VIENAS DIENAS SEMINĀRS 
virsotnes pieredzes 

"Tu nevari atrisināt problēmu ar to pašu apziņas stāvokli, kas to radījis" 
- kodolattīstības kontekstā sacījis Alberts Einšteins 

Apziņai ir tikai ~5% no kopējā potenciāla, taču radošums, intuīcija, instinkti, ieradumi un emocijas ir zemapziņas pārziņā, kas mums tiešā veidā nav pieejama. Lielākā daļa cilvēku neprot apzināti piekļūt šim potenciālam, cenšoties dzīvot tikai ar loģisko prātu. Tas noved pie sajūtu un emociju atsvešināšanos, pie stresa, un dzīve kļūst "pelēka". 

Mēs 95% ikdienā dzīvojam autopilotā, kas balstīts uz zemapziņas vērtībām, pārliecībām, uzskatiem un ieradumiem. Tev ir jāzin, kurp ved Tavs autopilots, lai sasniegtu savus mērķus! 

Ja vēlies mainīt vai uzlabot savu dzīvi, nepieciešams strādāt uz zemapziņas automātiskajām programmām, kas sabotē izaugsmi

Zemapziņa

Tava dzīve ir Tavas zemapziņas izdruka. Tas, ko redzi, ir Tavu domu un zemapziņas radīts! Pārliecības par sevi un dzīvi ir eksistences pamatā. 

Piesaista

Domas ir radošas, Tu radi ar savām domām. Par ko Tu domā, to saņem un redzi vairāk! Negatīvas domas rada negatīvus rezultātus.

Ierasto

Pazīstamās un ierastās sajūtas, un vecie ieradumi rada vecos un paredzamos rezultātus! Dzīvojot pagātnē, mēs radām paredzamo nākotni!

Jauni procesi dod jaunus rezultātus, taču ir jāgrib mainīties pašam

Daudzi izvēlas ērti palikt savā dzīves komforta zonā, lai arī grib justies daudz dzīvāk un radīt vairāk pievienotās vērtības pasaulei, kas ir dabiska vajadzība. Vairums nenojauš, kas viņus attur no prieka, laimes, radošuma un dzīves entuziasma. 

Tie nav pelēkie laika apstākļi, Rīgas nesakārtotās ielas vai esošā valdība. Tās ir zemapziņas programmas, automātiskie ieradumi un sajūtas, kuras turpina radīt vecos rezultātus.

Šīs programmas nāk no ģimenes, skolas un audzināšanas un ir svarīgi šos neapzinātos "mezglus" atlaist, lai pārstātu dzīvē neapzināti piesaistīt rīcību un paradumus, kas ir vecākiem, skolotājiem un bērnības autoritātēm. 

Vai Tu gribi ko mainīt? 

 • Kāda izskatīsies Tava dzīve pēc 5 gadiem, ja nekas nemainīsies?
 • Vai Tev patīk tas, ko iedomājies? 
 • Kas ir Tavi slēptie ieguvumi, ja nemainies? 
 • Kādu pazīstamu sajūtu vari turpināt gūt? 
 • Kādu ierasto lomu vari turpināt tēlot?
 • Izvēle ir Tava - radi savu dzīvi

Tu radi savu realitāti ar savu apziņu. Ja Tevi neapmierina tas, ko redzi - maini!

Skaidrs. Bet kā? Problēma ir tā, ka parastās ģimenēs, skolās un augstskolās netiek mācīti paņēmieni, rīki un instrumenti, kā strādāt ar savām bailēm, kādus dzīves mērķus uzstādīt un kā paplašināt savu potenciālu. Līdz ar to daudzi jūtas bezspēcīgi, viņi nezina, ko mainīt un samierinās ar esošo. Bet tam tā nav jābūt! Mums ir visas nepieciešamās komponentes - prāts, apziņa un ķermenis. 

Šajā seminārā Tu pieredzēsi dzīvo demonstrējumu ar biofeedback instrumentu, kā samazināt stresu dažu minūšu laikā.
Tas vairs sen nav par mistiku - tā ir zinātne, bioloģija un daba. 

Ietekmējot sirds-smadzeņu koherenci, mēs ietekmējam pilnīgi visas fiziskā ķermeņa funkcijas, samazinām stresu un vairojam veselību.

Apzināti izmantojot prāta un apziņas treniņus, mēs mainām savu domāšanu un līdz ar to fiziski mainās smadzeņu neironu signālceļi, kas rod paliekošus efektus.

Paplašinātie apziņas stāvokļi vairs nav mistika - tie ir efektīvi transformācijas paņēmieni, ko izmantoja senči un tagad - Silikona ielejas inženieri un pat ASV specvienības. 

Vienas Dienas Seminārs 

ir strukturēta vienas dienas apmācība ar teoriju un praksi, kas dos iespēju: 

iegūt rīkus un instrumentus prāta un ķermeņa pārvaldīšanai,

piedzīvot paplašinātus apziņas stāvokļus ar elpošanu,

rast dziļāku sasaisti ar savām sajūtām un emocijām,

veicināt savu labsajūtu un apziņas izaugsmi,

skaidri apzināt savas prāta limitējošās domformas,

zināšanas, kā pārprogrammēt negatīvās domas par pozitīvām!

Šajā seminārā Tu gūsi zināšanas un pieredzi, kuras praktizējot 
15 minūtes dienā 
Tu samazināsi stresu un saspringumu,
mazināsi ikdienas steigu un uzlabosi savu veselību!

Izklausās neticam? Pasaki to zinātnei! 

Vai Tev atradīsies 15 minūtes dienā savas problēmas atrisināšanai? 

Semināra saturā apskatīsim šādas ievirzes un tēmas:

 • Izpratne par prāta un apziņas uzbūvi. Apzināties un saprast prāta uzvedību, kā arī darbības pamatprincipus ir fundamentāls solis, lai veicinātu savu pašpārliecinātību un sasniegtu mērķus vieglāk.
 • Apzinātība un paplašinātie apziņas stāvokļi. Tas kļūst pasaulē par normālu parādību personīgajā izaugsmē, lai izstrādātu limitējošus uzskatus un veicinātu cilvēcisko potenciālu. Pirms kaut ko mainīt, jāapzinās, kur atrodies, ko mainīt un uz kurieni virzīties.
 • Elpošana. Tā vairs sen nav tikai austrumnieku un jogu prakse, bet gan zinātniski pētīts un sevi pierādījis instruments, ar kuru spējam ietekmēt savu prātu, nervu sistēmu, sirdi un smadzeņu darbību. Elpa ir rīks, ar kuru varam paplašināt savu apziņu.  
 • Izpratne par bērnības un dzimšanas traumu (nobīdes no normas) ietekmi uz cilvēka potenciālu. Tā ir aisberga daļa, par kuru arvien drosmīgāk runā mūsdienu psiholoģija un modernā terapija. Saprast esošās cēloņsakarības dod būtiskus pavērsienus cilvēka emocionālās labsajūtas uzlabošanai. 
 • Efektīvas tehnikas un paņēmieni, lai prastu pārvaldīt stresu, satraukumu un just vairāk enerģijas ikdienā.

Vairums dalībnieku nebija gaidījuši, ka šādus rezultātus sniedz elpošana!

Ieva

Tas patiešām ir fenomenāls seminārs savas apziņas paplašināšanai. Tas radīja manī pārdomas un pārmaiņas manā uztverē par neskaitāmām lietām. Un lielākais ieguvums-emocionālo bloku atbrīvošana. Vairāk izpratu, cik daudz es varu paveikt, izmainot pāris lietas savā ikdienas dzīvē. 

Raisa

Patika zinātniskā pieeja un cik ļoti mūsu dzīvi ietekmē posms no 0-7 gadiem. Šeit Tu saņemsi atbildi saviem jautājumiem, uz kuriem ilgus gadus meklēji atbildi un risinājumu. Atbildes ir Tevī pašā, un šeit Tu mācīsies tās saņemt caur sevi. 

Sindija

Seminārs tiešām bija lielisks. Pēc semināra saproti, apzinies, cik ļoti bērnības traumas ietekmē Tavu dzīvi. Bet pats svarīgākais, ka Tu vari sev palīdzēt. Pasniedzējs ir brīnišķīgs, gudrs, atvērts, kurš ļoti labi, interesanti visu prot izskaidrot un pastāstīt par apziņu, zemapziņu un to, kas veido Tavas programmas.

Guntra

Seminārs man salika daudzas lietas savās vietās un iedeva prātam mieru. Elpošana grupā ir ļooooti jaudīga, ja pirms tam ir elpots individuāli! 
Pašdziedināšana caur elpu ļoti zinoša un uzticama cilvēka vadībā!

Līga

Pieredzēju iepriekš vēl nesajustu fiziskā ķermeņa reakciju uz lietu kārtošanu smalkākā plānā, izmantojot savu elpu...

DIENAS PLĀNS

9:30 - 12:30
Lekcijas par tēmām: 
- apziņas un zemapziņas pārvaldīšana
- prāta programmēšanas tehnikas
- emocionālās traumas un to izlādes veidi
12:30 - 14:00 
Pārtraukums 
14:30 - 18:30 
Praktiskie vingrinājumi
- tehnikas stresa pārvaldīšanai
- paplašinātās apziņas elpošanas sesija
- jautājumu un atbilžu saruna

Atbrīvo prātu


Sajūti dziļu savienotību


Vairo iekšējo spēku


Ieskats seminārā -
attīsti emocionālo inteliģenci! 

Lai samazinātu stresu un saspringumu, svarīgi JUST nevis DOMĀT! Vajadzīga jušana un emocionālā inteliģence, lai attīstītu ķermeņa apzinātību un apzināti dotu ķermenim komandas atslābināties.

Vairāk par emocionālo inteliģences attīstīšanu uzzini seminārā. 

VIENAS DIENAS SEMINĀRS
diena Tavai izaugsmei

97 Eur
87 Eur

pasākums ir noticis

Nākamās aktivitātes 


Transformācijas kurss

5 nedēļu strukturēts process, lai apzinātu savas iekšējās limitācijas un transformētu tās spēkā

Šis ir Dzīves Virsotnes vadošais kurss iekšējai transformācijai un dzīves kvalitātes uzlabošanai

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.