Aktivizē savu gaismas ķermeni

Merkaba - cilvēka jaudīgākais multifunkcionālais instruments

  • spēcīgākā cilvēka apziņas tehnoloģija aizsardzībai un veselībai
  • tas ir Tavs savienojums ar savu augstāko Es un augstākām apziņas struktūrām;
  • merkaba ir manifestācijas rīks un pārvietošanās līdzeklis starp realitātēm;
  • merkaba ir Tavs instruments mentālai un emocionālai stabilitātei;
  • šis ir visaptverošākais apmācību kurss latviešu valodā, kāds ir pieejams

IEGĀDĀTIES KURSU TAGAD

Jaunā laikmeta izaicinājumi ? 

Tu esi jau dzirdējis un pamanījis mūs daudz par to runājam mentorprogrammā vai citos kursos, ka cilvēce šobrīd iet cauri specifiskai joslai Piena ceļa galaktikā, ko sauc par Fotonu joslu. Šīs augsti lādētās daļiņas modina cilvēku plašākā apziņā un paceļ citā enerģijas blīvumā. 

Notiek pāreja no 3. un 4. blīvumu, kur darbojas nedaudz citi enerģijas principi, turklāt tur "dzīvo" arī citas astrālas būtnes, kuras sāk mijiedarboties ar cilvēka enerģijas lauku. Ja cilvēkam nav aizsardzības (aktivizēta merkaba), viņš zaudē enerģiju un to izjūt caur visām dzīves jomām fiziskajā plānā kā neveiksmes, nespēku, problēmas attiecībās vai arī slimības utt. 

Turklāt, lai apzināti nomirtu un dvēsele izietu no ķermeņa ir jābūt gatavam "transportlīdzeklim" (merkabai), lai pārvietotos uz citu dimensiju. 

Kā Merkabas aktivizācija var mainīt Tavu dzīvi?

Iedvesmojies un apgūsti jaunas prasmes, kā arī satiecies ar saviem domubiedriem klātienē

Viena no jaudīgākajām tehnoloģijām, kāda Tev ir pieejama

Merkaba ir apziņas tehnoloģija. Tas ir likumsakarīgs izaugsmes turpinājums pēc tam, kad ir izdarīts darbs ar zemapziņu un sakārtota bāze, progress jāturpina smalkākā līmenī. Merkaba ir cilvēka galvenā gaismas enerģijas struktūra, kas kalpo ne tikai kā necaursitama aizsardzība, bet arī manifestācijas instruments un dvēseles transportlīdzeklis starp dimensijām.

Kopā ar saviem domubiedriem un  komūnu 

Vairums atzīst, ka tas ir bijis ļoti aizkustinoši beidzot satikties ar vienmēr ekrānā redzamajām sejas dzīvajā, dalīties ar pieredzēto un kopīgi izjust prakses jaudu. 

Daudziem dalībniekiem veidojas ciešas draudzības tieši pēc kopējiem klātienes pasākumiem un esam ieplānojuši speciāli vairāk laika šiem mirkļiem. 

Merkaba transformē stagnējošu un negatīvu enerģiju caur visiem enerģijas ķermeņiem

Kāpēc jāaktivizē merkaba?

Merkaba ir cilvēka pirmatnējā dievišķā koda jeb struktūras veidojums, tā ir Radītāja radīta. Merkaba ir programmējama gandrīz jebkuram specifiskam uzdevumam. Aktivizēta merkaba ir proaktīva organiska inteliģence; 

Ja atrodaties cilvēku masās vai vietās, kur ir nepatīkamas sajūtas, markabu var izmantot, lai novirzītu un bloķētu nelabvēlīgu cilvēku enerģiju. Vislabākais veids, kā pasargāt sevi, nemaz neaizstāvoties. 

Merkaba ir Tavas durvis starp realitātēm un dimensijām. Tas ir transportlīdzeklis uz Tavām dvēseles mājām. Bez aktivizētas merkabas dvēsele paliek piesaistīta Zemes matricai. 


Pirms rītausmas ir tumšākā nakts daļa

Vairums cilvēku uz Zemes ir noguruši no tā, ko dēvē kā bezgalīgu cīņu ar vējdzirnavām. Ar kājām gaisā apgrieztās vērtības, kuras sakņojas iepriekšējā laikmetā, ir maldinājušas viedākās dvēseles sekot ēnām, neredzot patiesību. 

Taču Zivs laikmets ir beidzies un ar katru brīdi ejam dziļāk Ūdensvīra laikmetā. Mūsu dvēseles zināja kam tās ies cauri un jā, daudzi no mums ir sakrājuši pamatīgus robus savā struktūrā dēļ robustās un nežēlīgās pieredzes, kam esam gājuši cauri pēdējos 2500 gados.

Vai mūsu dvēseles spēja paredzēt visu... es nezinu, man šķiet, ka tomēr nē. Neviens to nezināja. Pat Radītāji nezināja, ko brīvās gribas cilvēka dvēsele izlems savās inkarnācijās. Grūtības sagādāja milzīgie maldi 3D realitāte, bet tas nu ir garām. Laiks mosties. Tevi vairs neviens netraucēs un vari droši atvērt savus spēka spārnus plašāk. 

Nāc atpakaļ! Mosties! Atgriezies mājās un atceries, kas Tu esi! 

Sirsnībā,
Jānis Brūns

Ja vēlies realizēt kādu konkrētu darbu vai projektu, Tava merkaba var sasniegt enerģijas matricu un palīdzēt sinhronizēt Tevi ar šo realitātes frekvenci, lai radītu šo pieredzi.

Tā ir neuzlaužama - tikai Tu kontrolē savu merkabu, neviens cits cilvēks to nedrīkst darīt, lai gan pasniedzējs var palīdzēt, lai atbalstītu tās darbību, komandcentrs ir Tavs prāts un apziņa.

Merkabas aktivizācija - bāzes kurss

247

197€

IEGĀDĀTIES KURSU AR VISĀM PRAKSĒM TAGAD

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.