Aktivizē savu gaismas ķermeni

Merkaba - cilvēka jaudīgākais multifunkcionālais instruments

18.februāris, Rīgā

 • spēcīgākā cilvēka apziņas tehnoloģija aizsardzībai un veselībai
 • savienojums ar savu augstāko Es un augstākām apziņas struktūrām
 • manifestācijas rīks un pārvietošanās līdzeklis starp realitātēm
 • instruments mentālai un emocionālai stabilitātei

Kur ir problēma? 

Tu esi jau dzirdējis un pamanījis mūs daudz par to runājam mentorprogrammā vai citos kursos, ka cilvēce šobrīd iet cauri specifiskai joslai Piena ceļa galaktikā, ko sauc par Fotonu joslu. Šīs augsti lādētās daļiņas modina cilvēku plašākā apziņā un paceļ citā enerģijas blīvumā. Notiek pāreja no 3. un 4. blīvumu, kur darbojas nedaudz citi enerģijas principi, turklāt tur "dzīvo" arī citas astrālas būtnes, kuras sāk mijiedarboties ar cilvēka enerģijas lauku. Ja cilvēkam nav aizsardzības (aktivizēta merkaba), viņš zaudē enerģiju un to izjūt caur visām dzīves jomām fiziskajā plānā kā neveiksmes, nespēku, problēmas attiecībās vai arī slimības utt. Turklāt, lai apzināti nomirtu un dvēsele izietu no ķermeņa ir jābūt gatavam "transportlīdzeklim" (merkabai), lai pārvietotos uz citu dimensiju. 

Kā šis seminārs var mainīt Tavu dzīvi?

Iedvesmojies un apgūsti jaunas prasmes, kā arī satiecies ar saviem domubiedriem klātienē

Viena no jaudīgākajām tehnikām kāda tikusi pasniegta Dzīves Virsotnē

Merkaba ir nākamā līmeņa instruments aiz Enerģijas elpošanas sesijām. Kad ir izdarīts darbs ar elpu un sakārtota bāze, progress jāturpina smalkākā līmenī. Merkaba ir cilvēka galvenā gaismas enerģijas struktūra, kas kalpo ne tikai kā necaursitama aizsardzība, bet arī manifestācijas instruments un dvēseles transportlīdzeklis starp dimensijām.

Tikšanās ar saviem domubiedriem un  komūnu klātienē

Vairums atzīst, ka tas ir bijis ļoti aizkustinoši beidzot satikties ar vienmēr ekrānā redzamajām sejas dzīvajā, dalīties ar pieredzēto un kopīgi izjust prakses jaudu. 

Daudziem dalībniekiem veidojas ciešas draudzības tieši pēc kopējiem klātienes pasākumiem un esam ieplānojuši speciāli vairāk laika šiem mirkļiem. 

Satikšanās ar pasniedzēju Jāni Brūnu klātienē

Klātienes tikšānās reizēs iespējams pieredzēt kopradīšanas enerģijas brīnumus un atvērt daudz spēcīgāku kopējo telpu, kur enerģijas apmaiņa ir jūtama virmojam gaisā, turklāt pēdējos gados, šādas iespējas ir kļuvušas reti unikālas.

Merkaba transformē stagnējošu un negatīvu enerģiju caur visiem enerģijas ķermeņiem

Kāpēc jāaktivizē merkaba?

Merkaba ir cilvēka pirmatnējā dievišķā koda jeb struktūras veidojums, tā ir Radītāja radīta. Merkaba ir programmējama gandrīz jebkuram specifiskam uzdevumam. Aktivizēta merkaba ir proaktīva organiska inteliģence; 

Ja atrodaties cilvēku masās vai vietās, kur ir nepatīkamas sajūtas, markabu var izmantot, lai novirzītu un bloķētu nelabvēlīgu cilvēku enerģiju. Vislabākais veids, kā pasargāt sevi, nemaz neaistāvoties. 

Ja vēlies realizēt kādu konkrētu darbu vai projektu, Tava merkaba var sasniegt enerģijas matricu un palīdzēt sinhronizēt Tevi ar šo realitātes frekvenci, lai radītu šo pieredzi.

Tā ir neuzlaužama - tikai Tu kontrolē savu merkabu, neviens cits cilvēks to nedrīkst darīt, lai gan pasniedzējs var palīdzēt, lai atbalstītu tās darbību, komandcentrs ir Tavs prāts un apziņa. 


Pirms rītausmas ir tumšākā nakts daļa

Vairums cilvēku uz Zemes ir noguruši no tā, ko dēvē kā bezgalīgu cīņu ar vējdzirnavām. Ar kājām gaisā apgrieztās vērtības, kuras sakņojas iepriekšējā laikmetā, ir maldinājušas viedākās dvēseles sekot ēnām, neredzot patiesību. 

Taču Zivs laikmets ir beidzies un ar katru brīdi ejam dziļāk Ūdensvīra laikmetā. Mūsu dvēseles zināja kam tās ies cauri un jā, daudzi no mums ir sakrājuši pamatīgus robus savā struktūrā dēļ robustās un nežēlīgās pieredzes, kam esam gājuši cauri pēdējos 2500 gados.

Vai mūsu dvēseles spēja paredzēt visu... es nezinu, man šķiet, ka tomēr nē. Neviens to nezināja. Pat Radītāji nezināja, ko brīvās gribas cilvēka dvēsele izlems savās inkarnācijās. Grūtības sagādāja milzīgie maldi 3D realitāte, bet tas nu ir garām. Laiks mosties. Tevi vairs neviens netraucēs un vari droši atvērt savus spēka spārnus plašāk. 

Nāc atpakaļ! Mosties! Atgriezies mājās un atceries, kas Tu esi! 

Sirsnībā,
Jānis Būns

Pasākuma plāns

Līdzīgi kā iepriekšējā, šī būs informatīvi un enerģētiski piesātināta tikšanās, kuras laikā katrs klātesošais var saņemt jaunus apziņas kodus un radošo enerģiju savai izaugsmei.

08:45 - 09:30 Ierašanās, reģistrācija

09:30 Atklāšana un ievads

09:35 - 09:45 Sinhronizācija (semināra telpā netiks ielaisti cilvēki)

09:45 - 11:00 Lekcija - Gaismas ķermenis

11:00 - 11:30 Pārtraukums, integrācija, draudzības un sarunas 

11:30 - 13:00 Lekcija - Merkabas elementi

13:00 - 14:30 Pārtraukums, pusdienas**, integrācija un sarunas

14:30 - 16:00 Lekcija / Prakse - Aktivizācija pa soļiem

16:00 - 16:30 Pārtraukums, integrācija, draudzības un sarunas

16:30 - 17:00 Merkabas meditācijas prakse

17:00 - 18:30 Integrācija, jautājumi un atbildes, noslēgums 

* lai arī pasākuma atmosfēra ir brīvā, šis nav izklaides pasākums. Šī ir unikāla iespēja satikties klātienē pasniedzēja laukā, lai saņemtu lejuplādes  savai izaugsmei un progresam. Visi dalībnieki tiek aicināti saglabāt apzinātību un klātesamību visas tikšanās laikā.
** Pusdienas nav iekļautas dalības maksā, tās iespējams ieturēt hotelī vai tuvā apkārtnē "Fazenda" uz Nomeņu ielas, "Cepiens" uz Meža ielas (5min gājiens)


Merkabas aktivizācijas seminārs, vienīgais seminārs klātienē

18.februāris | Bellevue Park Hotel | Konferenču zāle tiks norādīta | Reģistrācija no 8:45

Pieejamas 4 veidu biļetes. Biļetes iespējams iegādāties, kamēr ir pieejamas vietas.
Biļetes apmaksu nodrošina biļešu tirdzniecības platforma Fienta OU.
Apmaksa tikai caur interneta banku vai ar karti.

 • Dalība dienas seminārā
 • Meditāciju ieraksti

88€

 • Dalība dienas seminārā
 • Meditāciju ieraksti praksēm
 • Viss kopējais semināra - pasākuma ieraksts
 • 10% atlaides kupons Intas Enerģētisko rotu iegādei*


108€

 • Dalība pasākumā
 • Visas meditācijas prakses 
 • Viss kopējā pasākuma ieraksts
 • 20% atlaides kupons Intas Enerģētiskajās rotu iegādei (tā nekad nav bijis)*
 • Prioritārās sēdvietas
 • Vakara integrācija ar Jāni ļoti šaurā cilvēku lokā, daloties ar prātam neaptveramiem stāstiem pie dzērieniem un uzkodām (būs izcili)
 • Integrācija no 19:00 - 22:00


IZPĀRDOTS


Pieejama arī Online biļete - Zoom dalība

Visi, kuri netiek uz klātienes pasākumu, bet vēlas piedalīties apmācībās, aicināti pievienoties uz ZOOM translāciju. Pie apmaksas izvēlēties "Online biļete - Zoom dalība". Reģistrācijas saite tiks nosūtīta uz epastu pēc maksājuma apstiprināšanas. 

 • Pieejams Zoom kvalitātes ieraksts 48h laikā pēc tiešraides.

88€

Unikāls papildinājums, speciāli no Intas Brūnas enerģētisko rotu kolekcijas - Merkabas aktivizācijas rota! 

Merkabas rota ir veidota speciāli priekš tiem, kuri apzināti veic Merkabas aktivizācijas prakses.

Rota pastiprina prakses jaudu un Merkabas efektus, spēcīgāk ar gaismu piepildot augšējos un apakšējos tetraedrus. 

Savukārt nēsājot to ikdienā, rota palīdz ilgāk saglabāt prakses efektus un strādā arī kā atgādinājums un enkurs.

Reto sastāvdaļu neesamības dēļ šī unikālā rota pieejama ļoti limitētā daudzumā un visdrīzāk pēc semināra vairs nebūs pieejama!

Rotas tehnoloģija ir veidota, lai pastiprināti strādātu ar 3 ķermeņiem vienlaicīgi, kas ir arī pašas Merkabas aktivizācijas tehnikas pamatā. Darbs notiek ar mentālo, emocionālo un fizisko ķermeni. 

Vispirms, lai cilvēks paaugstinātu savas vibrācijas, Merkabas aktivizācijas procesā šie visi ķermeņi tiek tīrīti. Tas cilvēkam ļauj iziet uz kvalitatīvāku dzīvi un paātrināt evolūcijas procesu, apvienojot garīgo ar materiālo. 

Rotas sastāvā ir trīs Austrijas kristāli oktahidronu formā, kas reprezentē 3 ķermeņus. 

Šos 3 kristālu darbības efektus ieskauj un papildina citi akmeņi kā:
1. Tīģeracs, kura funkcija ir iegriezt un palīdzēt aktivizēt procesus,
2. Selenīts, kura funkcija ir attīrīt visu, kas jāattīra,
3. Morions, kurš veic sazemējuma un aizsardzības funkcijas, kā arī dod drosmi un spēku apzināt savas ēnas puses, kuras jāizdziedina un jāatlaiž,
4. Fluorīts šajā rotā dod augstāko skolotāju apziņas klātesamību, lai merkabas aktivizācijas process notiek harmoniski un labvēlīgi sev un apkārtējiem.
5. Kalnu kristāls, kura funkcija ir ne tikai pastiprināt visu akmeņu iedarbību, bet arī vieglāk programmēt rotu. Tieši tāpat kā pati cilvēka Merkaba - arī Merkabas rota ir programmējama.

Tieši kalnu kristāls šajā rotā palīdz nest un noturēt to programmu un frekvenci, kuru ieliek rotas īpašnieks veicot Merkabas aktivizācijas prakses un izsakot nodomu.

Advancētajā rotas versijā ir pievienots arī Merkabas simbols, kas darbojas kā aktivizātors prātam un tur Merkabas ģeometrisko konstrukciju. 

Svarīgi pieminēt, ka tā darbojas tikai kopā ar cilvēka apziņu un papildina prakses efektu.

✴️ Rota ir pieejama iegādei tikai semināra dalībniekiem, kuri būs izgājuši Merkabas aktivizācijas apmācības programmu. Rotu bez apmācības iegādāties nebūs iespējams. 

✴️ Premium un VIP biļešu īpašnieki saņems pieejamo 10% un 20% atlaides kupona kodu rotām savā epastā. 

✴️ Atlaides kuponi visām rotām spēkā tikai 18.februārī veicot apmaksu uz vietas. Merkabas rotu iespējams pasūtīt priekšpārdošanā kamēr tās būs pieejamas. 

✴️ IEGĀDĀTIES MERKABAS ROTU IESPĒJAMS PĒC DALĪBAS BIĻETES IEGĀDES

Merkabas seminārs - cilvēka jaudīgākais multifunkcionālais instruments

*Dalības biļetes nav atgiežamas pēc 31.janvāra. Zinot semināra nopietnību un svarīgumu, pat nāve nav attaisnojums, lai to kavētu.

**Biļeti iespējams nodot citam, saskaņojot ar administrāciju sūtot uz [email protected]

REZERVĒT VIETU TAGAD

Pirkumu grozs