Transformācijas kurss
Atver un paplašini savu apziņas potenciālu jaudīgai un spēkpilnai dzīvei
 

Paplašini savu apziņu ar Dzīves Virsotnes dibinātāja Jāņa Brūna transformējošo programmu, lai atbrīvotos no limitējošām emocijām un pārliecībām, kas liek apšaubīt savas spējas un pieredzēt savu augstāko potenciālu.

Kopā 6 transformējošas
nedēļas tiešraidē ar iespēju noskatīties ierakstā

Kurss sākās 21.Feb
Pašlaik kurss ir progresā, nākamais tiks izziņots drīzumā

Šobrīd jau 1800 cilvēku apgūst Dzīves Virsotnes kursus ONLINE

Ja vēlamies ko mainīt vai uzlabot savā dzīvē, vieglākais virziens ir nevis spiest sevi uz jauniem ieradumiem un režīmu, bet gan atbrīvoties no limitējošām zemapziņas pārliecībām, kas sabotē izaugsmi.

Domas, pārliecības un ieradumi darbojas neapzinātā līmenī un veido 95% no cilvēka realitātes. Lai arī tas ir sen zināms un saprotams, vairums cilvēku nespēj mainīt savu dzīvi un paliek ierastajā. Daži no iemesliem, kāpēc cilvēki nemainās:

 • Trūkst praktisku zināšanu un paņēmienu, kā identificēt un mainīt limitējošas pamatpārliecības,
 • Trūkst atbalstošas vides un bailes atklāt savas sajūtas;
 • Neapzinātas (slēptas) izdevības palikt vecajā lomā un ierastajā drošības burbulī;
 • Bailes atlaist kontroli un ļauties, lai sastaptos ar savu patieso būtību...
 • Neproduktīvi priekšstati par emocijām (emocijas ir vājība), spēku (mans spēks sāpina citus), mīlestību (mīlestība sāp);
 • Iedvesmas izsīkums un atbalsta trūkums transformācijas procesā - kam pajautāt vai arī ko dalīties.
Kursa struktūra un norsies laiki:

 • 6 tiešsaistes semināri + apziņas transformējošas enerģijas prakses
 • 15 minūšu uzdevumi nedēļas laikā starp semināriem
 • Iečekošanās Trešdienās 18:30 uz jautājumu-atbilžu zvaniem
 • Viss būs pieejams ierakstā

Kursa koncepts: 6 Svētdienas no 17:00 - 20:00 (LV)
1. Vispirms iegūt zināšanas un prasmes kā atpazīt savas programmas un pārliecības, kuras vairs nekalpo

2. Izmantojot iegūtās zināšanas un prasmes, lai atbrīvotos no neproduktīvām programmām 

3. Izveidot un nostiprināt jaunās produktīvās pārliecības, kas veicina dzīvesprieku un mīlestībuDzīves Virsotnes Transformācijas kursā Tu pieredzēsi jaudīgas
izmaiņas un gūsi pozitīvu uzrāvienu savā dzīvē

1. nedēļa - Prāta un apziņas programmēšana un kā izmainīt negātīvās domformas

2. nedēļa - Dzimšanas pieredzes un prenatālā perioda transformēšana

3. nedēļa - Iekšējā bērna dziedināšana un sava zudušā spēka atgriešana

4. nedēļa - Piedošana un negatīvu emociju transformēšana mīlestībā 

5. nedēļa - Bio optimizācija un augstas produktivitātes ieradumu veidošana

6. nedēļa - Savas realitātes veidošana un enkurošanas tehnikas

Jānis Brūns, Dzīves Virsotne dibinātājs un programmas veidotājs

Transformācijas un iedvesmas pasniedzējs, sertificēts Rebirthing breathwork international pasniedzējs un praktiķis, personības un kolektīvo izaugsmes semināru vadītājs Latvijā un pasaulē.

Tā ir vairāku gadu personīga pieredze integrējot transformējošas izaugsmes tehnikas, kas pierādījušas sevi vairākkārt uz tūkstošiem cilvēku. Jāņa priekšrocība ir pasniegt citiem šķietami komplicētu izaugsmes informāciju par kvantu fiziku, neirozinātni, bioloģiju un dabu cilvēkiem vienkāršā un saprotamā valodā. 

Mums visiem ir bezgalīgs potenciāls un visiem ir iespēja iemācīties, kā tam piekļūt. 

Vadot retrītus un koučinga sesisijas internacionāli Bali, Indijā un Taizemē.

Jānis ir vadījis izaugsmes seminārus pazīstamiem uzņēmumiem kā IF Latvija, Drogas un Latvijas Pasts

"Mainīties var jebkurš - taču izvēle ir mūsu!"

Jānis Brūns nesāka kā izaugsmes lektors un pasniedzējs, bet gan kā virsnieks  bruņotajos spēkos, karjeras laikā pieredzot arī starptautiskās misijas Afganistānā un Āfrikā. Jānis 2017. gadā atvaļinājās no armijas Speciālo uzdevumu vienības un pēc veiksmīgas aiziešanas no dienesta, viņa aizraušanās ar personīgo izaugsmi, iedvesmoja sarakstīt internacionālu grāmatu karavīriem un vetrāniem par veiksmīgu integrāciju pēc militārā dienesta civilajā dzīvē. Grāmatā ir jaudīgas tehnikas un paņēmieni, kuras būs iespējams pieredzēt šajā kursā personīgi no Jāņa. 

Kopīgas tiešraides sesijas un iedvesmotu cilvēku komūna

Tu nekad neesi viens. Šajā programmā transformējošu spēku dod tas, ka šā transformācijas ceļa Tu vienlaicīgi esi kopā ar daudziem citiem dalībniekiem, kuri arī izjūt līdzīgus dzīves izaicinājumus, tāpat kā Tu. Tāpat tā ir unikāla iespēja vienmēr uzdot jautājumu pasniedzējam tiešraidē! 

Cilvēki ir pārsteigti, kādas pārmaiņas notiek 6 nedēļās, ja ir pieejams pareizais atbalsts. 

Uzzini sīkāk par kursa saturu un kādu pieredzi gūsi 6 nedēļu garumā

1. nedēļa

Pirmā nedēļa ir viena no svarīgākajām, jo tajā apzināsim pamatus jebkura cilvēka lēmumu un domāšanas procesam. Apzināsim slēptās limitējošās un neproduktīvās programmas par galvenajām dzīves jomām, kas slēpti sabotē izaugsmi. Tāpat apgūsim un praktizēsim pierādītas tehnikas, kā šīs limitējošās programmas mainīt.

Galvenie uzsvari šajā nedēļā:

 • Savas dzīves uzskatu un pārliecību audits, jeb viss, ko cilvēks ir saradījis savā realitātē - dzīvē, veselībā, attiecībās, finansēs utt. - ir tas, ko cilvēks zemapziņā par to domā.
 • Apziņas un zemapziņas darbības principi un kā mainīt šķietami neiedomājamo
 • Limitējošo pārliecību identificēšana un pārprogrammēšanas tehnikas 
 • Enerģijas elpošanas sesija

2. nedēļa

Cilvēka nervu sistēma sāk veidoties vēl pirms mamma uzzin ka ir stāvoklī. 9 mēnešus esot mātes vēderā, jūtam katru mammas emociju. "Viss, ko māte grūtniecības laikā jūt tiek nodots caur neirohormoniem vēl nedzimušajam bērnam, tāpat kā alkohols un nikotīns",  Dr.Thomas Verny MD, DPshych. Ņemot vērā pagātnes valsts iekārtas īpatnības, kā arī citus faktorus - vairums cilvēkiem dzimšanas process ir bijis izaicinājums, kas atstāj nospiedumu uz apziņu un uzvedību. 

Galvenie uzsvari šajā nedēļā:

 • Dzimšanas un prenatālo programmu ietekme uz dzīves lēmumu pieņemšanu un to transformācija
 • Sava dzimšanas procesa un dzīves jomu kopsakarību apzināšana
 • Dievišķa piedzimšana mīlestībā - vadīts process veselīgu programmu izveidošanai
 • Enerģijas elpošanas sesija

3. nedēļa 


Iekšējais bērns ir mūsu personības daļa, kas atspoguļo bērnības pieredzi. Tas ir algoritms, domāšanas un uzvedības modelis, kas sakņojas bērnībā. Tas ir zemapziņas šablons, lai apietos ar emocijām, problēmām, naudu, attiecībām utt. Šajā nedēļā mēs apzināsim un drošā vidē savienoties ar savu iekšējo bērnu, kā arī izzināsim dažādas tehnikas un paņēmienus, kas palīdzēs integrēt un mainīt limitējošas pārliecības. 

Galvenie uzsvari šajā nedēļā:

 • Bērnības pieredzes ietekme uz personalitāti un kā šķietami nevainīgas atmiņas pārtop limitējošās pārliecībās
 • Veselīgas robežas, iekšējā kritiķa transformēšana un funkcionālas attiecības ar ārpasauli
 • Savienošanās ar sava dzīvesprieka potenciālu un iekšējā spēka vairošana
 • Enerģijas elpošanas sesija

4. nedēļa


Pēc pamatīgas enerģijas atbrīvošanas no dzimšanas un bērnības pieredzēm, piedošana intuitīvi būs solis nākamajā līmenī. Apziņā arvien smalkāk un detalizētāk attausīs notikumi un situācijas no pagātnes, kurās ir palikuši negatīvi emociju lādiņi, bet par kurām iepriekš nebija ne jausmas. Daudz cilvēki piedod no prāta, bet nevis no sirds, tāpēc turpina pieredzēt savā realitāte izaicinošas situācijas. Piedot no prāta ir samierināšanās, bet piedodot sirdī iestājas miers, kas vairs nepiesaista notikumus fiziskajā plānā. 

Galvenie uzsvari šajā nedēļā:

 • Patiesas piedošanas algoritms un atbrīvošanās no veciem aizvainojumiem
 • Negatīvo emociju refreiminga tehnikas, kas atlaiidīs aizvainojumus, vainas sajūtu vai kaunu.
 • Enerģijas elpošanas sesija

5. nedēļa

Šajā nedēļā, dodot apziņai nelielu atpūtu, svarīgi veicināt atjaunošanās procesus un saglabāt augstu enerģijas līmeni. Viens no stūrakmeņiem ir tieši ķermeņa funkciju optimizācija caur miegu, uzturu, kustībām un elpošanas vingrinājumiem. Tāpat arī augstas produktivitātes paņēmieni, kas ļaus izskaust prokrestināciju (atlikšanu) nākotnē un padarīt lietas ātrāk. 

Galvenie uzsvari šajā nedēļā:

 • Ķermeņa optimizācijas prakses caur 5 elementiem (zeme, ūdens, uguns, gaiss un ēters)
 • Augstas produktivitātes ķermeņa prakses un attieksme ikdienai - miegs, uzturs, kustības, elpošana, prāta un emociju stāvoklis (mindset and heartset)
 • Enerģijas elpošanas sesija

6. nedēļa

Mūsu apziņa vienlaikus pastāv vairākos realitātes līmeņos;  jautājums ir - kurā no visiem atrodas mūsu fokuss jeb kādu radiostaciju izvēlies klausīties. Mēs radām nākotni tikai un vienīgi šajā mirklī - šis mirklis veido nākamo, un tā tas turpinās. Izmantojot paplašinātas apziņas stāvokļa potenciālu, mēs spējam apzināti konstruēt sev jaunu laika līniju un tajā "noenkuroties", lai tā sāktu veidot fiziskajā pasaulē situācijas un notikumus, lai tā materializētos.

Galvenie uzsvari šajā nedēļā:

 • Apzinātas realitātes veidošanas pamatprinicpi
 • Realitātes enkurošanas-nostiprināšanas tehnikas
 • Enerģijas elpošanas sesija

Paredzamie ieguvumi pēc 6 nedēļu kursa:

 • Lielāka ticība sev un savām spējām vieglāk pārvarēt emocionāli izaicinošas situācijas, nezaudējot balansa sajūtu. Vai tas būtu liels un intensīvs darba projekts, attiecību izaicinājumi vai vienkārši kāds dzīves atkritiens - Tu spēsi saglabāt mieru un ātrāk atgūties. 
 • Lielāka pašcieņa un sevis mīlestība, kas ļaus izveidot veselīgas robežas ar pasauli un arī vajadzības gadījumā pateikt "Nē", bez bailēm pazaudēt mīlestību. 
 • Paaugstināta empātija un iejūtība pret apkārtējiem cilvēkiem un pasauli, paliekot ar drošu un atvērtu sirdi. Notīrot pagātnes negatīvās emociju nospiedumus, naturāli dziedināsies sarežģītas attiecības ar vecākiem, parteriem vai darba kolēģiem.
 • Plašāka apziņa un spēja saskatīt lietas skaidrāk tādas, kādas ir patiesībā. Paaugstinoties vibrācijai naturāli uzlabosies arī dzīves kvalitātes līmenis.  
 • Skaidrāka paša dzīves vīzija un izlēmība par jēgpilniem mērķiem, ko vēlas sirds. Dabīgi mazināsies vēlme kādam izpatikt vai atstāt iespaidu - izvēles un rīcības kļūs daudz organiskākas un harmoniskākas atbilstoši vajadzībām. 
 • Enerģijas pieplūdums, iedvesma, spēka sajūta un motivācija rīkoties lietās un jomās;
 • Līdzīgi domājošu un atbalstošu draugu komūna, ar kuru kopā iets izaugsmes process, kā arī simtiem cilvēku, kuri jau ir pabeiguši Dzīves Virsotnes transformējošās programmas gan klātienē, gan ONLINE. Dzīves Virsotne ir vieta, kur justies pieņemtam, saprastam un iedvesmotam.

+ PIESAKOTIES KURSĀ BONUSĀ SAŅEMSI BEZ MAKSAS 

BONUS #1
Sirds un emocionālā inteliģence

Pārvaldīt emocijas ir apgūstama meistarība | Dzīves Virsotnes bestsellers! 

Emocionālā meistarība ir process, kurā Tu apzinies un iemācies virzīt savu emocionālo stāvokli un izmantot to savā labā, neatstājot sevi un savu noskaņojumu ārēju faktoru un nejaušu notikumu žēlastībā.

Šajā kursā tiek pasniegtas zinātniski pierādītas metodes, kas katram ļaus droši iepazīties un izveidot jauna līmeņa draudzību ar savām emocijām.

 • saglabā mieru ķermeņa, prāta un emocionālajā līmenī, neatkarīgi no apstākļiem,
 • pieņem labākus lēmumus karjerā un attiecībās,
 • saproti un esi dziļākā saskarsmē ar savu intuīciju,
 • ātrāk atgūsties pēc stresainām situācijām

Parastā cena 97 Eur 
IEGĀDĀJOTIES KURSU BEZ MAKSAS

BONUS #2
 Grupas koučinga sesija 

Izaugsme nav manta, ko nopirkt - tas ir process

Kursa beigās, kad katra apziņas rats būs iegriezies, "aha" momenti un dažādas kopsakarības turpinās ataust apziņā. Enerģija plūdīs daudz vieglāk un būs spēka pieplūduma sajūta. Visticamāk Tavā virzienā plūdīs arvien vairāk sinhronitātes un iespējas, kas ļaus pieredzēt lietas fiziskajā plānā. Katram procesi notiks individuāli, bet būs daudz kopsakarības un jautājumu.

Lai turpinātu griezes momentu Jānis piedāvā grupas koučinga (konsultāciju), lai atbildētu uz jautājumiem, palīdzēt skaidrot procesus un iedvesmot noticēt savām jaunajām iespējām!

Parastā cena 25 Eur/pers
IEGĀDĀJOTIES KURSU BEZ MAKSAS

Kā citiem transformējusies dzīve?

Šis piedzīvojums ļauj paskatīties uz savu dzīvi no citas perspektīvas. Ieraudzīt un pamanīt, ko mēs darām un domājām ikdienā un kā tas mums traucē dzīvot viegli un harmonijā ar sevi. To apzinoties un pamanot jau var iet tālāk un mainīt to. Transformācijas kurss iedod zināšanās un instrumentus kā to darīt. Un elpošana - tas ir jāpiedzīvo pašam, lai saprastu  Linda

Tā ir ļoti intīma un personiska pieredze, ar kuru negribas nemaz ar visiem dalīties. Ja es uzskatīšu, ka otrs cilvēks ir gatavs to dzirdēt un viņam tas ir nepieciešams, tad es teikšu, ka tas ir ļoti maigs un efektīvs veids kā sākt sakārtot sevi visos līmeņos  Līva

Teiktu tā, ja vēlies ko mainīt savā dzīvē, beidz čīkstēt un tad sāc darīt to, ko līdz šim neesi darījis. Un šis ir labākais ar ko sākt, jo tas strādā. Kādam ātrāk, kādam lēnāk, bet strādā! 
Dace

Ieguvu lielāku izpratni par sevi un piedzīvoju diezgan sireālus momentus elpošanas laikā, ko nav iespējams izskaidrot kādam, kas to nav darījis :) Madara

Kas to padara par reāli transformējošu pieredzi?

1) Zinātniski informatīvs un dzīves situāciju saistošs nodarbību saturs
Ķermenis, prāts, emocijas, garīgums, partnerattiecības, bērnu audzināšana, sociums, dzīvesstils, karjera un finanses - škautnes uz kurām attiecināmas cilvēces galvenie aktuālie jautājumi un izaicinājumi, un uz kuru reflektēšanu tiek vērsts fokuss šajā kursā. Dzīves kvalitātes uzlabošanās ir rezultāts patiesai izaugsmei. 

2) Mērķtiecīga un kontrolēta paplašinātu apziņas stāvokļu sasniegšana 
Paplašināts apziņas stāvoklis vairs sen nav tikai mūku un dažādu mistiķu spējas, bet gan to iespējams sasniegt katram cilvēkam. Paplašināts apziņas stāvoklis ir saistīts ar smadzeņu viļņu izmaiņām veicinot alfa, teta, delta un gamma viļņus. Katram stāvoklim ir sava nozīme un atrodoties tajos mēs spējam redzēt lietas un situācijas no plašākas perspektīvas. 

Kas ir Enerģijas elpošana un kāpēc tā izmainīs Tavu dzīvi?

Enerģijas elpošana (saukta arī par atdzimšanas vai apzināto elpošanu) ir māksla un zinātne savienot elpošanu un apziņu sava augstākā potenciāla sasniegšanai. Pati tehnika ir droša un jaudīga savienotās elpošanas prakse, kuras laikā iespējams dabīgā veidā paplašināt apziņu, atlaist saspringumu un izlādēt apspiestas pagātnes emocijas, kuras traucē just dzīvesprieku un dzīvot savā spēkā. 

Pievienojies tagad un tas ir bez riska!

14 dienu naudas atgriešanas garantija

Tu vari 2 nedēļas no iegādes brīža sajust vai šī kursa saturs ir Tev vislabāk piemērots un vari pieņemt lēmumu vai vēlies palikt. Ja izlemsi, ka nevēlies turpināt - vienkārši uzraksti epastu uz [email protected] un bez liekiem jautājumiem saņemsi atpakaļ naudu. 

Kā notiks process un kas man vajadzīgs? Ja Tu šito redzi - Tev ir viss vajadzīgais!

Tiešraides notiek ONLINE ar Zoom

Nekas nav jālejuplādē vai papildus jāinstalē, vajadzīgs tikai dators, telefons vai planšete. 

Pieejami ieraksti un materiāli

Parūpējies, lai ir stabils internets un relatīvi netraucēta vieta semināra laikā.

Ērta vieta elpošanas praksei

Paklājiņš vai dīvāns, svarīgi, lai ir ērti un vari atslābināties enerģijas elpošanas laikā. 

Pievienojies Dzīves Virsotnes Transformācijas kursam jau tagad un pieredzi savas dzīves izaugsmi jaunā līmenī!


Piekļuve visām kursa tiešraidēm, ONLINE materiāliem un BONUSIEM! 

PAŠLAIK KURSS IR PROGRESĀ - NĀKAMAIS KURSS TIKS IZSLUDINĀTS VĒLĀK

Tas ir bez riska,
pamēģini tagad - izlem vēlāk!

Tu vari 2 nedēļas sajust un pārbaudīt kursa saturu.

Biežāk uzdotie jautājumi 

Kas notiks pēc iegādes?
Pēc drošas apmaksas ar internetbanku vai Paypal, Tu saņemsi rēķinu un epastu ar piekļuvi savam kontam, kurā atradīsi visus tiešraides reģistrēšanās saites, video un citus materiālus. 

Kā tieši notiek kursa process?
Mēs tiekamies katru Svētdienu 17:00 - 20:00 (LV laiks) tiešraidē, 6 nedēļas pēc kārtas. Katrā nākamjā nedēļā izzināsim dziļumā konkrētās nedēļas tēmu, kas stimulēs pārdomas un atklāsmes. Noslēgumā būs enerģijas elpošansas sesija, lai paplašinātu apziņu un nointegrētu pieredzi.

Kad tiekamies pirmo reizi?
Pirmā tiešraides tikšanās reize būs Svētdien, 21.02. plkst. 17:00 un sākam visi kopā! Pēc apmaksas tiks nosūtīts epastā viss info. 

Vai tad šādu kursu vispār var pieredzēt ONLINE? 
Gandrīz pirms gada, kad sākās ierobežojumi, bija par šo vēl pārdomas. Tagad, pēc 10 mēnešu iknedēļas praksēm un semināriem  ONLINE, pasniedzot vairākiem simtiem cilvēku,  ir vairāk kā skaidrs - JĀ, tas ir iespējams! Daudziem pat šādi patīk labāk, jo var mierīgi praktizēt savās mājās un nesteidzīgi pieredzēt procesu.

Kas, ja es nevaru pievienoties kādā no tiešraides reizēm?
Viss kārtībā - visas tikšanās reizes tiks ierakstītas un varēsi piekļūt ierakstam jau pāris stundas pēc tiešraides. Tu vari noskatīties jebkurā laikā. 

Vai es varu pabeigt kursu savā ātrumā? 
Pilnīgi noteikti - iet cauri kursam un to pabeigt var sev ērtā un vēlamā laikā. Protams, grupas enerģija dara brīnumus un iet nodarbības kopā ar citiem ir aizraujoši.  

Ar ko atšķiras jūsu kurss no citām izaugsmes programmām? 
Būsim atklāti - uz šo brīdi ir iespējams atrast pilnīgi visu informāciju internetā, grāmatās, kursos un vairums ir citā valodā - jautājums ir - cik tas aizņems laiku vai tas ir vajadzīgs? Transformācijas kursā ir destilēta vairāku gadu pieredze un prakse, kas strukturēta vieglā uztveramā un integrējamā formā. Šī kursa būtība ir sniegt transformējošu pieredzi un uzlabojumus ilgtermiņā. 

Ko Tu saņemsi iegādājoties kursu?

+ 6 nedēļu mentoringu un atbalstu savā transformācijā 

+ Piekļuvi Dzīves Virsotnes Transformācijas kursam pilnā apmērā

+ Piekļuvi visiem BONUSA materiāliem

+ Piekļuvi visām kursa tiešraides Enerģijas elpošanas sesijām un ierakstiem

+ 6 mēnešu piekļuvi ieraksta materiāliem pēc kursa (ieskaitot Enerģijas elpošanas sesijām)

+ Neierobežota laika piekļuvi BONUSA materiāliem 

+ Neierobežota laika piekļuvi Transformācijas grupai, kas ir platforma iedvesmai un komunikācijai pēc kursa beigām

0
 .