Epizode 7 - Apzināti esot vecāku lomā

Laura Šuspāne -  izaugsmes iedvesmotāja, Atdzimšanas elpošanas pasniedzēja. Par vienu no izaicinošāko un tajā pašā laikā skaistāko dzīves lomu - būt par vecāku bērniem.

Vēlies gūt izrāvienu savā dzīvē ar pieredzi, ko iepriekš nevarētu iedomāties? Tā ir enerģijas elpošana! Uzzini vairāk... 

Epizode 6 - Bioloģiskais kods

Dr. biol. Artūrs Ābols - Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centra pētnieks. Arūram ir doktora grāds molekulārajā bioloģijā ar galvenā ievirzi starpšūnu komunikācijā. 

Epizode 5 - Aukstuma Šķautne

Brigita Mironova - Izaugsmes un iedvesmas trenere, kas biznesa vidē palīdz uzņēmumu komandām sasniegt produktivitātes un pārdošanas rezultātus. Ledus skolas dibinātāja un vadītāja, kur pulcējas cilvēki, lai uzturētu savu enerģiju un celtu savas dzīves kvalitāti.

Epizode 4 - Viscerālais Potenciāls

Artūrs Ķirps: Viscerālais terapeits, bijušais Latvijas Šorttreka izlases fizioterapeits. Vairākkārtējs Latvijas čempions powerliftingā un decaliftingā. Strādājis ar daudziem slaveniem Latvijas sportistiem palīdzot tiem kvalificēties Olimpiskajām spēlēm. Pasniedz apzinātās veselības seminārus un konsultē privāti.

Epziode 3 -Superefektivitāte

Raivis Lucijanovs: Finansists un Rīgas Biznesa skolas pasniedzējs, biohakeris, bijušais Latvijas Skvoša Federācijas vadītājs. Raivis ir cilvēks, kurš ļoti kaislīgi tiecas uz superefektivitāti savā dzīvē, pievēršot uzmanību tieši ikdienas enerģijas optimizācijai caur apziņas treniņiem, miegu, uzturu un aukstumpeldēm.


Epizode 2 - 21.gadsimta izglītība un neurofeedback

Oskars Grīslis - Izaugsmes treneris, psihologs. Pēdējos 12 gadus veltījis psiholoģijas un personīgās izaugsmes tēmām, pievēršot padziļinātu uzmanību tieši praktiski izmantojamām zināšanām un metodēm kā neurofeedback un emocionālās izlādes. 

Epizode 1 - Restartē Sevi 

Kaspars Vendelis: Izaugsmes un produktivitātes lektors un pasniedzējs. Biohacking.Lv kopienas līdzdibinātājs un veidotājs. Kaspars ir izaugsmes pasākuma "Restarts" vadītājs. Jūtas iedvesmots, palīdzot cilvēkiem atbrīvoties no stresa un iegūt vairāk enerģijas.

0

 .