Viss tika ierakstīts vēl pirms dzimšanas

«Viss, ko māte grūtniecības laikā jūt un pieredz, tiek nodots caur neirohormoniem vēl nedzimušajam bērnam, tāpat kā alkohols un nikotīns.» Dr. Thomas Verny, MD DPsych


Galvenie maldi un mīti, kas valdīja līdz pat 19.gadsmita beigām par ieņemšanu un zīdaiņiem

 • Iznēsāšanas process neietekmē augļa attīstību..
  Nepareizi - pētījumos pierādīts, ka viss, ko māte jūt un pieredz, tiek caur neirohormoniem nodots un reģistrēts bērna nervu sistēmā

 • Dzimšanas procesu bērns neatceras un tas neietekmē viņa attīstību..
  Nepareizi - jau ievērojams pētījumu skaits apliecina, ka dažādi faktori, kā piemēram ap kaklu esošas nabas saites izraisīts skābekļa trūkums vai pāragri pārgriezta nabas saite ietekmē smadzeņu attīstību un tas saistīts ar uzmanības deficīta sindromu

 • Zīdaiņa atdalīšana no mātes tikko pēc dzimšanas palīdz mātei un bērnam "atpūsties"
  Nepareizi - pētījumos apstiprināts, ka dzemdību laikā un vēl vairākas stundas pēc dzemdībām mātei pastiprināti izdalās oksitocīns (saukts par mīlestības hormonu), kas veicina emocionālu sasaisti un tuvību mātei ar bērnu. Terapijas praksē un regresijā atklājas, kā cilvēkiem radusies vientulības sajūta un bailes. 

 • Tēva neesamība dzemdībās nespēlē lomu bērna psiholoģiskajā attīstībā
  Nepareizi - neskaitāmās regresijās klienti (īpaši sievietes) spēj atsaukt atmiņā sajūtu, ka viņas nejūtās gana svarīgas savam tēvam, lai viņš būtu klātesošs. Vēlāk tā ietekmē arī attiecībās nedrošu piesaisti.

Piedzimšana ir cilvēka pirmā pieredze šajā fiziskajā Visumā. Pieredze tiek reģistrēta nervu sistēmā – šūnu līmenī. Gūtās pieredzes un iespaidi veido uzskatus un pārliecības un vēlāk dzīvē atspoguļojas uzvedībā.

«Mātes hormonālais stāvoklis caur placentu tiešā veidā ietekmēs asinsriti un mainīs embrija fizioloģiskos parametrus.»

Bruce Lipton / Ph.D epigenetics, genetics

Daži no piemēriem, kas liecina, ka nepieciešams rīfreimot dzimšanas pieredzi:

Lai arī katrs cilvēks ir unikāls un uztver realitāti savādāk, specifiskiem dzimšanas apstākļiem ir tendence radīt līdzības. Īpaši jāpievērš uzmanība dzīves kritiskiem brīžiem un pārmaiņām. Tāpat tie arī visvairāk atklāsies dzīves kritiskajos un stresa brīžos, kad ir pārsātināta nervu sisistēma un kad aiziet “autopilots”.

Neplānots bērns: Jūtas, kā neiederīgs cilvēkos, nereti jūtas kā traucēkļi citu priekšā. Grūtības iejusties jaunā vidē, bailes no pamestības, grūtības saredzēt savu jēgu un vietu dzīvē. 

Iepriekšēji aborti: Ja mātei ir bijuši aborti, noteikti būs pastiprinātas raizes par nākamo grūtniecību. Bērns var nolemt, ka dzīve ir grūta un par izdzīvošanu ir jācīnās. Tāpat var rasties pārliecība, ka viņam tur nav jābūt un viņa vietā gaidīja kādu citu – vecāki vīlušies bērnā un viņam jāpierāda sava eksistence. Mātei iespējama vainas sajūta, kas ietekmē bērnu justies vainīgam.

Narkoze/Stimulācija: Apātiski, trūkst mērķtiecības. Grūti saņemties rīcībai. Bieži nejūtas gatavi jaunajam. Citiem turpinot uzstāt un spiezt jūtas nerespektēti. Viegli aizsvilstas dusmās (parasti, kad steidzina). Grūti sākt lietas - jo iekšēji sagaida "stimulāciju". Tendeces uz atkarībām.

Priekšlaicīga nabas saites pārgriešana: traucēta barības vielu un skābekļa padeve - smakšanas bailes, trūkuma sajūta, kas atspoguļojas nepamatotās bailēs no nāves, smakšanas sajūtā (īpaši esot stresā), finansiālā trūkuma domāšanā. Pierādīta korelācija ar intelekta attīstības problēmām.

Ķeizargrieziens: grūtības pieņemt lēmumus, grūti pieņemt palīdzību, kaut arī tā ļoti vajadzīga. Uzstāj lietas darīt paši, taču pievelk sev apstākļus, kas rada šķēršļus, grūtības pabeigt lietas, kritiskos brīžos jūtas pamesti. Sabotē savas attiecības un karjeru, pat ja tajās viss it kā iet labi.

Nabas saite ap kaklu: Grūtības iejusties jaunā vidē (nav gatava vide). Jūtas, ka viņi grūtību brīžos smok (īpaši stresainās attiecībās). Jutības samazināšanās (grūtības just emocijas). Bailes no tuvības un intimitātes. Bieži var ieslīgt depresijā. Izmanto risku un augstas emociju intensitātes nodarbes, lai justos dzīvi. Tendences uz atkarībām. 

Veselīgas dzimšanas pieredzes rīfreimings ir būtiska mūsdienu psihoemocionālās veselības sastāvdaļa. Kopš 80to gadu beigām pētījumos un pieredzē redzams, ka tas uzlabo:

 • veselības stāvokli 
 • partnerattiecību kvalitāti
 • finansiālo labklājību
 • pašvērtējumu
 • jēgu un nozīmi dzīvot šajā Pasaulē


"Piedzimšana mīlestībā"

ir izglītojoša un dziedinoša apmācību programma cilvēkiem, lai transformētu savas negatīvās dzimšanas pieredzes mīlestībā. Tāpat tā ir ārkārtīgi vērtīga pieredze topošajiem un esošajiem vecākiem, lai labāk izprastu un uzlabotu attiecības ar saviem bērniem.

Šajā kursā apskatīsim šādas kopsakarības un potenciālos risinājumus katrai

Pirmsdzimšanas pieredze

 • vai bērns bija plānots un gribēts?
 • ģimenes finansiālā situācija?
 • vecāku ekspektācijas par dzimumu?
 • vecāku attiecību stāvoklis un modelis grūtniecības laikā?
 • iepriekšējie aborti?
 • mammas emocijas un ekspektācijas grūtniecības laikā?

Dzimšanas process

 • priekšlaicīgs / novēlots
 • pareizs/ sānisks / dibens pa priekšu
 • ķeizargrieziens
 • stagnējošas dzemdības
 • nabas saite
 • stimulācija / narkozes / "bremzētāji"
 • inkubators
 • ātras dzemdības (zem 4h) / garas dzemdības (virs 16h)
 • dvīņu dinamikas
 • mākslīgā apaugļošana
 • pirmā elpa
 • kad pārgrieza nabas saiti?
 • vai bērns bija pie mammas, barošana, vārda došana u.c.

Šajā kursā ir 4 moduļi

 1. dzimšanas anketas pildīšana, informācijas ievākšana
 2. dzimšanas traumu un paternu apzināšana
 3. enerģijas elpošanas sesija "Piedzimšana mīlestībā"
 4. integrācijas sesija

Kā šis kurss palīdzējis cilvēkiem?

Dzimšanas pieredze attiecas uz visiem!

Šī ir vērtīga pieredze vīriešiem, kā arī topošajiem un esošajiem vecākiem, lai labāk izprastu un uzlabotu attiecības ar saviem bērniem.

Jānis Brūns, Dzīves Virsotne dibinātājs un kursa vadītājs

Transformācijas un iedvesmas pasniedzējs, sertificēts Rebirthing breathwork international pasniedzējs un praktiķis, personības un kolektīvo izaugsmes semināru vadītājs Latvijā un pasaulē.

Tā ir vairāku gadu personīga pieredze integrējot transformējošas izaugsmes tehnikas, kas pierādījušas sevi vairākkārt uz tūkstošiem cilvēku. Jāņa priekšrocība ir pasniegt citiem šķietami komplicētu izaugsmes informāciju par metafiziku, bioloģiju un dabu cilvēkiem vienkāršā un saprotamā valodā.

Kursa laiki un norise

Visi materiāli paliek Tavā kursa kontā bez laika ierobežojuma. 

Sīkāk pa kursa procesu zemāk:

1. Modulis
Jāaizpilda Dzimšanas anketa (patstāvīgs darbs ierakstā)

Kursa kontā pieejama anketa, kas jāaizpilda līdz enerģijas elpošanai. Tas jādara patstāvīgi. Komentāri un dalīšanās slēgtajā grupā. 

2. Modulis
Pirmsdzimšanas pieredzes modulis (patstāvīgais darbs ierakstā)

Kursa kontā būs pieejams Pirmsdzimšanas pieredzes modulis, kas jānoskatās līdz elpošanas sesijai. Tas jādara patstāvīgi. Dalīšanās slēgtā grupā.

3.Modulis
Dzimšanas process un Enerģijas elpošana (Tiešraidē)

Lekcijas daļā par dzimšanas pieredzi un procesiem. Aiz tās sekos enerģijas elpošanas process "Dzimšanas pārrakstīšana mīlestībā".

4. Modulis
Integrācijas zvans, kā arī jautājumu un atbilžu zvans (Tiešraidē)

Kursa integrācijas zvans, lai pārrunātu procesu un atbildētu uz jautājumiem. 

Pieredzi savu 2. dzimšanas dienu, radot neaizmirstami sirsnīgu procesu ar dzimšanu mīlestībā!

KURSS TIKS INTEGRĒTS 2.LĪMENĪ, KAS SĀKSIES RUDENĪ

Bet Tu vari iet kursu tagad - pieejams ierakstā
147€

IEGĀDĀTIES KURSU TAGAD

🧡 PIEEJAMS DALĪTAIS MAKSĀJUMS 2 x 77€ 🧡
*ar biežāk uzdotajiem jautājumiem iepazīsties zemāk

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā notiek apmaksa par kursu?
Apmaksa notiks ar mūsu maksājumu platformu un maksāt iespējams ar bankas karti. Maksājums veicams vienā maksājumā vai ja vēlaties dalīto maksājumu, tad spied šeit

Kas notiks pēc apmaksas?
Pēc apmaksas uz epastu atnāks maksājuma apstiprinājums un rēķins. Kurss kļūs redzams arī Tavā Dzīves Virsotnes Akadēmijas kontā. 

Kāda ir atgriešanas politika?
Kursu var atgriezt līdz 2 nedēļu laikā un saņemt 100% atpakaļ iemaksāto naudu..

Ja es esju kursu ierakstā vai man ir vērtīgi piedalīties?
Jā, noteikti - šī kursa materiāls ir ļoti vērtīgs arī tīri izpratnes līmenī, lai labāk apzinātu un mainītu savas uzvedības un domāšanas paternus. Tāpat tas ir vērtīgi topošiem un esošiem vecākiem, lai izglītotos dzimšanas psiholoģijā un uzlabotu attiecības ar bērniem. 

Vai man kurss paliks arī pēc tam?
Jā, visi materiāli paliek Tavā kontā bez laika ierobežojuma un tos var revizēt atkārtoti cik nepieciešams. Patiesībā būs meditācijas, kuras vēlams atkārtot vairākkārtīgi. 

Palika vēl kāds svarīgs neatbildēts jautājums - droši raksti mums uz [email protected] un noteikti palīdzēsim!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.