Nākamā līmeņa apziņas paplašināšanas programma aiz Transformācijas kursa (Pamatkursa), kas dalībniekam sniedz iespēju plašāk attīstīt savu apziņas potenciālu, lai sasniegtu vēlamos dzīves mērķus un sajūtas. 

Ja nevari sasniegt mērķi vai sajūtu, ko vēlies - Tev ir pārliecība, kas to bloķē! 

Šajā kursā mēs dziļi fokusējamies tieši uz pārliecību līmeni un zemapziņas limitācijām par savu identitāti. 

Pašvērtējums ir viens no pamatnosacījumiem veiksmīgai dzīvei

Kursa laikā mēs fokusējamies uz tēmu "Pašvērtējums" no dažādām apziņas šķautnēm un prāta limitācijām.

Dzimta vai nu palīdz - vai nu grauj

Dvēsele ir bezgalīga un jaudīga, taču ķermenis ir pakļauts Zemeps matricai, kurā ietpilst prāta programmas, ieskaitot epiģenētiski nodotās no dzimtas. Negatīvas programmas no dzimtas var dziļi ietekmēt cilvēka uzvedību un esību šajā pasaulē. Šajā kursā mēs līdzināsim dzimtas programmas un transformēsim tās savā labā.

Apziņas plašums un vibracionālais ir viss

Daudziem uz izaugsmes ceļa esošiem joprojām ir grūtības atlaist konceptu, ka starp savu garīgo izaugsmi un tā saucamo "dzīvi" vai "realitāti" ir atšķirība. Vibracionālais stāvoklis un apziņas plašums nosaka dzīvi un to, kāda veidosies realitāte. Šajā kursā mēs fokusēsimies tieši uz  zināšanu apvienošanu ar praksi.  

Noskaties šo dalībnieku tikšanās video, kurā pastāstīšu vairāk par to

  • Sākums 5. septembrī (šī pēdējā iespēja šogad)
  • 5 nedēļas tiešraidēs pa Svētdienām 17:00-20:00 (LV)
  • 5 dzīvajā vadītas elpošanas sesijas pa tēmām
  • Viss pieejams ierakstā vēlāk 6 mēnešus


Teorētiskās un praktiskās ievirzes tiek strukturētas, lai veicinātu limitāciju izgaismošanu un transformēšanu. 

Savā veidā tas ir kā personas "audits" dažādos vecuma posmos, kur slēpjas potenciālas zemapziņas negatīvās programmas. Identificējot un transformējot tās, ievērojami uzlabojas dzīves kvalitāte

1.nedēļa - Ķermeņa magnetizācijas prakses un attīrīšanās no informatīvā lauka,

2.nedēļaSkola un sociums negatīvo programmu transformēšana. Parasti tuvākie apzinātie notikumi ir tieši no skolas laika gūtajām programmām, kas nāk no neveselīgiem skolas laika notikumiem, kur pieņemti destruktīvi lēmumi un uzskati par sevi, savām spējām, savu lomu sabiedrībā, jaunas informācijas apguvi un dzīvi kopumā. 

3.nedēļa - Dzimtas spēka atgūšana - negatīvo dzimtas programmu identificēšana un attīrīšana. Praksē redzam, kā neattīrīts dzimtas mentālais mantojums var kalpot kā smags enkurs, kurš turpina iedzimtās slimības, kaitīgus ieradumus, trūkumu un uzvedības modeļus abu dzimumu līnijās.  Attīrot dzimtas programmas, iespējams izcelt jaunu papildus enerģiju savu dzīves mērķu sasniegšanai. 

4.nedēļa- Bailes un baiļu limitāciju apzināšana un dzēšana. Bailes no vientulības, bailes no noraidījuma, bailes no neizdošanās, bailes no bezpalīdzības, bailes būt ne gana labam u.c. - ir viens no cilvēces lielākajiem blokiem uz panākumiem. Bailes ir jaudīga emocija (enerģija), ko iespējams apgūt, lai to izmantotu kā degvielu - spēcīgu motivātoru savu mērķu sasniegšanai. 

5.nedēļa - Jaunās apziņas stiprināšana, un dzīves modeļu izveide caur visām jomām. 


Atšķirībā no Transformācijas kursa, kas ir ierakstīts - II līmeņa apmācības notiek ONLINE dzīvajā.
Katru nedēļu, Svētdienā notiks tematiska nodarbība un vadīta Enerģijas elpošanas sesija, lai paplašinātu apziņu un notransformētu nodarbībā apzinātos procesus. 

Iedvesmas un integrācijas zvani Trešdienās 


Tas ir par telpu bez spēlēm, bez izlikšanās, bez tēlošanas un konkurences - 
Tas ir par atklātību, ļaušanos ievainojamībai, transformāciju un sava potenciāla paplašināšanu. 

Ko saka dalībnieki par šo kursu? 

Vai esat domājis par to, kāpēc jūs esat nācis pasaulē tieši savā ģimenē, kāpēc jums apkārt ir tieši tie cilvēki, kāds ir jūsu mērķis būt šeit, kas jūs esat patiesībā šajā dzīvē, vai  jūtat neziņu un ne veseluma piepildījuma sajūtu, jo prāts nerod atbildes uz kaut ko lielāku? Un intuīcija un ‘gut feeling’ saka, ka ir kaut kas vēl, ir kāds, kas var un vēlas parādīt šo LIELUMU. 

Es šīs atbildes un vēl vairāk — saņēmu. 

2. Līmeņa apmācībās esmu apguvusi vairāk kā savu 36 dzīves gadu laikā — ģimnāzijās, universitātēs, vebināros, semināros, attiecībās, pieredzē mijiedarbībā kopā. Ticību un paļaušanos pirmavotam, savienošanos ar sevi, kodola un spēka apzināšanos. Tas ir tik atbrīvojoši, tīri, grandiozi un svaigi. 

Par tīrām apziņām un nodomiem!! Priekā. Gita Krēmane
Šis kurss ir milzīga iespēja būt pašpārliecinātai, būt jaudīgai un mācīties sevi sajust līdz iekšiņai, dziļumā. Pieredzēt sevis atdzimšanu. Iegūt pārliecību, ka viss, kas manā dzīvē notiek ir manis pašas rādīts. Es varu visu mainīt, pamanot, pieņemot, pasakoties un mainot domāšanu, jo tagad zinu kā to izdarīt. Un iesaku visiem, kas grib piedzīvot sevi no jauna, vai izmainīt jebkuru lietu, vai notikšanu, vai iemācīties vienkārši mīlēt sevi un citus, vai saprast, kāpēc kaut kas neizdodas, vai izvirzīt lielu mērķi un to sasniegt - dariet to, elpojiet, esiet paši, piedzīvojiet, tas ir ļoti jaudīgi, ļoti enerģiski, ļoti mīloši un droši, un tas tiešām notiek, mūs pavada fantastiski skolotāji.

Marita Dubiniauska

Šie ir kursi, kas palīdz ieraudzīt Pasauli plašāk. Pieredzēt Dzīvi mazliet citādāku, kā esi ieradis to redzēt un sajust ikdienā. Tas, ka ir kaut kas vairāk kā mūsu prāts spēj aptvert, tas nu ir fakts. Taču pašam līdz tam ir diezgan grūti nonākt un to apzināties.Kursi, kas paplašina apziņu, palīdzot izprast sevi un apkārtējos. 

Kurss, kas paplašina apziņu, palīdzot izprast sevi un apkārtējos. Kurss, kas atklāj Dzīves likumus un kurss, kurā var saņemt instrumentus un tehnikas, kā veidot savu dzīvi pašam un kā to izdarīt pēc iespējas veiksmīgāk un baudīgāk. Dzīve kļūst krāsaināka, Tu spēj ieraudzīt un pamanīt vairāk. Sajust vairāk. Ieklausīties sevī, apzināties, kas ar Tevi notiek un kā Tu vari ātrāk izkļūt no nepatīkamām sajūtām un situācijām.

Dzīve notiek katru dienu un tā ir Tava izvēle, kā Tu to piedzīvo un kā uztver. Pateicoties ceļam, kas atvedis mani līdz šiem kursiem, esmu sapratusi, kāpēc lietas notiek tā, kā tās notiek un kāpēc rīkojos tā kā rīkojos. Ir tik interesanti dzīvot apzināti, redzot pasauli plašāk. 

Lai vieglumā, priekā un mīlestībā, Evita Nagle.

II līmeņa kurss ir visjaudīgākā līdz šim pieredzētā meistarklase, strādājot ar sevi un meklējot atbildes uz eksistenciāliem jautājumiem. Izmantojot diafragmālo elpošanu kā instrumentu, mēs paplašinām savu apziņu un rodam atbildes uz saviem jautājumiem. Pēc praktiķa kursa es ieguvu īpašu spēju koncentrēties uz vissvarīgāko, Robins Šarma to sauc par monomaniacal focus. 

Raivis Lucijanovs, Biohakeris


Šis kurss ir pieejams tikai tiem, kuri izgājuši Transformācijas kursa vai Pamatkursa apmācību. 

Kursa sākums 5.septembrī

Visas tikšanās tiešsaistē (ar pieejamu ierakstu)
5 nodarbības Svētdienās
5 Enerģijas elpošanas sesijas

Sākums 5.09. 17:00 - 20:00 (LV laiks)

495 Eur

 PIEVIENOTIES TAGAD 

Pieejams dalītais maksājums 2 x 250 Eur spiežot šeit

Papildus uzziņas [email protected]

0

Pirkumu grozs