MIERS, HARMONIJA UN ENERĢIJA TAVAI DZĪVEI

Šī vienkāršā taču ļoti efektīvā sirds fokusētā elpošanas meditācija ļaus uzlabot Tavu pašajūtu un emocionālo kontroli:

+ dodot lielāku iekšējā miera sajūtu;
+ uzlabos tonusu un veicinās enerģiju;
+ veicinās harmoniskākas attiecības ar apkārtējo pasauli;
+ uzlabos fokusu un koncentrēšanās spējas

Meditācija notiek tiešraidē un iepriekšēja pieredze nav nepieciešama.

OTRDIEN, 22.03. plkst. 19:30

                           REĢISTRĒJIES ŠEIT JAU TAGAD BEZMAKSAS                         

Šīs ir bezmaksa apmācības, lai veicinātu katra dalībnieka spējas un prasmes labāk pārvaldīt savas emocijas un uzlabotu labsajūtu. Iesākumā tiks izskaidrota prakses būtība un tehnika. Pati prakse ir apmēram 20-30 minūtes gara. Noslēgumā iespēja uzdot pasniedzējam jautājumus. Kopā pasākums ir ap 60 minūtēm. 

Gaidāmie ieguvumi:

 • Lielāks miers un prasmes apzināti sasniegt miera stāvokli atkārtoti
 • Izmantot elpošanas vingrinājumus iekšējo procesu līdzsvarošanai
 • Paaugstināta empātija un sirsnība pret sevi un apkārtējo vidi
 • Izaugsmes tendētu cilvēku sabiedrība

Praktizēt meditāciju ir zinātniski pierādīts efektīvs veids, kā daudzdimensionāli uzlabot savu dzīves kvalitāti, bet svarīgi ņemt vērā, ka rezultāti atkarīgi stipri individuāli no katra dalībnieka(-ces) izejas stovokļa, spējām, sagatavotības un motivācijas strādāt ar sevi. Īpaši cilvēkiem ar dziļu fizisku, mentālu un emocionālu nogurumu jārēķinās ar regularitāti un pacietību savā atjaunošanās procesā. 

Izaugsmes ceļš nav grūts - tā ir perspektīvas lieta. Izaugsmes process tas prasa mērķtiecību, entuziasmu, pacietību, iedvesmu un vēlams nedaudz humora izjūtu :) 

Kas ir ķermeņa koherence?

Ķermeņa koherence ir ķermeņa funkciju sinhronizēšanās, kā piemēram elpošana - sirdsdarbība - asinsspiediens - smadzeņu darbība u.tml. Tas ir ļoti nomierinošs, produktīvs un veselīgs stāvoklis, kas ir nomērāms starp sirdi un smadzenēm.

Kad mūsu organisms ir koherents, mums palielinās enerģija, uzlabojas veselība, tiek veicināti atjaunošanās procesi, tiek veicināti pretiekaisuma procesi, veicināta imunitātes darbība, labāks emocionālais līdzsvars un intuīcija.

Koherenci veicina ritmiska un plūstoša elpošana un sirds pozitīvās emocijas. 

Cilvēka bionerģētiskā struktūra 

Mūsu ķermeni caurvij acij neredzamā gaismas spektra elektromagnētisma lauks, kas kalpo kā informācijas nesējs starp šūnām un orgāniem, kā arī veicina citas cilvēka bioloģiskās funkcijas. 

Modernā zinātne spēj pierādīt, to, ko cilvēce intuitīvi ir zinājusi tūkstošiem gadu. Mūsu bioloģiskā sirds ir ļoti jaudīgs informācijas apstrādes instruments, kas sūta svarīgu informāciju uz visu ķermeni un īpaši - uz smadzenēm.

Sirds ir ļoti jaudīgs orgāns ne tikai fiziski, bet arī enerģētiski, kas spēcīgi regulē sajūtas, uzvedību, domas un lēmuma pieņemšanas procesus.

Kad dzīvojam toksiska stresa, raižu, baiļu un virknes negatīvu emociju stāvoklī, mēs ietekmējam savu fizioloģisko un psihoemocionālo stāvokli un liekam mūsu enerģētiskajam laukam sarukt. Pretēji, kad mēs dzīvojam paaugstinātu emociju apstākļos, piemēram, mīlestībā, pateicībā, līdzjūtībā un veseluma izjūtā, mēs paplašinām savu enerģētisko lauku.

Attēls Nr.1: Cilvēku sirds radītie elektromagnētiskie lauki pārklājas. Šādā veidā mēs apmaināmies ar emocijām un spējam just otra emocijas. 

Mūsu lauki pārklājas

Cilvēku nervu sistēmas konstanti komunicē savā starpā, uztverot apkārtējās vides (t.s. citu cilvēku) magnētisko lauku. Caur apzinātu treniņu mēs spējam uzlabot jutību un uztveri, lai veicinātu labāku neverbālo komunikāciju - empātiju, sapratni un iejūtību (Attēls Nr.1). 

Mēs visu laiku apmaināmies ar informāciju vai mēs to apzināmies vai nē. Vispamanāmāk tas notiek caur emocijām un tas izskaidro, kāpēc dažu cilvēku klātbūtnē mēs jūtamies vairāk pacilāti, bet dažu cilvēku klātbūtnē nomākti. Pamanot izmaiņas sevī, mēs spējam emocijas ietekmēt un mainīt. 

Kolektīvā koherence uzlabo vidi, kurā atrodamies

Ir skaidri redzams, ka ir patīkami atrasties kopā ar cilvēkiem, kuriem ir augsta personīgā koherence (pacilātas sirds emocijas, iedvesma, balanss). Tas ir jūtams paša novērotāja noskaņojumā un uzvedībā. Katram individuāli veicinot savu koherences līmeni, ir iespējams ietekmēt un celt plašākas sociālās telpas koherenci - ģimene, draugu loks, uzņēmums, ciems, pilsēta, valsts.

Globālās koherences iniciatīva (GCI)

Ir pierādīts, ka mūsu planētai, tāpat kā cilvēkam, piemīt savas biomagnētiskās īpašības, ko sauc par Šūmana resonanci (Schumann resonance), kas ir pašlaik svārstās vidēji ap 7.83Hz.  Sinhronizējoties ar Zemes magnētisko lauku mēs spējam dziļākā līmenī sinhronizēties ar  dabas enerģiju un uzlabot savu pasajūtu. 

Mūsu planētai Globālo koherences iniciatīvu (GCI) uzsāka HeartMath institūts 2008. gadā. Tā ir uz zinātni balstīta, kopīgi radoša iniciatīva, kuras mērķis ir miljoniem cilvēku visā pasaulē apvienot uz sirdi vērstos nodomos.

Cilvēku emocionālajam stāvoklim un apziņai ir ietekme uz Zemes ģeomagnētisko lauku.  Šīs ģeomagnētiskās aktivitātes tiek arī pētījumā monitorētas ar Globālās Koherences Monitorēšanas Sistēmu (GCMS), kuras tuvākā stacija atrodas Lietuvā. MIERS, HARMONIJA UN ENERĢIJA TAVAI DZĪVEI

Šī vienkāršā taču ļoti efektīvā sirds fokusētā elpošanas meditācija ļaus uzlabot Tavu pašajūtu un emocionālo kontroli:

+ dodot lielāku iekšējā miera sajūtu;
+ uzlabos tonusu un veicinās enerģiju;
+ veicinās harmoniskākas attiecības ar apkārtējo pasauli;
+ uzlabos fokusu un koncentrēšanās spējas

Meditācija notiek tiešraidē un iepriekšēja pieredze nav nepieciešama.


Sirds koherences treniņu vadīs

Jānis Brūns - izaugsmes lektors un pasniedzējs
Izaugsmes platformas Dzīves Virsotne dibinātājs, Atdzimšanas elpošanas aizsācējs Latvijā, Transformējošu kursu pasniedzējs, personības un kolektīvu izaugsmes semināru vadītājs.

Tā ir vairāku gadu personīga pieredze integrējot transformējošas izaugsmes tehnikas, kas pierādījušas sevi vairākkārt uz tūkstošiem cilvēku.

Jānis ir atvaļināts bruņoto spēku virsnieks ar pieredzēm starptautiskajās operācijās, tāpēc Jāņa kompetencē ir pasniegt prasmes kā pārvaldīt emocijas augstas intensitātes situācijās.

"Ja nezini, ar ko sākt grūtos brīžos - sāc ar savas elpošanas pārvaldīšanu. Ja nekontrolē to - Tu nevarēsi kontrolēt neko citu!" Jānis Brūns

Kā notiks koherences treniņš? 

Koherences treniņš notiks ONLINE ar ZOOM aplikācijas starpniecību. 

Viss kas Tev vajadzīgs ir: 

 • Mierīga vieta uz 30 minūtēm
 • Interneta pārklājums un vēlams austiņas
 • Sēdus vai guļus

Kur var koherences treniņu veikt?

Visur! Vienkāršībā ir atslēga un labsajūta ir izvēle, tāpēc vietai nav nozīmes 
 • Mājās vai ofisā
 • Sabiedriskajā transportā 
 • Kafejnīcā vai parkā
 • Jebkurā citā vietā, kur uz 30 minūtēm vari netraucēti apsēsties vai apgulties
 • Nepiedalies koherences treniņā vadot transportlīdzekli!

Pievienojies uz nākamo bezmaksas koherences treniņu!

PIEVIENOJIES PATS UN PĀRSŪTI DRAUGAM!OTRDIEN, 22.03. 
Sākums 19:30 

REĢISTRĒJIES BEZMAKSAS ŠEIT  


Padziļinātai interesei - šeit ir dažas galvenās atsauces

 • https://www.heartmath.org/research/science-of-the-heart/
 • Damasio, A., Looking for Spinoza: Joy, Sorrow, and the Feeling Brain. 2003, Orlando: Harcourt.
 • https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4654789/ 
 • Childre D, Rozman, D. Overcoming Emotional Chaos: Eliminate Anxiety, Lift Depression and Create Security in Your Life. San Diego: Jodere Group, 2002.
 • Langhorst P, Schulz G, Lambertz M. Oscillating neuronal network of the “common brainstem system.” In: Miyakawa K, Koepchen H, Polosa C, eds. Mechanisms of Blood Pressure Waves. Tokyo: Japan Scientific Societies Press, 1984:257-275. 
 • McCraty, R. & Shaffer, F. Heart Rate Variability: New Per- spectives on Physiological Mechanisms, Assessment of Self-regulatory Capacity, and Health Risk. Global advances in health and medicine: improving healthcare outcomes worldwide 4, 46-61, doi:10.7453/gahmj.2014.073 (2015).
 • Hoel, H., K. Sparks, and C.L. Cooper, The cost of violence/stress at work and the benefits of a violence/stress-free working environment. Geneva: International Labour Organization, 2001.
 • McCraty R, Atkinson M, Tiller WA. New electrophysiological correlates associated with intentional heart focus. Subtle Energies 1993; 4:251-268. 
 • Halberg, F., et al., Cross-spectrally coherent ~10.5- and 21-year biological and physical cycles, magnetic storms and myocardial infarctions. Neuroendocrinology, 2000. 21: p. 233-258.
 • Bradley, R.T., Charisma and Social Structure: A Study of Love and Power, Wholeness and Transformation. 1987, New York: Paragon House.
 • McCraty, R., A. Deyhle, and D. Childre, The global coherence initiative: creating a coherent planetary standing wave. Glob Adv Health Med, 2012. 1(1): p. 64-77.
 • https://en.wikipedia.org/wiki/Schumann_resonances

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.