SIRDSMIERA ALGORITMS 

ONLINE seminārs


 • Uzveic stresu un kontrolē savu prātu
 • Atbrīvojies no negatīvām domām 
 • Pārvari grūtus brīžus ar pārliecību
 • Pārvaldi savas sajūtas un emocijas

 • Sajūti lielāku pārliecību par sevi
 • Vairo dzīvesprieku un labsajūtu
 • Sajūti vienotību un vienumu ar sevi
 • Apgūsti elpošanas tehnikas veselībai

Ķermenis


Prāts

Apziņa


Šajā 3 stundu piesātinātajā ONLINE seminārā Tu strukturēti apgūsi efektīvus rīkus un pierādītus paņēmienus, kuri ļaus Tev saglabāt savu labsajūtu, sirdsmieru un stabilitāti jebkurā dzīves situācijā. 

Tu gūsi transformējošu un praktiski pielietojamu saturu, lai to nekavējoties pielietotu savā dzīvē un atvieglotu ikdienas intensitāti.

"Tu nevari atrisināt problēmu ar to pašu apziņas stāvokli, kas to radījis" 
- kodolattīstības kontekstā sacījis Alberts Einšteins 

Apziņai ir tikai ~5% no kopējā potenciāla, taču radošums, intuīcija, instinkti, ieradumi un emocijas ir zemapziņas pārziņā, kas mums tiešā veidā nav pieejama. Lielākā daļa cilvēku neprot apzināti piekļūt šim potenciālam, cenšoties dzīvot tikai ar loģisko prātu. Tas noved pie sajūtu un emociju atsvešināšanos, pie stresa, un dzīve kļūst "pelēka". 

Mēs 95% ikdienā dzīvojam autopilotā, kas balstīts uz zemapziņas vērtībām, pārliecībām, uzskatiem un ieradumiem. Tev ir jāzin, kurp ved Tavs autopilots, lai sasniegtu savus mērķus! 

Ja vēlies mainīt vai uzlabot savu dzīvi, nepieciešams strādāt uz zemapziņas automātiskajām programmām, kas sabotē izaugsmi

Zemapziņa

Tava dzīve ir Tavas zemapziņas izdruka. Tas, ko redzi, ir Tavu domu un zemapziņas radīts! Pārliecības par sevi un dzīvi ir eksistences pamatā. 

Piesaista

Domas ir radošas, Tu radi ar savām domām. Par ko Tu domā, to saņem un redzi vairāk! Negatīvas domas rada negatīvus rezultātus.

Ierasto

Pazīstamās un ierastās sajūtas, un vecie ieradumi rada vecos un paredzamos rezultātus! Dzīvojot pagātnē, mēs radām paredzamo nākotni!

Jauni procesi dod jaunus rezultātus

Daudzi izvēlas ērti palikt savā dzīves komforta zonā, lai arī grib justies daudz dzīvāk un radīt vairāk pievienotās vērtības pasaulei, kas ir dabiska vajadzība. Vairums nenojauš, kas viņus attur no prieka, laimes, radošuma un dzīves entuziasma. 

Tie nav pelēkie laika apstākļi, Rīgas nesakārtotās ielas vai esošā valdība. Tās ir zemapziņas programmas, automātiskie ieradumi un sajūtas, kuras turpina radīt vecos rezultātus.

Šīs programmas nāk no ģimenes, skolas un audzināšanas un ir svarīgi šos neapzinātos "mezglus" atlaist, lai pārstātu dzīvē neapzināti piesaistīt rīcību un paradumus, kas ir vecākiem, skolotājiem un bērnības autoritātēm. 

Vai Tu gribi ko mainīt? 

 • Kāda izskatīsies Tava dzīve pēc 5 gadiem, ja nekas nemainīsies?
 • Vai Tev patīk tas, ko iedomājies? 
 • Kas ir Tavi slēptie ieguvumi, ja nemainies? 
 • Kādu pazīstamu sajūtu vari turpināt gūt? 
 • Kādu ierasto lomu vari turpināt tēlot?
 • Izvēle ir Tava - radi savu dzīvi

Tu radi savu realitāti ar savu apziņu. Ja Tevi neapmierina tas, ko redzi - maini!

Skaidrs. Bet kā? Problēma ir tā, ka parastās ģimenēs, skolās un augstskolās netiek mācīti paņēmieni, rīki un instrumenti, kā strādāt ar savām bailēm, kādus dzīves mērķus uzstādīt un kā paplašināt savu potenciālu. Līdz ar to daudzi jūtas bezspēcīgi, viņi nezina, ko mainīt un samierinās ar esošo. Bet tam tā nav jābūt! Mums ir visas nepieciešamās komponentes - prāts, apziņa un ķermenis. 

Šajā seminārā Tu pieredzēsi dzīvo demonstrējumu ar biofeedback instrumentu, kā samazināt stresu dažu minūšu laikā.
Tas vairs sen nav par mistiku - tā ir zinātne, bioloģija un daba. 

Ietekmējot sirds-smadzeņu koherenci, mēs ietekmējam pilnīgi visas fiziskā ķermeņa funkcijas, samazinām stresu un vairojam veselību.

Apzināti izmantojot prāta un apziņas treniņus, mēs mainām savu domāšanu un līdz ar to fiziski mainās smadzeņu neironu signālceļi, kas rod paliekošus efektus.

Paplašinātie apziņas stāvokļi vairs nav mistika - tie ir efektīvi transformācijas paņēmieni, ko izmantoja senči un tagad - Silikona ielejas inženieri un pat ASV specvienības. 

SIRDMIERA ALGORITMS 

efektīvas tehnikas, kas palīdzēs

iegūt rīkus un instrumentus prāta un ķermeņa pārvaldīšanai,

piedzīvot paplašinātus apziņas stāvokļus ar elpošanu,

rast dziļāku sasaisti ar savām sajūtām un emocijām,

veicināt savu labsajūtu un apziņas izaugsmi,

skaidri apzināt savas prāta limitējošās domformas,

zināšanas, kā pārprogrammēt negatīvās domas par pozitīvām!

Semināra saturā apskatīsim šādas ievirzes un tēmas:

 • Efektīvas tehnikas un paņēmieni, lai ievērojami samazinātu stresu, satraukumu un just vairāk enerģijas ikdienā.

 • Prāta un apziņas darbības pamatprincipi. Apzināties un saprast prāta uzvedību, kā arī darbības pamatprincipus ir fundamentāls solis, lai veicinātu savu pašpārliecinātību un sasniegtu mērķus vieglāk.

 • Efektīvas elpošanas tehnikas mieram un veselībai. Elpošana vairs sen nav tikai austrumnieku un jogu prakse, bet gan zinātniski pētīts un sevi pierādījis instruments, ar kuru spējam ietekmēt savu prātu, nervu sistēmu, sirdi un smadzeņu darbību. Vairums cilvēku elpo neapzināti un nekvalitātīvi, kas noved pie slimībām un enerģijas trūkuma.

 • Apzinātība un paplašinātie apziņas stāvokļi izmantojot elpošanu. Tas kļūst pasaulē par normālu parādību personīgajā izaugsmē, lai izstrādātu limitējošus uzskatus un veicinātu cilvēcisko potenciālu. 

 • Iekšējā bērna dziedināšana. Tā ir aisberga daļa, par kuru arvien drosmīgāk runā mūsdienu psiholoģija un modernā terapija. Saprast esošās cēloņsakarības dod būtiskus pavērsienus cilvēka emocionālās labsajūtas uzlabošanai.


Jānis Brūns - izaugsmes lektors un pasniedzējs
Dzīves Virsotne dibinātājs un vadītājs, Atdzimšanas elpas aizsācējs Latvijā. Elpošanas pasniedzējs un praktiķis, personības un kolektīvu izaugsmes semināru vadītājs. 

Jāņa priekšrocība ir pasniegt komplicētu informāciju cilvēkiem vienkāršā un saprotamā valodā. Paša pieredze ejot cauri "atmošanās procesam" ļauj viegli iejusties citu cilvēku pozīcijā un empātiski uzvedināt cilvēku atpakaļ uz harmoniska dzīves ceļa. Jānis ir atvaļināts armijas Speciālo Uzdevumu Vienības virsnieks, tāpēc labi pārzin tos cilvēku izaicinājumus, kas saistīti ar iekšējām bailēm, nepārliecību, stresu un neveselīgu ego. 

"Ja nezini, kur sākt dzīvē ar pārmaiņām - sāc ar savas elpošanas pārvaldīšanu. Kā Tu elpo - tā Tu dzīvo!"

Vairums dalībnieku nebija gaidījuši, ka šādus rezultātus sniedz elpošana!

Ieva

Tas patiešām ir fenomenāls seminārs savas apziņas paplašināšanai. Tas radīja manī pārdomas un pārmaiņas manā uztverē par neskaitāmām lietām. Un lielākais ieguvums-emocionālo bloku atbrīvošana. Vairāk izpratu, cik daudz es varu paveikt, izmainot pāris lietas savā ikdienas dzīvē. 

Raisa

Patika zinātniskā pieeja un cik ļoti mūsu dzīvi ietekmē posms no 0-7 gadiem. Šeit Tu saņemsi atbildi saviem jautājumiem, uz kuriem ilgus gadus meklēji atbildi un risinājumu. Atbildes ir Tevī pašā, un šeit Tu mācīsies tās saņemt caur sevi. 

Sindija

Seminārs tiešām bija lielisks. Pēc semināra saproti, apzinies, cik ļoti bērnības traumas ietekmē Tavu dzīvi. Bet pats svarīgākais, ka Tu vari sev palīdzēt. Pasniedzējs ir brīnišķīgs, gudrs, atvērts, kurš ļoti labi, interesanti visu prot izskaidrot un pastāstīt par apziņu, zemapziņu un to, kas veido Tavas programmas.

Guntra

Seminārs man salika daudzas lietas savās vietās un iedeva prātam mieru. Elpošana grupā ir ļooooti jaudīga, ja pirms tam ir elpots individuāli! 
Pašdziedināšana caur elpu ļoti zinoša un uzticama cilvēka vadībā!

Līga

Pieredzēju iepriekš vēl nesajustu fiziskā ķermeņa reakciju uz lietu kārtošanu smalkākā plānā, izmantojot savu elpu...

Ieskats klātienes seminārā -
Semināra vadītājs Jānis Brūns stāsta par emocionālo inteliģenci! 

Lai samazinātu stresu un saspringumu, svarīgi JUST nevis DOMĀT! 

Vajadzīga jušana un emocionālā inteliģence, lai attīstītu ķermeņa apzinātību un apzināti dotu ķermenim komandas atslābināties.

Vairāk par emocionālo inteliģences attīstīšanu uzzini seminārā. 

SIRDSMIERA ALGORITMS

Seminārs ir noticis

0
 .