Dzīves Virsotnes podkāsts
Parasti cilvēki - neparastas dvēseles

Epizode 7 - Apzināti esot vecāku lomā

Laura Šuspāne - izaugsmes iedvesmotāja, Atdzimšanas elpošanas pasniedzēja. Par vienu no izaicinošāko un tajā pašā laikā skaistāko dzīves lomu - būt par vecāku bērniem.


Epizodes treileris

Pilno epizodi skaties šeit

Tāpat vari klausīties audio populārākajos medijos:Sajūtas un emocijas nav viens un tas pats. Emocijas ir fizioloģiski nomērāmas plūsmas ķermenī, kā piemēram elektriskie viļņi, elektromagnētiskie viļņi, bioķīmiskie procesi utt.. Sajūtas ir atgriezeniskā saite par šiem procesiem. Visiem ir emocijas, bet ne visi tās spēj atpazīt. Sirds - smadzeņu koherence ir veselīgs stāvoklis ķermenī, ko spējam inducēt ar elpošanu un sirds sajūtām, kā pateicība, rūpes, mīļums. Vēlies justies labi neatkarīgi no apkārtējiem apstākļiem? Tu vari izvēlēties savas sajūtas un justies labi katru dienu! Uzzini vairāk par to kā pārvaldīt savas emocijas efektīvāk... 

Epizode 6 - Bioloģiskais kods

Dr. biol. Artūrs Ābols - Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centra pētnieks. Arūram ir doktora grāds molekulārajā bioloģijā ar galvenā ievirzi starpšūnu komunikācijā.

Pilno epizodi skaties šeit

Tāpat vari klausīties audio populārākajos medijos:


Epizode 5 - Aukstuma Šķautne

Brigita Mironova - Izaugsmes un iedvesmas trenere, kas biznesa vidē palīdz uzņēmumu komandām sasniegt produktivitātes un pārdošanas rezultātus. Ledus skolas dibinātāja un vadītāja, kur pulcējas cilvēki, lai uzturētu savu enerģiju un celtu savas dzīves kvalitāti.

Pilno epizodi skaties šeit

Tāpat vari klausīties audio populārākajos medijos:


Cilvēka sirdij ir 100x lielāks elektriskais un 5000x spēcīgāks magnētiskais lauks, nekā smadzenēm. Sirds nosaka daudzu svarīgu smadzeņu centru darbību, kas regulē emocijas - kā amigdala (bailes) un talāms. Cilvēka magnētiskais lauks ir nomērāms vairāku metru attālumā ap ķermeni ar jūtīgām iekārtām, ko sauc par magnetometriem. Elektromagnētisms, ko izdala sirds, ir informācijas nesējs, tāpat kā WiFi rūteris un mobilo telefonu tornis. Mūsu sirdis savstarpēji ir patstāvīgā komunikācijā vai mēs to apzināmies vai nē. Uzzini vairāk par sirds inteliģenci un kā pārvaldīt efektīvāk... 

Epizode 4 - Viscerālais Potenciāls

Artūrs Ķirps: Viscerālais terapeits, bijušais Latvijas Šorttreka izlases fizioterapeits. Vairākkārtējs Latvijas čempions powerliftingā un decaliftingā. Strādājis ar daudziem slaveniem Latvijas sportistiem palīdzot tiem kvalificēties Olimpiskajām spēlēm. Pasniedz apzinātās veselības seminārus un konsultē privāti.

Epziode 3 -Superefektivitāte

Raivis Lucijanovs: Finansists un Rīgas Biznesa skolas pasniedzējs, biohakeris, bijušais Latvijas Skvoša Federācijas vadītājs. Raivis ir cilvēks, kurš ļoti kaislīgi tiecas uz superefektivitāti savā dzīvē, pievēršot uzmanību tieši ikdienas enerģijas optimizācijai caur apziņas treniņiem, miegu, uzturu un aukstumpeldēm.


Epizode 2 - 21.gadsimta izglītība un neurofeedback

Oskars Grīslis - Izaugsmes treneris, psihologs. Pēdējos 12 gadus veltījis psiholoģijas un personīgās izaugsmes tēmām, pievēršot padziļinātu uzmanību tieši praktiski izmantojamām zināšanām un metodēm kā neurofeedback un emocionālās izlādes. 

Epizode 1 - Restartē Sevi 

Kaspars Vendelis: Izaugsmes un produktivitātes lektors un pasniedzējs. Biohacking.Lv kopienas līdzdibinātājs un veidotājs. Kaspars ir izaugsmes pasākuma "Restarts" vadītājs. Jūtas iedvesmots, palīdzot cilvēkiem atbrīvoties no stresa un iegūt vairāk enerģijas.


Jāņa Brūna iedvesmas video

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.