnes netiek izmantotas nekādiem citiem nolūkiem, kā tikai tiem, kas ir aprakstīti šajos noteikumos.

Sīkdatņu kontrolēšana

Jūs varat kontrolēt un/vai izdzēst sīkdatnes, ja to vēlaties. Jūs varat izdzēst vai bloķēt visas sīkdatnes, kas jau ir Jūsu datorā, bet, ja Jūs to darīsiet, atsevišķas šīs vietnes iespējas var nedarboties tā, kā paredzēts, un Jums var nākties manuāli pielāgot atsevišķas izvēles katru reizi, kad Jūs apmeklēsiet vietni.

Jūs varat piekrist sīkdatņu izmantošanai šajā vietnē vai atteikties un pārtraukt izmantot šo vietni.

Mēs sadarbojamies ar trešajām pusēm, lai apkopotu Jūsu darbības mūsu interneta vietnē, lai uzlabotu mūsu mārketinga pasākumus un nodrošinātu Jūs ar reklāmu, pamatojoties uz Jūsu apmeklējumu mūsu interneta vietnē.

Jūs varat izvēlēties, lai Jūsu informācija tiktu apkopota un izmantota mārketinga nolūkos, turpinot izmantot šo vietni, vai Jūs varat nepiekrist tam un pārstāt izmantot šo vietni.

Personiskās informācijas kopīgošana

Jūsu personisko informāciju, klientu informāciju vai biznesa informāciju mēs varam padarīt pieejamu trešajām pusēm un sabiedrībām, kas nodrošina pakalpojumus, palīdzot mums uzņēmējdarbībā, piemēram, ar interneta vietņu analītikas vai klientu apkalpošanas nodrošināšanu. Šīs trešās puses un sabiedrības ir pilnvarotas izmantot Jūsu personisko informāciju, klientu informāciju tikai tiktāl, cik tas ir nepieciešams, lai sniegtu mums šos pakalpojumus.

Mēs kopīgosim Jūsu personisko informāciju, klientu vai biznesa informāciju ar trešajām pusēm tikai tādā veidā, kāds ir aprakstīts šajā Privātuma politikā. Mēs nekādā veidā netirgosim Jūsu personisko informāciju trešajām pusēm.

APMAKSAS NOSACĪJUMI, PIEGĀDES UN ATGRIEŠANAS KĀRTĪBA 

Pirkšanas un apmaksas noteikumi www.dzivesvirsotne.lv interneta veikalā. 

Vietnes www.dzivesvirsotne.lv pieder un ar to operē, pārvalda un vada uzņēmums LIFE SUMMIT FZCO reģ.nr. DSO-FZCO-12599, Adrese: Dubai Silicon Oasis, IFZA Dubai - Building A2, Unit 101, Dubaija, 6009, Apvienotie Arābu Emirāti

Vispārējie noteikumi:

1.1. Preču pirkšanas un pārdošanas noteikumi interneta veikalā (turpmāk tekstā «Noteikumi») paredz savstarpējas tiesības, pienākumus un atbildību no personas, kas iegādājas preces interneta veikalā (turpmāk tekstā «Pircējs»), un Life Summit FZCO (turpmāk tekstā «Pārdevējs»).

Pirkšanas un pārdošanas līguma noslēgšanas brīdis

2.1. Pirkšanas un pārdošanas līgums starp Pircēju un Pārdevēju tiek noslēgts no brīža, kad, Pircējs interneta veikalā noformējot pasūtījuma grozu, ir norādījis piegādes adresi, izvēlējies apmaksas veidu un iepazinies ar vispārējiem Noteikumiem un apstiprinājis to ar taustiņu «Pirkt». Pirkšanas un pārdošanas līgums ir pusēm saistošs līdz pilnai šī līguma punktu izpildei.

2.2. Katrs noslēgtais pirkšanas un pārdošanas līgums starp Pircēju un Pārdevēju glabājas Pārdevēja datubāzē.

2.3. Gadījumā, ja Pircējs nepiekrīt šī līguma nosacījumiem vai kādam no tiem, tad tas pasūtījumu veikt nedrīkst.

Pircēja tiesības un pienākumi: 

3.1. Pircējam ir tiesības:

3.1.1. iegādāties preces interneta veikalā saskaņā ar šiem līguma Noteikumiem un Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.

3.1.2. atteikties no pirkšanas un pārdošanas līguma, kas noslēgts interneta veikalā ar Pārdevēju, par to paziņojot Pārdevējam rakstiski 7 darba dienu laikā pēc preču piegādes brīža. Šī punkta tiesības atteikties no noslēgtā interneta veikala pirkšanas pārdošanas līguma var izmantot tikai tas Pircējs, kurš ievērojot Latvijas Republikas Ministru kabineta noteikumus var tikt atzīts par patērētāju, tas ir fiziskā persona, kas izsaka vēlēšanos iegādāties, iegādājas vai varētu iegādāties vai izmantot preci vai pakalpojumu nolūkam, kurš nav saistīts ar tās saimniecisko vai profesionālo darbību.

3.1.3. ir citas tiesības saskaņā ar šiem noteikumiem un Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.

3.2. Pircējs:

3.2.1. pēc pirkšanas un pārdošanas līguma noslēgšanas apņemas norēķināties par precēm, to piegādi, veikt citus norēķinus (ja tādi tiek norādīti līguma slēgšanas brīdī) un pieņemt pasūtīto pakalpojumu. Pircējs veic apmaksu, izmantojot izvēlēto maksājuma veidu pakalpojuma iegādes brīdī.

3.2.2. Pircējam ir jāievēro arī citas prasības, kas noteiktas Latvijas Republikas normatīvajos aktos.

3.3. Pircējs, apmeklējot nodarbību, uzņemas pilnu atbildību par savu veselības stāvokli un izvērtē visus riskus par savu gatavību tai.

3.4. Pircējam ir pienākums informēt organizatoru rakstveidā par savu veselības stāvokli, ja tas var radīt risku viņa veselībai.

3.5. Materiālus aizsargā autortiesības. Pircējam aizliegts jebkādā veidā nodot tālāk mācību materiālus - video, audiomateriālus, PDF failus, kā arī nodot savas piekļuves kodus personām, kuras nav iegādājušās konkrēto mācību produktu. Mācību materiālus aizliegts pārsūtīt bez saskaņošanas ar Pārdevēju.

Pārdevēja tiesības un pienākumi:

4.1. Pārdevējam ir tiesības:

4.1.1. bez iepriekšēja brīdinājuma ierobežot vai apturēt tiesības izmantot interneta veikalu, ja Pircējs cenšas traucēt interneta veikala darbību, vai pārkāpj šī līguma noteikumus. Pārdevējs nenes atbildību par Pircēja zaudējumiem, kas radušies iepriekš minēto darbību rezultātā.

4.1.2. bez atsevišķa brīdinājuma uz laiku vai pavisam apturēt interneta veikala darbību. Tādā gadījumā Pārdevējs nenes atbildību par zaudējumiem, kas radušies Pircējam šajā sakarā.

4.1.3. vienpusīgi bez iepriekšēja brīdinājuma izmainīt pirkšanas un pārdošanas noteikumus.

Noteikumu izmaiņas tiek publicētas interneta veikala mājaslapā. Izmaiņas stājas spēkā no to publikācijas brīža un darbojas attiecībā uz visiem darījumiem, kas ir noslēgti pēc publikācijas.

4.1.4. bez iepriekšēja brīdinājuma mainīt abonementa tipa produktu un pakalpojumu cenas atbilstoši saviem ieskatiem. Ievērojot cieņpilnas uzņēmējdarbības principus, Pārdevējs par to informēs iepriekš nosūtot epastu.

4.1.5. Pārdevējam ir arī citas tiesības, kas paredzētas Latvijas Republikas normatīvo aktu noteiktajā kārtībā.

4.2. Pārdevējam ir pienākums:

4.2.1. balstoties uz pirkšanas pārdošanas noteikumiem, dot iespēju Pircējam izmantot interneta veikala pakalpojumus. Pārdevējs negarantē, ka interneta veikals darbosies nepārtraukti, un ka tīkla datu pārraide būs nekļūdīga. Pārdevējs nav atbildīgs par jebkādiem Pircēja zaudējumiem, kas saistīti ar interneta veikala darbības traucējumiem un (vai) tīkla datu pārraides kļūdām.

4.2.2. Pircējam veicot apmaksu par pasūtījumā norādīto summu, piegādāt vai nodot Pircējam pasūtīto pakalpojumu attiecīgajā laikā, kas minēts produkta aprakstā.

4.2.3. Pārdevējs apņemas nodrošināt piekļuvi pircējam tiešsaistes mācību programmām un kursiem (ONLINE programmas) 12 mēnešus no pirkšanas brīža.

4.2.4. gadījumā, ja kādu īpašu iemeslu dēļ Pārdevējs tomēr nevar pakalpojumu piegādāt Pircējam, piedāvāt analogu pakalpojumu, bet ja Pircējs tomēr atsakās pieņemt arī šo pakalpojumu, atgriezt apmaksāto preces summu 7 darba dienu laikā. Tādējādi Pārdevējs tiek atbrīvots no atbildības par preču nepiegādāšanu Pircējam.

4.2.5. Pārdevējs apņemas ievērot pārējos pirkšanas pārdošanas nosacījumus.

Atteikuma nosacījumi un atgriešanas kārtība

Slēdzot distances līgumu, t.i. veicot pirkumu interneta veikalā, Jūs varat izmantot atteikuma tiesības. Atteikuma tiesības ir patērētāja tiesības noteiktā termiņā, nesniedzot nekādu pamatojumu, atkāpties no distances līguma (no distances līguma veidā pasūtītās preces vai pakalpojuma).

Atteikuma tiesības ir izmantojamas 7 dienu laikā no līguma noslēgšanas dienas par pakalpojumu sniegšanu. Pircējam, atceļot savu dalību, tiek atmaksāta summa 100% apmērā no pirkuma veiktās iemaksas (no pilnas vai daļējas iemaksas, kas veikta pirms tam), ja atteikums tiek veikts 7 dienu laikā pēc pasūtījuma izdarīšanas.

Ja Pircējs vēlas atteikties no pakalpojuma vai produkta vēlāk nekā 7 dienas pēc pirkuma izdarīšanas, Pārdevējam ir tiesības iemaksu neatgriezt.

Atteikuma tiesību izmantošana nozīmē “paziņošanu” par atteikšanos no pasūtījuma, proti, “paziņojuma par atteikumu” iesniegšanu vai nosūtīšanu Pārdevējam.

Pārdevējam, gadījumā, ja Jūs izsakāt vēlmi par atteikšanos no pakalpojuma ir jānosūta atteikuma veidlapa uz Pircēja norādīto e-pasta adresi.

Ja Jūs izmantojat atteikuma tiesības un tas nav saistīts ar attiecīgās preces vai pakalpojuma neatbilstību līguma noteikumiem, tad Jūsu pienākums ir segt izmaksas, kas saistītas ar preces nosūtīšanu atpakaļ, ieskaitot transakcijas komisijas naudu.

Ja Jūs izmantojiet atteikuma tiesības, Pārdevējam ir pienākums iespējami agrāk, bet ne vēlāk kā 7 kalendāro dienu laikā no dienas, kad Jūs esat nosūtījis rakstisku atteikumu, atmaksāt Jums visas Jūsu veiktās iemaksas.

Pakalpojuma piegādes politika

Pakalpojuma piegāde tiek uzsākta pēc pilnīgas pakalpojuma apmaksas un apstiprinājuma saņemšanas no Pārdevēja elektroniskā veidā.

Pārdevējam ir tiesības atcelt pakalpojuma sniegšanu 7 dienas pirms notikuma dienas, ja minimālais dalībnieku skaits nav sasniegts. Pakalpojuma sniedzējs atceļot notikumu, pilnībā atgriež iemaksāto summu pakalpojuma Pircējam.


DALĪBA DZĪVES VIRSOTNES KURSOS, SEMINĀROS UN MĀCĪBĀS

Iegādājoties vai piekļūstot Dzīves Virsotnes materiāliem un saturam, kā arī piedaloties kursos, semināros un mācībās (turpmāk - Pasākumi), jūs piekrītat ievērot visus šos zemāk norādītos likumus un noteikumus, kā arī piekrītat, ka esat atbildīgs par savu gatavību un veselības stāvokli piedalīties Pasākumos.

Dalība Pasākumos ir katra dalībnieka personīgā atbildība. Materiāli un saturs ir paredzēts tikai izglītojošiem un informatīviem nolūkiem. Saturu neizmantot, lai diagnosticētu vai ārstētu kādu veselības stāvokli vai slimību. Lai arī sniegtās atsauksmes no cilvēkiem ir īstas un patiesas, tās sniegtas tikai ilustratīviem nolūkiem. Nekāda apjoma rezultāti garantēti netiek.

Piedalīšanās jebkurā Pasākumā var būt saistīta ar zināmu riska līmeni, un katra cilvēka ķermeņa reakciju uz dažādajām aktivitātēm, ko nevar pilnībā paredzēt. Dalībnieks(-ce) uzņemas pilnu atbildību par jebkuriem riskiem saistībā ar paredzētajām aktivitātēm. Jānis Brūns, Inta Brūna vai Dzīves Virsotnes lektori un pasniedzēji neatbild par dalībnieku spējām un gatavību piedalīties Pasākumos, kā arī neatbild par sekām Pasākumu laikā un pēc tā.

Ja neesat droši par savu gatavību Pasākumam, ja jums ir diagnosticētas veselības problēmas vai noteikta ārstēšana, pirms pieteikšanās konsultējaties ar savu ārstu vai veselības aprūpes speciālistu.

Iegādājoties jebkuru no video vai audio programmām, jūs pilnībā atsakāties no jebkādu pretenziju celšanas pret Dzīves Virsotnes pasniedzējiem vai Jāni Brūnu un Intu Brūnu personīgi.

Enerģijas elpošanas sesijas:
Ņemot vērā šīs prakses raksturu, mēs neiesakām piedalīties Enerģijas elpošanas sesijās cilvēkiem, kuriem ir veselības problēmas kā:

 • akūtas nieru veselības problēmas;
 • akūtas sirds veselības problēmas;
 • psihiskās saslimšanas, bipolārie traucējumi, šizofrēnija un neiroloģiskie traucējumi;
 • nekontrolētas astmas lēkmes;
 • epilepsija;
 • glaukoma;
 • paaugstināts asinsspiediens, kas netiek medikamentozi regulēts.

  Sievietēm, kurām ir grūtniecība atļauts piedalīties sesijās tikai tiešā apmācīta speciālista klātbūtnē.  

Ja jums ir kāds no iepriekš minētajiem nosacījumiem, lūdzu, informējiet mūs - tas nenozīmē, ka šī prakse nav piemērota pēc būtības - šādos gadījumos tā ir praktizējama speciālista klātienē un privāti. Tāpat ir arī citas elpošanas tehnikas un prakses, kas jums var būt piemērotākas, un jūs vienmēr esat laipni gaidīti mūsu sabiedrībā.

Vai arī, ja dalībniekam(-cei) ir šaubas reģistrācijas brīdī, pirms iegādāties pakalpojumu, ir jāpārrunā ar pakalpojuma sniedzēju individuāli.

Praktizējot elpošanas vingrinājumus, ir svarīgi atrasties drošā vidē. Dažos gadījumos jums var rasties viegls galvas reibonis vai īslaicīga dezorientācija, ļoti retos gadījumos, praktizējot elpošanas tehnikas, kurās ir elpas aiztures, jūs varat zaudēt samaņu. Tāpēc mēs iesakām gulēt uz grīdas vai vietā, kur, nokrītot, nenodarīsit sev pāri. Svarīgi ir arī tas, ka jūs nekad neveicat enerģijas elpošanas braukšanas laikā, ūdenī (var notikt noslīkšana) jebkurā situācijā, kurā var kaitēt sev vai citiem.

2013. gada ziņojumā tika dokumentēti 11 000 cilvēku rezultāti 12 gadu laikā, kuri piedalījās noteikta veida intensīvās elpošanas praksēs. Papildus daudzajiem novērotajiem ieguvumiem netika ziņots par nevēlamām blakusparādībām. Tas liecina, ka elpošanas prakse par diezgan zema riska modalitāte. Vai neliktos jocīgi, ka elpot ir bīstami?

Svarīgi pieminēt, ka dinamiska un enerģiska elpošana var izraisīt intensīvas sajūtas. Sakarā ar spēcīgu fizisko un emocionālo izlādi, kas var rasties, dažiem cilvēkiem tā nav ieteicama. Lūdzu, konsultējieties ar savu ārstu, pirms praktizējat šāda veida elpošanu.

Jānis Brūns un Inta Brūna nav ārstnieciskā persona un Dzīves Virsotnes produkti un pakalpojumi nav apstiprinātas ārstnieciska rakstura manipulācijas. Jānis Brūns un Inta Brūna cenšas palīdzēt novērst vai atvieglot cilvēkiem stresu, satraukumu un emocionālos pārdzīvojumus, kā arī uzlabot pašsajūtu ar dabiskām neinvazīvām tehnikām un garīgās izaugsmes metodēm.

Pakalpojumi un produkti, ko sniedz Jānis Brūns un Inta Brūna nav ārstniecības norādes un tie nekad neaizstāj konvencionālo medicīnisko vai garīgās veselības psiholoģisko diagnozi un ārstēšanu, un tos nekad nevajadzētu uzskatīt par tādiem.

Fotografēšanās, filmēšanas un audioierakstu veikšanas kārtība
Informējam, ka Pasākumu laikā var notikt fotografēšana, filmēšana un skaņas ierakstīšana, un iegūtie attēli var tikt ievietoti LIFE SMUUNIT FZCO tīmekļa vietnē "DzīvesVirsotne.lv" vai "Dzivesvirsotnesakademija.lv", internetā vai sociālajos tīklos Facebook, Instagram un Youtube. Dažos pasākumos filmēts, fotografēts un ierakstīts var tikt tikai vadītājs un/vai lektors. Mēs nepublicēsim materiālu, kur Jūs esat redzams neētiskās situācijās vai pozās.  

Apmeklējot klātienes pasākumu vai piedaloties ONLINE pasākumos, Jūs piekrītat ka:
- varat tikt fotografēts un filmēts;
- fotogrāfijas ar Jūsu attēlu var tikt ievietotas LIFE SUMMIT FZCO tīmekļa vietne "DzīvesVirsotne.lv", "Dzivesvirsotnesakademija.lv" internetā vai sociālajos tīklos Facebook, Instagram un Youtube pilnā apmērā;
- atsakāties no visa veida pretenziju celšanas pret organizatoriem.

Reģistrējoties jebkuram no mūsu produktiem / pakalpojumiem / notikumiem, jūs apstiprināt, ka esat pārskatījis un piekritis mūsu atrunai par privātuma politiku, apmaksas kārtību, dalību mācībās un pakalpojuma atcelšanas kārtību.

Dalība Ūdens kursā:

Veicot rezervāciju, es apstiprinu, ka:

 • Es pieņemu, ka esmu atbildīgs par savu veselību un pašsajūtu, un ievērošu organizatoru ieteikumus visos jautājumos, kas attiecas uz veselību un drošību.
 • Es apzinos, ka jebkāda narkotiku, alkohola lietošana un smēķēšana pasākuma laikā ir stingri aizliegta.
 • Es zinu, ka Pasākuma laikā Pasākuma rīkotājs uzņems attēlus un video. Es piekrītu, ka šie attēli tiks izmantoti tikai reklāmas nolūkos. Es apzinos, ka, ja es nevēlos, lai tiktu uzņemti mani attēli vai video, esmu atbildīgs par to, lai sazinātos ar Pasākuma organizatoriem, un mans lūgums tiks ņemts vērā.
 • Es apzinos, ka, ja kādu iemeslu dēļ es nevaru apmeklēt Pasākumu pēc pieteikuma rezervēšanas, depozīts netiek atmaksāts. Iemaksātā summa netiek atmaksātas, taču jūs varat mainīt Pasākuma dalībnieka  vārdu un informēt organizatorus par jaunā Pasākuma dalībnieka vārdu ne vēlāk kā 10 dienas pirms pasākuma sākuma.
 • Es apstiprinu, ka apzinos, ka pasākuma organizatori darīs visu iespējamo, lai pasākums norisinātos norādītajos datumos. Ja no mūsu neatkarīgu iemeslu dēļ, kā to pasākuma laikā pieprasa Latvijas likumdošana, pasākums nenotiek, nauda tiks jums atgriezta.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.