🔴🎥 Praktiskās dzīves apmācības

Sirdsmiera Treniņprogramma

Zinātniski pierādītas tehnikas mierīgam prātam, emocionālam līdzsvaram
un iekšējai spēka sajūtai!


Viens no Jāņa Brūna dzīves principiem ir - ja rezonē, tad dari.

1. MODULIS

 • Elpošanas tehnikas mieram un nervus sitēmas optimizēšanai
 • Stresa un nedrošības sajūtas pārvaldīšanas tehnikas
 • Sazemēšanās tehnika stabilitātei
 • Prakse: Elpošanas tehnikas līdzsvaram un mieram

2. MODULIS

 • Emocionālā inteliģence 101 un jūtības vadīšana
 • Jutības palielināšanas paņēmieni, pat ja nekad neko nejūti
 • Sirds intelekta attīstīšanas tehnikas labākām attiecībām
 • Prakse: Sirds koherences treniņš - pacilātām ķermeņa un emociju sajūtām

3. MODULIS

 • Pagātnes emocionālās “bagāžas” atlaišana
 • Empātijas veicināšana attiecībās
 • Prakse: Emociju intensitātes vadīšana izaicinošos brīžos
 • Jautājumi un atbildes par ciklu kopumā

Ieraksts ir pieejams iegādei ar tūlītēju piekļuvi.

Pievienojies kursam, skaties apmācības un praktizē kopā ar simtiem citu dalībnieku!

Apmācību ieraksts paliek Tavā personīgajā kontā bez laika ierobežojuma - kopā ar vairākām bonusa praksēm!

Sāc tagad!
⬇️ ⬇️ ⬇️

Programma ir ierakstā un jūs saņemsiet:

 • nodarbību ierakstus ar neierobežotu piekļuvi 🎞
 • patstāvīgus uzdevumus un treniņu ieteikumus 🧘‍♀️
 • vairākas vērtīgas BONUSU prakses 💎
 • kursa beigās saņemsiet sertifikātu par programmas pabeigšanu

Būs jaudīgi gan iesācējiem, tā arī lietpratējiiem.


Paspēt līdzi pasaules attīstības ātrumam

Šis laikmets viennozīmīgi ir visdinamiskākais cilvēces vēsturē, taču daudzslāņainā informācijas telpa un ļoti ātri mainīgā vide var radīt pārsātinātības un intensitātes sajūtu.

Nepārvaldīta, šī sajūtu intensitāte, draud pāraugt hroniskā stresā, saspringumā un virknē nepatīkamās emocijās, kas var ievērojami pazemināt darba spējas, veselību, pasliktināt attiecības ar līdzcilvēkiem un degradēt dzīves kvalitāti kopumā.

Labā ziņa ir tā, ka cilvēkam ir visas vajadzīgās spējas palīdzēt sev pašam iegūt mieru un harmoniju.

"Tu nevari kontrolēt to, kas notiek ārpus Tevis -
bet Tu vari kontrolēt to, kas notiek Tevī!"

- Jānis Brūns

Pārvaldīt emocijas ir jebkuram apgūstama meistarība

Emocionālā meistarība ir apgūstams process, kurā Tu apzinies un iemācies virzīt savu emocionālo stāvokli un izmantot to savā labā, neatstājot sevi un savu noskaņojumu ārēju faktoru un nejaušu notikumu žēlastībā.

Šajā nodarbību ciklā Tu apgūsi pierādītas metodes, kas ļaus iepazīties no jauna un izveidot nākamā līmeņa draudzību ar savām emocijām.

Mums visiem ir emocijas, bet ne visi esam mācīti tās sajust un pārvaldīt!

Sirds inteliģence jeb labi aizmirsts vecais

Priekš daudziem cilvēkiem sirds liekas, kā parasts orgāns, kas pumpē un sūknē asinis. Taču pieaugot zinātnisko pētījumu apjomam, apstiprinās, ka dažādi trenējami sirdsdarbības faktori palīdz regulēt cilvēka enerģijas līmeni, sajūtas un pieņemt labākus lēmumus. Šajā programā apgūsim iemaņas, kā pārvaldot sirds koherenci mēs varam regulēt savu pašsajūtu, neatkarīgi no apkārtējiem apstakļiem.

Tu palīdzi apkārtējiem būt mierā ar sevi!
Pētījumos, kuros mērīti sirdsdarbības mainības (HRV) rādījumi, ir parādīts, ka viena cilvēka spēja saglabāt koherences stāvokli var palīdzēt apkārtējiem iekšēji harmonizēties un justies mierīgākiem dabiski. 

Kam piemērots šis kurss?

Kurss ir piemērots visiem cilvēkiem, kuri ir vēlas apgūt labāk pārvaldīt savas emocijas un justies savā spēkā, mierpilni un patīkami, neatkarīgi no ārējiem apstākļiem. Iepriekšēja pieredze nav nepieciešama, bet tas būs izaicinoši kā iesācējiem, tā pieredzējušiem, jo iemaņas būs pielietojamas dažādās sarežģītās situācijās gan profesionālajā vidē, gan privātajās attiecībās. 

Īpaši noderīgi menedžeriem, vadītājiem, konsultantiem un visiem, kuriem darba ikdiena saistīta cilvēksaskarsmi vai personāla uzraudzības pienākumiem. Līderiem, kuri vēlas uzzināt, kā “uzvarēt sirdis un prātus” šis kurss atgriezīsies vairākkārt.

Treniņprogrammas cena ir 97 Eur

Tagad cena ar atlaidi ir 47 Eur

Pievienoties tikai par 47€ tagad
Droša apmaksa ar jebkuru bankas karti

Šajos 3 modeļos Tu strukturēti apgūsi

kā saglabāt iekšēju mieru un stabilitāti jebkurā dzīves situācijā (jā, jebkurā)

kā meistarīgi izmantot elpošanas prakses veselībai un līdzsvaram

pārvaldīt savas emocijas nesamazinot jutību 

kā sazemēt emocijas, brīžos, kad dzīve liekas par intensīvu

atbrīvot sevi no pagātnē iesprūdušām emocijām 

veicināt empātiju pret sevi un citiem cilvēkiem, īpaši saviem tuvajiem

Šo Tu varēsi praktizēt ikdienā!

Īpaši vērtīgi ir kursā parādītie vingrinājumi, kurus var praktizēt ikdienā un attīstīt ne tikai savu emociju apzinātu pārvaldību, bet arī savu intuīciju.

Turklāt tie ir salīdzinoši īsi un neaizņems daudz laika. Šis kurss ir priekš tiem, kas ne tikai grib paklausīties kaut kādu jaunu informāciju, bet tiem, kas grib darīt un pilnveidoties.

Laine Vīgube | Direktora asistente 

Elpo sirdī un dzīvo no sirds!

Interesants kurss, profesionāli sagatavota informācija un efektīvi prakses piemēri, lai sāktu dzīvot no sirds. Iespēja uzzināt par savu fizisko sirdi vairāk, iespēja iemācīties elpošanas praksi, kura dos enerģiju un izpratni par sevi dziļā līmenī.

Lielisks atspēriens, lai ietu tālāk nākamajos elpošanas terapijas līmeņos ar Jāņa Brūna profesionālu vadību un atbalstu.

Guntra Briede | Juriste

Iemācies justies labi!

Es šo kursu raksturotu kā labu ieskatu tēmās par kurām daudzi neko nav dzirdējuši, bet kuras reāli strādā!

Man īpaši patika praktiskais darbs - pārliecinājos, ka tēma strādā! Ko man tas devis? Esmu ceļā uz mierīgākiem ūdeņiem :)

Gatis Ričards Pūcītis | Matemātiķis

Paredzamie ieguvumi un prasmes:

 • Nepieļaut, lai negatīvas emocijas kā bailes, satraukums un dusmas nosaka dzīves kvalitāti
 • Ātrāk atgūties un atjaunoties pēc stresainām situācijām
 • Labāk saprast un sirsnīgāk komunicēt ar apkārtējiem cilvēkiem
 • Samazināt trauksmi un mandrāžu izaicinošos brīžos 
 • Pieņemiet labākus lēmumus un justies pārliecinošāk arī atrodoties zem spiediena vai stresa
 • Motivēt sevi rīkoties grūtos brīžos, par spīti nogurumam un šaubām
 • Iedvesmot un vadīt cilvēkus efektīvāk

Pretēji daudzu uzskatiem, ka visu var kontrolēt ar prātu, sirds ir galvenais orgāns, kas regulē cilvēka emocionālo stāvokli. Veicinot sirds-smadzeņu koherenci, mēs ietekmējam pilnīgi visas fiziskā ķermeņa funkcijas, samazinām stresu un vairojam veselību.

Cilvēku nervu sistēmas konstanti komunicē savā starpā, uztverot apkārtējās vides (t.s. citu cilvēku) magnētisko lauku. Caur apzinātu treniņu mēs spējam uzlabot jutību un uztveri, lai veicinātu labāku neverbālo komunikāciju - empātiju, sapratni un iejūtību

Aizvien pieaugošais zinātnisko pētījumu klāsts liecina, ka emocionāli inteliģenti cilvēki vieglāk tiek galā ar sociāla rakstura izaicinājumiem, ir izlēmīgāki un viņiem ir vērojama augstāka darba produktivitāte. 


Jānis Brūns - izaugsmes lektors un pasniedzējs

Izaugsmes platformas Dzīves Virsotne dibinātājs, Atdzimšanas elpošanas aizsācējs Latvijā, Transformējošu kursu pasniedzējs, personības un kolektīvu izaugsmes semināru vadītājs.

Tā ir vairāku gadu personīga pieredze integrējot transformējošas izaugsmes tehnikas, kas pierādījušas sevi vairākkārt uz tūkstošiem cilvēku. 

Jānis ir atvaļināts bruņoto spēku virsnieks ar pieredzēm starptautiskajās operācijās, tāpēc Jāņa kompetencē ir pasniegt prasmes kā pārvaldīt augstas intensitātes sitācijas. 

"Ja nezini, ar ko sākt grūtos brīžos - sāc ar savas elpošanas pārvaldīšanu. Ja nekontrolē to - Tu nevarēsi kontrolēt neko citu!" Jānis Brūns

Iepriekšējas sadarbības ar 

Autors internacionālai grāmatai "The Transition Manual"

Jānis Brūns ir atvaļināts bruņoto spēku virsnieks, karjeras laikā pieredzot arī starptautiskās misijas Afganistānā un Āfrikā. Pēc atvaļināšanās no dienesta 2016.gadā Jāņa aizraušanās ar personīgo izaugsmi, iedvesmoja sarakstīt internacionālu grāmatu karavīriem un veterāniem par veiksmīgu integrāciju pēc militārā dienesta civilajā dzīvē. Grāmatā ir jaudīgas tehnikas un paņēmieni, kuras būs iespējams pieredzēt šajā kursā personīgi no autora.Jauns dzīves veids, pēc kura taustījos jau sen!

Labākais, ko varēju izdarīt priekš sevis - piedalīties šajā treniņprogrammā. Tiku galā ar viesuļvētru, no kuras vairs nezināju kur sprukt. Aktīvi vingrinājumi, pietiekoša skaidrojumu-teorijas doza, pozitīvi un tēlaini komentāri un skaidrojumi.

Raimonda Jančenko, Tulkošanas nodaļas vadītāja

Resets uz šo mirkli. Skaista sajūta, kad var atsaistīties no emocionālā sabiezējuma.

Jaudīga trenniņprogramma! 

Tā man deva praktiskus instrumentus un protokolus kā konfrontēt emocionāli, enerģētiski sarežģītas dzīves situācijas, saasinājuma mirklī saglabāt sazemējumu, pateicību un empātiju. Jānis ir lielisks lektors, patīkami klausīties. Paldies!

Jānis Gailis, Inženieris

Ja ir vēlme izprast savas sajūtas, rast atbildes uz jautājumiem, kas jau sen nav likuši mieru, atklāt jaunas prakses kā sevi nomierināt un atgriezties pie sevis ļoti saspringtās dzīves situācijās.

Ja māc šaubas par to, ka šis kurss nenotiek klātienē, Jānis ar savu pozitīvismu caur visiem ekrāniem izstaro jaudīgu enerģiju, mīlestību un vēlmi palīdzēt un dalīties ar gadiem uzkrātām un pārbaudītām prakstiskām, loģiskām praksēm, lai tu pats sev vari palīdzēt noturēties savā kodolā un stabilitātē. Turklāt visas prakses tiek pamatotas un izskaidrotas.

Pēc katras nodarbības Jānis ik katram izsniedz čemodāniņu ar ''instrumentiem'', padomiem, bonusiem un atbildēm uz jautājumiem, kas iespējams ir vajājuši jau ilgi. Var doties ceļā atpakaļ pie sevis. :) 

Viktorija, UX dizainere

Pievienojies mums un apgūsti pierādītas tehnikas, lai gudrāk pārvaldītu savas emocijas un dzīvotu dziļākā mierā ar sevi un apkārtējiem cilvēkiem!

Ja Tu sajuti vilkmi pieteikties šim kursam - visdrīzāk tā ir patiesa un dari to tagad!

Treniņprogrammas cena ir 97 Eur

Tagad cena ar atlaidi ir 47 Eur

Iegādāties kursu tagad par 47 Eur

Droša apmaksa ar jebkuru bankas karti

Bez riska!

Pievienojies uz Sirdsmiera Treniņprogrammas 7 dienas un ja sajūtīsi, ka šī programma nav Tev un neredzi vērtību ieguldījumā - saņem 100% naudu atpakaļ!

Biežāk uzdotie jautājumi

💻📱Kā notiks apmācības?
Pašlaik kurss pieejams ierakstā. Piekļuve 24/7 Tavā kursa kontā. 


💳 Kas notiks pēc apmaksas?
Apmaksu iespējams veikt ar jebkuru maksājuma karti. Pēc apmaksas epastā saņemsiet piekļuves vebināriem. Ja epastā neatnāk ziņa, pārlūkojiet pie spam vai reklāmas mapi.

🎞 Cik ilgi man būs pieejams ieraksts?
Pēc apmaksas Jums tiks izveidots Dzīves Virsotnes akadēmijas personīgais konts. Ieraksts būs turpmāk pieejams Dzīves Virsotnes akadēmijas kontā. Ierakstam nav piekļuves termiņa ierobežojumu.

🧠 Vai ir vajadzīgas priekšzināšanas?
Dzīves Virsotnes publiski pieejamie kursi ir dizainēti tā, lai dalībniekiem bez iepriekšējām zināšanām būtu paveicami, taču arī izaugsmei gana izaicinoši.
🎞 Netieku uz nevienu no tiešraides dienām - vai ir jēga pieteikties?
Viennozīmīgi, patiesībā - apmēram 1/3 no visiem, kuri piesakās uz kursu, iet cauri programmai ierakstā un efektivitāti tas nemaina. Ieraksts pieejams un paliek Tavā kontā. 
💰 Ja man nepatiks - vai varu saņemt atpakaļ naudu?
Absolūti! Ja jūti, ka šī programma nav Tev un neredzi vērtību savā ieguldījumā - 7 dienu laikā uzraksti mums uz [email protected] un bez jautājumiem saņemsi naudu atpakaļ. 


Iesaku ikvienam, kas vēlas mazināt stresu, steigu un dusmas

Šis ir ļoti labs materiāls kā apstāties ikdienas steigā, ieklausīties sevī, sajust sevi un būt ar sevi! Jo sev laiku ikdienā atveltam maz, kā arī lielākoties tikai fiziskajam ķermenim.

Ar šī kursa palīdzību Tu vari atkal vai beidzot sadzirdēt sevi! Iesaku ikvienam, kas vēlas mazināt stresu, steigu, dusmas un dzīvot priecīgāku, harmoniskāku un laimīgāku dzīvi!

Uldis Raiskums | Fizioterapeits

Mana dzīve ir radikāli izmainījusies kopš sastapu Jāni un novēlu jums to pašu

Ļoti praktisks kurss, kas vērsts uz dzīves kvalitātes uzlabošanu! Saprotami piemēri un ērti izpildāmi uzdevumi teorijas nostiprināšanai.

Jānis iedod sēriju ar praksēm kas ir jāiekļauj mūsu dzīvē, lai sasniegtu reālas izmaiņas. Mana dzīve ir radikāli izmainījusies kopš sastapu Jāni un novēlu jums to pašu.

Dace Druva | Radoša biznesa sieviete, ceļojumu blogere

Kurss ar praktiskajiem vingrinājumiem un saprotamu skaidrojumu

Šajā kursā ļauj šīs efektīvās prakses veiksmīgi integrēt dzīvē — apzināties savu emocionālo stāvokli, pārvaldīt savas sajūtas, vadīties un uzticēties savai intuīcijai, pieredzēt un noticēt savas sirds inteliģencei.

Tagad manā attīstības kalendārā ir emocionālā paškontrole un pastāvīga koherenta stāvokļa iegūšana. Brīnišķīgs, sirdsgudrs skolotājs Jānis būs atbalsts un iedvesma attīstības un pārmaiņu ceļā.

Gita Krēmane | Pasniedzēja

Komentāri Dzīves Virsotnes epastā no citiem dalībniekiem pēc kursa

"Sēžu un prātoju. Es 11 gadus sildiju beņķus pie psihoterapeitiem, pāru terapijās, kursos, retrītos, dažādās praksēs un esmu pateicīga par šo pieredzi un zināšanām un to integrāciju savā ikdienā. Un tad Jānis uztaisa kursu vairāku stundu (ne gadu) garumā, kurā tik kompakti, saprotami, uztverami ir ZELTA informācija! Jāni, šis kurss ir ZELTS"

"Tevi esmu daudz dzirdējusi, bet vēl joprojām klausos ar atvērtu muti un atvērtu sirdi.. Man ļoooti patīk. Tu reāli iedvedmo. Pirmais, kas man ļooooti, ļoooti patīk ir mūzika. Ļoti harmoniski un dziedinoši..."

"Šis ļoti spēcīgs video, jo tik apvienota "teorija" ar praktisko daļu ļoti harmoniskā veidā. Perfekti, ka šīs abas daļas ir zem viena video. Tas, manuprāt, ļoti labi parāda, ka šo praksi, kas aizņem dažas minūtes, var integrēt jebkurā situācijā. Paldies, paldies, paldies! Paldies Jāni, ka Tu esi! Paldies Jāni, par to, ko Tu dari!"

"Jāni, tikko pabeidzu. Es neko vairāk neteikšu, tikai - šo kursu vajag VISIEM!" Paldies Tev!

Godīgs jautājums sev: Cik svarīgi ir uzlabot esošo stāvokli tagad?
Vai esi gatavs kaut ko darīt lietas labā tagad

Ja atbilde ir Tagad, tad nav riska zaudēt - pievienojies, pamēģini un 7.dienu laikā izlem!

IEGĀDĀTIES TAGAD PAR 47 EUR

Padziļinātai interesei - šeit ir dažas galvenās atsauces

 • https://www.heartmath.org/research/science-of-the-heart/
 • Damasio, A., Looking for Spinoza: Joy, Sorrow, and the Feeling Brain. 2003, Orlando: Harcourt.
 • https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4654789/
 • Childre D, Rozman, D. Overcoming Emotional Chaos: Eliminate Anxiety, Lift Depression and Create Security in Your Life. San Diego: Jodere Group, 2002.
 • Langhorst P, Schulz G, Lambertz M. Oscillating neuronal network of the “common brainstem system.” In: Miyakawa K, Koepchen H, Polosa C, eds. Mechanisms of Blood Pressure Waves. Tokyo: Japan Scientific Societies Press, 1984:257-275.
 • McCraty, R. & Shaffer, F. Heart Rate Variability: New Per- spectives on Physiological Mechanisms, Assessment of Self-regulatory Capacity, and Health Risk. Global advances in health and medicine: improving healthcare outcomes worldwide 4, 46-61, doi:10.7453/gahmj.2014.073 (2015).
 • Hoel, H., K. Sparks, and C.L. Cooper, The cost of violence/stress at work and the benefits of a violence/stress-free working environment. Geneva: International Labour Organization, 2001.
 • McCraty R, Atkinson M, Tiller WA. New electrophysiological correlates associated with intentional heart focus. Subtle Energies 1993; 4:251-268.
 • Halberg, F., et al., Cross-spectrally coherent ~10.5- and 21-year biological and physical cycles, magnetic storms and myocardial infarctions. Neuroendocrinology, 2000. 21: p. 233-258.
 • Bradley, R.T., Charisma and Social Structure: A Study of Love and Power, Wholeness and Transformation. 1987, New York: Paragon House.
 • McCraty, R., A. Deyhle, and D. Childre, The global coherence initiative: creating a coherent planetary standing wave. Glob Adv Health Med, 2012. 1(1): p. 64-77.
 • https://en.wikipedia.org/wiki/Schumann_resonances

Pirkumu grozs