Nākamā līmeņa apziņas paplašināšanas programma aiz Transformācijas kursa, kas dalībniekam sniedz iespēju plašāk attīstīt savu apziņas potenciālu, atbrīvoties no negatīvas dzimtas karmas, lai sasniegtu vēlamos dzīves mērķus un sajūtas. 

Dzimta vai nu palīdz - vai nu grauj

Dvēsele ir bezgalīga un jaudīga, taču ķermenis ir pakļauts Zemes matricai, kurā ietpilst prāta programmas, ieskaitot epiģenētiski nodotās no dzimtas. Negatīvas programmas no dzimtas var dziļi ietekmēt cilvēka uzvedību un esību šajā pasaulē. Šajā kursā mēs līdzināsim dzimtas programmas un transformēsim tās savā labā.

Apziņas plašums un vibracionālais stāvoklis ir galvenais

Daudziem uz izaugsmes ceļa esošiem joprojām ir grūtības atlaist konceptu, ka starp savu garīgo izaugsmi un tā saucamo "dzīvi" vai "realitāti" ir atšķirība. Vibracionālais stāvoklis un apziņas plašums nosaka dzīvi un to, kāda veidosies realitāte. Šajā kursā mēs fokusēsimies tieši uz  zināšanu apvienošanu ar praksi.  

Ja nevari sasniegt mērķi vai sajūtu, ko vēlies - Tev ir pārliecība, kas to bloķē! 

Šajā kursā mēs dziļi fokusējamies tieši uz pārliecību līmeni un zemapziņas limitācijām par savu identitāti. 

Pašvērtējums ir viens no pamatnosacījumiem veiksmīgai dzīvei

Kursa laikā mēs fokusējamies uz tēmu "Pašvērtējums" no dažādām apziņas šķautnēm un prāta limitācijām.

Jaunā spēkā un jaunā versijā - noskaties video ->


  • Kurss pieejams ierakstā
  • 4 nedēļas tiešraides ieraksti
  •  4 enerģijas elpošanas pa tēmām 
  • Integrācijas zvanu ieraksti
  • Kurss paliek bez laika ierobežojuma
  • Pieejams TIKAI Transformācijas kursa I līmeņa pabeidzējiem

Teorētiskās un praktiskās ievirzes tiek strukturētas, lai veicinātu dzimtas limitāciju izgaismošanu un transformēšanu. 

Savā veidā tas ir dziļāks personalitātes "audits" dažādos vecuma posmos, kur slēpjas potenciālas zemapziņas negatīvās limitējošās programmas. Identificējot un transformējot tās, ievērojami uzlabojas dzīves kvalitāte

1.nedēļa - Dzimtas potenciāla pieņemšana un enerģētiskā tīrīšana. Negatīvo dzimtas programmu identificēšana un attīrīšana. Praksē redzam, kā neattīrīts dzimtas mentālais mantojums var kalpot kā smags enkurs, kurš turpina iedzimtās slimības, kaitīgus ieradumus, trūkuma domāšanu un uzvedības modeļus abu dzimumu līnijās.  Attīrot dzimtas programmas, iespējams izcelt jaunu papildus enerģiju savu dzīves mērķu sasniegšanai.

2.nedēļa - Dzimšanas laika programmu identificēšana un transformēšanaCilvēka nervu sistēma sāk veidoties vēl pirms mamma uzzin ka ir stāvoklī. 9 mēnešus esot mātes vēderā, jūtam katru mammas emociju. "Viss, ko māte grūtniecības laikā jūt tiek nodots caur neirohormoniem vēl nedzimušajam bērnam, tāpat kā alkohols un nikotīns", Dr.Thomas Verny MD, DPshych. Ņemot vērā pagātnes valsts iekārtas īpatnības, kā arī citus faktorus - vairums cilvēkiem dzimšanas process ir bijis izaicinājums, kas atstāj nospiedumu uz apziņu un uzvedību.

3.nedēļaSkolas un sociuma limitējošo programmu transformēšana. Parasti tuvākie apzinātie notikumi ir tieši no skolas laika gūtajām programmām, kas nāk no pusaudža laika notikumiem, kur pieņemti labklājībai neizdevīgi lēmumi un uzskati par sevi, savām spējām, savu lomu sabiedrībā, jaunas informācijas apguvi un dzīvi kopumā. 

4.nedēļa - Jaunās apziņas stiprināšana, un dzīves modeļu izveide caur visām jomām. 
Ķermeņa magnetizācijas prakses un informatīvā lauka nostiprināšana. Jaunās realitātes enkurošana caur sirds vibrāciju. 


Atšķirībā no Transformācijas kursa, kas ir ierakstīts - II līmeņa apmācības notiek ONLINE dzīvajā.

Katru nedēļu, Svētdienā notiks tematiska nodarbība un vadīta Enerģijas elpošanas sesija, lai paplašinātu apziņu un notransformētu nodarbībā apzinātos procesus. 

Iedvesmas un integrācijas zvani Trešdienās 

Tas ir par telpu bez spēlēm, bez izlikšanās, bez tēlošanas un konkurences - 
Tas ir par atklātību, ļaušanos ievainojamībai, transformāciju un sava potenciāla paplašināšanu. 

Ko saka dalībnieki par šo kursu? 

Vai esat domājis par to, kāpēc jūs esat nācis pasaulē tieši savā ģimenē, kāpēc jums apkārt ir tieši tie cilvēki, kāds ir jūsu mērķis būt šeit, kas jūs esat patiesībā šajā dzīvē, vai  jūtat neziņu un ne veseluma piepildījuma sajūtu, jo prāts nerod atbildes uz kaut ko lielāku? Un intuīcija un ‘gut feeling’ saka, ka ir kaut kas vēl, ir kāds, kas var un vēlas parādīt šo LIELUMU. 

Es šīs atbildes un vēl vairāk — saņēmu. 

2. Līmeņa apmācībās esmu apguvusi vairāk kā savu 36 dzīves gadu laikā — ģimnāzijās, universitātēs, vebināros, semināros, attiecībās, pieredzē mijiedarbībā kopā. Ticību un paļaušanos pirmavotam, savienošanos ar sevi, kodola un spēka apzināšanos. Tas ir tik atbrīvojoši, tīri, grandiozi un svaigi. 

Par tīrām apziņām un nodomiem!! Priekā. Gita Krēmane
Šis kurss ir milzīga iespēja būt pašpārliecinātai, būt jaudīgai un mācīties sevi sajust līdz iekšiņai, dziļumā. Pieredzēt sevis atdzimšanu. Iegūt pārliecību, ka viss, kas manā dzīvē notiek ir manis pašas rādīts. Es varu visu mainīt, pamanot, pieņemot, pasakoties un mainot domāšanu, jo tagad zinu kā to izdarīt. Un iesaku visiem, kas grib piedzīvot sevi no jauna, vai izmainīt jebkuru lietu, vai notikšanu, vai iemācīties vienkārši mīlēt sevi un citus, vai saprast, kāpēc kaut kas neizdodas, vai izvirzīt lielu mērķi un to sasniegt - dariet to, elpojiet, esiet paši, piedzīvojiet, tas ir ļoti jaudīgi, ļoti enerģiski, ļoti mīloši un droši, un tas tiešām notiek, mūs pavada fantastiski skolotāji.

Marita Dubiniauska

Šie ir kursi, kas palīdz ieraudzīt Pasauli plašāk. Pieredzēt Dzīvi mazliet citādāku, kā esi ieradis to redzēt un sajust ikdienā. Tas, ka ir kaut kas vairāk kā mūsu prāts spēj aptvert, tas nu ir fakts. Taču pašam līdz tam ir diezgan grūti nonākt un to apzināties.Kursi, kas paplašina apziņu, palīdzot izprast sevi un apkārtējos. 

Kurss, kas paplašina apziņu, palīdzot izprast sevi un apkārtējos. Kurss, kas atklāj Dzīves likumus un kurss, kurā var saņemt instrumentus un tehnikas, kā veidot savu dzīvi pašam un kā to izdarīt pēc iespējas veiksmīgāk un baudīgāk. Dzīve kļūst krāsaināka, Tu spēj ieraudzīt un pamanīt vairāk. Sajust vairāk. Ieklausīties sevī, apzināties, kas ar Tevi notiek un kā Tu vari ātrāk izkļūt no nepatīkamām sajūtām un situācijām.

Dzīve notiek katru dienu un tā ir Tava izvēle, kā Tu to piedzīvo un kā uztver. Pateicoties ceļam, kas atvedis mani līdz šiem kursiem, esmu sapratusi, kāpēc lietas notiek tā, kā tās notiek un kāpēc rīkojos tā kā rīkojos. Ir tik interesanti dzīvot apzināti, redzot pasauli plašāk. 

Lai vieglumā, priekā un mīlestībā, Evita Nagle.

II līmeņa kurss ir visjaudīgākā līdz šim pieredzētā meistarklase, strādājot ar sevi un meklējot atbildes uz eksistenciāliem jautājumiem. Izmantojot diafragmālo elpošanu kā instrumentu, mēs paplašinām savu apziņu un rodam atbildes uz saviem jautājumiem. Pēc praktiķa kursa es ieguvu īpašu spēju koncentrēties uz vissvarīgāko, Robins Šarma to sauc par monomaniacal focus. 

Raivis Lucijanovs, Biohakeris


Šis kurss ir pieejams tikai tiem, kuri izgājuši Transformācijas kursa vai Pamatkursa apmācību. 


Ieguldījums 247 Eur

Atceries, ka vari saņemt 10% atlaidi un arī Tavs draugs saņems 10% atlaidi savam kursam, izmantojot ieteikšanas programmu.
Lasīt forumā

 PIEVIENOTIES TAGAD 

Pieejams 2 mēnešu dalītais maksājums 2 x 125 Eur spiežot šeit

Papildus uzziņas [email protected]

Pirkumu grozs