DZĪVES VIRSOTNES II LĪMEŅA KURSS

ir nākamā līmeņa apziņas paplašināšanas programma aiz Pamatkursa, kas dalībniekam sniedz iespēju plašāk attīstīt savu apziņas potenciālu, lai sasniegtu vēlamos dzīves mērķus un sajūtas. 

Ja nevari sasniegt mērķi vai sajūtu, ko vēlies - Tev ir pārliecība, kas to bloķē! 

Šajā kursā mēs dziļi fokusējamies tieši uz pārliecību līmeni un zemapziņas limitācijām par savu identitāti. 

Pašvērtējums ir viens no pamatnosacījumiem veiksmīgai dzīvei

Kursa laikā mēs fokusējamies uz tēmu "Pašvērtējums" no dažādām apziņas šķautnēm un prāta limitācijām.


Teorētiskās un praktiskās ievirzes tiek strukturētas, lai veicinātu limitāciju izgaismošanu un transformēšanu. Savā veidā tas ir kā personas "audits" dažādos vecuma posmos, kur slēpjas potenciālas zemapziņas negatīvās programmas. Identificējot un transformējot tās, ievērojami uzlabojas dzīves kvalitāte

1.diena - Ķermeņa magnetizācijas prakses un attīrīšanās no informatīvā lauka, Enerģijas elpošana pāros

2.dienaSkola un sociums negatīvo programmu transformēšana. Parasti tuvākie apzinātie notikumi ir tieši no skolas laika gūtajām programmām, kas nāk no neveselīgiem skolas laika notikumiem, kur pieņemti destruktīvi lēmumi un uzskati par sevi, savām spējām, savu lomu sabiedrībā, jaunas informācijas apguvi un dzīvi kopumā. 

3.diena - Dzimtas spēka atgūšana - negatīvo dzimtas programmu identificēšana un attīrīšana. Praksē redzam, kā neattīrīts dzimtas mentālais mantojums var kalpot kā smags enkurs, kurš turpina iedzimtās slimības, kaitīgus ieradumus, trūkumu un uzvedības modeļus abu dzimumu līnijās.  Attīrot dzimtas programmas, iespējams izcelt jaunu papildus enerģiju savu dzīves mērķu sasniegšanai. 

4.diena - Bailes un baiļu limitāciju apzināšana un dzēšana. Bailes no vientulības, bailes no noraidījuma, bailes no neizdošanās, bailes no bezpalīdzības, bailes būt ne gana labam u.c. - ir viens no cilvēces lielākajiem blokiem uz panākumiem. Bailes ir jaudīga emocija (enerģija), ko iespējams apgūt, lai to izmantotu kā degvielu - spēcīgu motivātoru savu mērķu sasniegšanai. 

5.diena - Jaunās identitātes radīšana un stiprināšana, dzīves modeļu izveide caur visām jomām. 

Katru dienu notiks iedvesmojošas Enerģijas elpošanas sesijas, lai paplašinātu apziņu un notransformētu apzinātās limitācijas. II līmenī elpošanas notiek pāros un vērojams, ka bez iepriekšējām zināšanām, šāda pieeja ļauj dalībniekiem gūt procesā dubultu ieguvumu. 


Tas ir par telpu bez spēlēm, bez izlikšanās, bez tēlošanas un konkurences - 
Tas ir par atklātību, ļaušanos ievainojamībai, transformāciju un sava potenciāla paplašināšanu. 

Ko saka dalībnieki par šo kursu? 

Vai esat domājis par to, kāpēc jūs esat nācis pasaulē tieši savā ģimenē, kāpēc jums apkārt ir tieši tie cilvēki, kāds ir jūsu mērķis būt šeit, kas jūs esat patiesībā šajā dzīvē, vai  jūtat neziņu un ne veseluma piepildījuma sajūtu, jo prāts nerod atbildes uz kaut ko lielāku? Un intuīcija un ‘gut feeling’ saka, ka ir kaut kas vēl, ir kāds, kas var un vēlas parādīt šo LIELUMU. 

Es šīs atbildes un vēl vairāk — saņēmu. 

Piecās dienās  2. Līmeņa apmācībās esmu apguvusi vairāk kā savu 36 dzīves gadu laikā — ģimnāzijās, universitātēs, vebināros, semināros, attiecībās, pieredzē mijiedarbībā kopā. Ticību un paļaušanos pirmavotam, savienošanos ar sevi, kodola un spēka apzināšanos. Tas ir tik atbrīvojoši, tīri, grandiozi un svaigi. 

Par tīrām apziņām un nodomiem!! Priekā. Gita Krēmane
Šis kurss ir milzīga iespēja būt pašpārliecinātai, būt jaudīgai un mācīties sevi sajust līdz iekšiņai, dziļumā. Pieredzēt sevis atdzimšanu. Iegūt pārliecību, ka viss, kas manā dzīvē notiek ir manis pašas rādīts. Es varu visu mainīt, pamanot, pieņemot, pasakoties un mainot domāšanu, jo tagad zinu kā to izdarīt. Un iesaku visiem, kas grib piedzīvot sevi no jauna, vai izmainīt jebkuru lietu, vai notikšanu, vai iemācīties vienkārši mīlēt sevi un citus, vai saprast, kāpēc kaut kas neizdodas, vai izvirzīt lielu mērķi un to sasniegt - dariet to, elpojiet, esiet paši, piedzīvojiet, tas ir ļoti jaudīgi, ļoti enerģiski, ļoti mīloši un droši, un tas tiešām notiek, mūs pavada fantastiski skolotāji.

Marita Dubiniauska

Šie ir kursi, kas palīdz ieraudzīt Pasauli plašāk. Pieredzēt Dzīvi mazliet citādāku, kā esi ieradis to redzēt un sajust ikdienā. Tas, ka ir kaut kas vairāk kā mūsu prāts spēj aptvert, tas nu ir fakts. Taču pašam līdz tam ir diezgan grūti nonākt un to apzināties.Kursi, kas paplašina apziņu, palīdzot izprast sevi un apkārtējos. 

Kurss, kas paplašina apziņu, palīdzot izprast sevi un apkārtējos. Kurss, kas atklāj Dzīves likumus un kurss, kurā var saņemt instrumentus un tehnikas, kā veidot savu dzīvi pašam un kā to izdarīt pēc iespējas veiksmīgāk un baudīgāk. Dzīve kļūst krāsaināka, Tu spēj ieraudzīt un pamanīt vairāk. Sajust vairāk. Ieklausīties sevī, apzināties, kas ar Tevi notiek un kā Tu vari ātrāk izkļūt no nepatīkamām sajūtām un situācijām.

Dzīve notiek katru dienu un tā ir Tava izvēle, kā Tu to piedzīvo un kā uztver. Pateicoties ceļam, kas atvedis mani līdz šiem kursiem, esmu sapratusi, kāpēc lietas notiek tā, kā tās notiek un kāpēc rīkojos tā kā rīkojos. Ir tik interesanti dzīvot apzināti, redzot pasauli plašāk. 

Lai vieglumā, priekā un mīlestībā, Evita Nagle.

II līmeņa kurss ir visjaudīgākā līdz šim pieredzētā meistarklase, strādājot ar sevi un meklējot atbildes uz eksistenciāliem jautājumiem. Izmantojot diafragmālo elpošanu kā instrumentu, mēs paplašinām savu apziņu un rodam atbildes uz saviem jautājumiem. Pēc praktiķa kursa es ieguvu īpašu spēju koncentrēties uz vissvarīgāko, Robins Šarma to sauc par monomaniacal focus. 

Raivis Lucijanovs, Biohakeris

Agneses atsauksme...

Šādi izsakās Agnese par savu pieredzi pēc Dzīves Virsotnes II līmeņa kursa


Šis kurss ir pieejams tikai tiem, kuri izgājuši Pamatkursa apmācību. 

Kursa datumi 24. - 28. Novembris
Upes Villa, Daugavas krastos

Dalības maksa iemaksājot līdz 20.Oktobrim 

690 Eur 

GRUPA PILNA

Iespējama vietas rezervācija - dalītais maksājums
Pilnā cena piesakoties pēc 20.oktobra 720 Eur
Summa norādīta bez PVN

Aizpildi laukus, lai pieteiktos uz nākamo II līmeņa kursu.0

 .