Mēs katrs esam uz sava izaugsmes ceļa un ejot šo ceļu, praktizējot, paplašinoties, mums agrāk vai vēlāk ir jāintegrē jaunās zināšanas, atklājumi un atziņas, kuras iegūtas par sevi un savu esību šajā pasaulē.


Transformācija ir ceļš, tas nav mērķis

Transformācijas procesa laikā iespējams pieredzēt dāžadas emociju gammas, jaunas atklāsmes par sevi, dzīvi un pasaules uzbūvi, kur svarīgi veltīt laiku procesu pareizai izpratnei un ķermeņa adaptācijai jaunajā.

Šīs tikšanās ir paredzētas, lai integrētu sevī šo jauno apziņas līmeni ķermeniski, mentāli, emocionāli un garīgi. 

Ko nozīmē integrācija?

Viena no lielākajām problēmām cilvēkiem saskaroties ar nākamo izaugsmes līmeni garīgi vai mentāli ir tā, ka iegūtās atklāsmes un zināšanas paliek tikai teorētiskā līmenī. Cilvēks tā domā ar prātu, bet vēl nedzīvo tā kā domā. Uzvedība, emocijas un dzīves kvalitāte nav integrēta vienā līmenī ar informāciju, kura apgūta. 

Ir viegli teoretizēt, filozofēt un būt dziļdomīgam, bet iemiesot to un iznest savā ikdienā prakstiski, ko esat sapratis, ir pavisam cita lieta, kas prasa laiku, izpratni un mieru.

Integrācija nozīmē dzīvot pēc atklājumiem un pārliecībām, nevis tikai domāt un runāt par tiem. Integrācija ir ceļš.

Kā notiek process?

Katrs integrācijas process ir savādāks un to daļēji nosaka klātesošie dalībnieki. Process daļēji bus atkarīgs no dalībnieku uzdoto jautājumu dziļuma un pasniedzēja esošajiem novērojumiem. Integrācija tiks veikta gan mentālā, emocionālā un fiziskā līmenī caur sarunu, elpošanu, kustībām un paša nodomu. 

To integrate a mental state is to successfully ‘absorb’ it, meaning, you can now move on to other matters without suffering the energy drain that comes from ‘unfinished business’.
Integrēt garīgo stāvokli nozīmē to veiksmīgi “absorbēt”, proti, tagad varat pāriet uz citiem jautājumiem, neciešot no enerģijas aizplūšanas, ko rada “nepabeigtais darbs”.
Robert A. Johnson


Process notiek ONLINE ar ZOOM starpniecību. Pēc sesijas būs pieejams ieraksts.

Kas vajadzīgs optimāliem rezultātiem:

  • nedalīts laiks un uzmanība sev;
  • stabils interneta pieslēgums;
  • austiņas;
  • paklājs (process vēlams uz grīdas);
  • brīvs apģērbs;
  • ērta un mierīga vieta uz 60 minūtēm

Integrācijas sesijas laiks ir 1 stunda

Pievienojies uz nākamo tikšanos!

Lai garantētu augstu integrācijas kvalitāti, šīs integrācijas sesijas notiek tikai Dzīves Virsotnes Mentorprogrammas ietvaros.

Sadaļa saucas Integrācija Veselumā, ko adradīsi savā kontā pēc pieteikšanās. 

Vieta, kur atrodamas visas Dzīves Virsotnes labākās meditācijas, prakses un izaugsmes video. 

Dalība ir tika 23€ / mēnesī
(76 centi dienā savai labklājībai? Jā, viss Tev)

PIEVIENOTIES UZ MENTORPROGRAMMU TAGAD

UZZINĀT VAIRĀK PAR MENTORPROGRAMMU ŠEIT

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.