MIERS, HARMONIJA UN ENERĢIJA TAVAI DZĪVEI

Šī vienkāršā taču ļoti efektīvā sirds fokusētā elpošanas meditācija ļaus uzlabot Tavu pašajūtu un emocionālo kontroli:

+ veicina lielāku sirds koherenci un uzlabo sirdsdarbības mainības rādītājus (HRV) rādītājus;
+ dod lielāku iekšējā miera sajūtu;
+ veicina harmoniskākas attiecības ar apkārtējo pasauli;
+ paaugstina vibracionālo frekvenci tai pasaules vietai, kurā atrodies. 

Meditācija notiek iešraidē un iepriekšēja pieredze nav nepieciešama. 

Kas ir koherence?

Koherence ir ķermeņa funkciju sinhronizēšanās, kā piemēram elpošana - sirdsdarbība - asinsspiediens - smadzeņu darbība u.tml. Tas ir ļoti veselīgs stāvoklis, kas ir nomērāms starp sirdi, prātu un emocijām.

Kad mūsu organisms ir koherents, mums palielinās enerģija, uzlabojas veselība, tiek veicināti atjaunošanās procesi, tiek veicināti pretiekaisuma procesi, veicināta imunitātes darbība, labāks emocionālais līdzsvars un intuīcija.

Koherenci veicina ritmiska un plūstoša elpošana un sirds pozitīvās emocijas. 

Cilvēka bionerģētiskā struktūra 

Mūsu ķermeni caurvij acs neredzamā gaismas spektra enerģijas lauks, kas kalpo kā informācijas nesējs starp šūnām un orgāniem, kā arī veicina citas cilvēka bioloģiskās funkcijas. 

Modernā zinātne spēj pierādīt, to, ko cilvēce intuitīvi ir zinājusi tūkstošiem gadu. Mūsu bioloģiskā sirds ir ļoti jaudīgs informācijas apstrādes instruments, kas sūta svarīgu informāciju uz visu ķermeni un īpaši - uz smadzenēm.

Sirds ir ļoti jaudīgs orgāns ne tikai fiziski, bet arī enerģētiski, kas spēcīgi regulē sajūtas, uzvedību, domas un lēmuma pieņemšanas procesus.

Kad dzīvojam toksiska stresa, raižu, baiļu un virknes negatīvu emociju stāvoklī, mēs ietekmējam savu fizioloģisko un psihoemocionālo stāvokli un liekam mūsu enerģētiskajam laukam sarukt. Pretēji, kad mēs dzīvojam paaugstinātu emociju apstākļos, piemēram, mīlestībā, pateicībā, līdzjūtībā un veseluma izjūtā, mēs paplašinām savu enerģētisko lauku.

Attēls Nr.1: Cilvēku sirds radītie elektromagnētiskie lauki pārklājas. Šādā veidā mēs apmaināmies ar emocijām un spējam just otra emocijas. 

Mūsu lauki pārklājas

Cilvēku nervu sistēmas konstanti komunicē savā starpā, uztverot apkārtējās vides (t.s. citu cilvēku) magnētisko lauku. Caur apzinātu treniņu mēs spējam uzlabot jutību un uztveri, lai veicinātu labāku neverbālo komunikāciju - empātiju, sapratni un iejūtību (Attēls Nr.1). 

Mēs visu laiku apmaināmies ar informāciju vai mēs to apzināmies vai nē. Vispamanāmāk tas notiek caur emocijām un tas izskaidro, kāpēc dažu cilvēku klātbūtnē mēs jūtamies vairāk pacilāti, bet dažu cilvēku klātbūtnē nomākti. Pamanot izmaiņas sevī, mēs spējam emocijas ietekmēt un mainīt. 

Kolektīvā koherence uzlabo vidi, kurā atrodamies

Ir skaidri redzams, ka ir patīkami atrasties kopā ar cilvēkiem, kuriem ir augsta personīgā koherence (pacilātas sirds emocijas, iedvesma, balanss). Tas ir jūtams paša novērotāja noskaņojumā un uzvedībā. Katram individuāli veicinot savu koherences līmeni, ir iespējams ietekmēt un celt plašākas sociālās telpas koherenci - ģimene, draugu loks, uzņēmums, ciems, pilsēta, valsts.

Globālās koherences iniciatīva (GCI)

Ir pierādīts, ka mūsu planētai, tāpat kā cilvēkam, piemīt savas biomagnētiskās īpašības, ko sauc par Šūmana resonanci (Schumann resonance), kas ir pašlaik svārstās vidēji ap 7.83Hz.  Sinhronizējoties ar Zemes magnētisko lauku mēs spējam dziļākā līmenī sinhronizēties ar  dabas enerģiju un uzlabot savu pasajūtu. 

Mūsu planētai Globālo koherences iniciatīvu (GCI) uzsāka HeartMath institūts 2008. gadā. Tā ir uz zinātni balstīta, kopīgi radoša iniciatīva, kuras mērķis ir miljoniem cilvēku visā pasaulē apvienot uz sirdi vērstos nodomos.

Cilvēku emocionālajam stāvoklim un apziņai ir ietekme uz Zemes ģeomagnētisko lauku.  Šīs ģeomagnētiskās aktivitātes tiek arī pētījumā monitorētas ar Globālās Koherences Monitorēšanas Sistēmu (GCMS), kuras tuvākā stacija atrodas Lietuvā. Kā notiks meditācija? 

Meditācija notiks ONLINE ar ZOOM aplikācijas starpniecību. 
Viss kas Tev vajadzīgs ir: 
 • Mierīga vieta uz 15 minūtēm
 • Interneta pārklājums un vēlams austiņas
 • Sēdus vai guļus
 • Stabilākam savienojumam var lejuplādēt bezmaksas ZOOM aplikāciju (App Store vai Google Play)

Kur var meditēt? VISUR!

Vienkāršībā ir atslēga un labsajūta ir izvēle, tāpēc vietai nav nozīmes - 
 • Mājās vai ofisā
 • Sabiedriskajā transportā 
 • Kafejnīcā vai parkā
 • Jebkurā citā vietā, kur uz 15 minūtēm vari netraucēti apsēsties vai apgulties
 • Nepiedalies meditācijā vadot transportlīdzekli!

Pievienojies uz nākamo bezmaksas meditāciju!

TIKAI 15 MINŪTES!
PIEVIENOJIES PATS UN PĀRSŪTI DRAUGAM!
UZLABO SAVU PAŠSAJŪTU UN VIDI, KURĀ ATRODIES. 

Ieraksts netiks veikts - pievienoties varēs 5 minūtes pēc sākuma vai vienkārši pievienojies nākamajā reizē! 

Pārvaldīt emocijas ir apgūstama meistarība!

Emocijas ir fizioloģiski nomērāmas plūsmas ķermenī, kā piemēram elektriskie viļņi, elektromagnētiskie viļņi, bioķīmiskie procesi utt.. Sajūtas ir atgriezeniskā saite par šiem procesiem. Visiem ir emocijas, bet ne visi tās spēj atpazīt. Sirds - smadzeņu koherence ir veselīgs stāvoklis ķermenī, ko spējam inducēt ar elpošanu un sirds sajūtām, kā pateicība, rūpes, mīļums. Vēlies justies labi neatkarīgi no apkārtējiem apstākļiem? Tu vari izvēlēties savas sajūtas un justies labi katru dienu! Uzzini vairāk par to kā pārvaldīt savas emocijas efektīvāk... 

Pārvaldīt sirds intelektu ir svarīgāk nekā pārvaldīt prāta intelektu!

Cilvēka sirdij ir 100x lielāks elektriskais un 5000x spēcīgāks magnētiskais lauks, nekā smadzenēm. Sirds nosaka daudzu svarīgu smadzeņu centru darbību, kas regulē emocijas - kā amigdala (bailes) un talāms. Cilvēka magnētiskais lauks ir nomērāms vairāku metru attālumā ap ķermeni ar jūtīgām iekārtām, ko sauc par magnetometriem. Elektromagnētisms, ko izdala sirds, ir informācijas nesējs, tāpat kā WiFi rūteris un mobilo telefonu tornis. Mūsu sirdis savstarpēji ir patstāvīgā komunikācijā vai mēs to apzināmies vai nē. Uzzini vairāk par sirds inteliģenci un kā pārvaldīt efektīvāk... 

Padziļinātai interesei - šeit ir dažas galvenās atsauces

 • https://www.heartmath.org/research/science-of-the-heart/
 • Damasio, A., Looking for Spinoza: Joy, Sorrow, and the Feeling Brain. 2003, Orlando: Harcourt.
 • https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4654789/ 
 • Childre D, Rozman, D. Overcoming Emotional Chaos: Eliminate Anxiety, Lift Depression and Create Security in Your Life. San Diego: Jodere Group, 2002.
 • Langhorst P, Schulz G, Lambertz M. Oscillating neuronal network of the “common brainstem system.” In: Miyakawa K, Koepchen H, Polosa C, eds. Mechanisms of Blood Pressure Waves. Tokyo: Japan Scientific Societies Press, 1984:257-275. 
 • McCraty, R. & Shaffer, F. Heart Rate Variability: New Per- spectives on Physiological Mechanisms, Assessment of Self-regulatory Capacity, and Health Risk. Global advances in health and medicine: improving healthcare outcomes worldwide 4, 46-61, doi:10.7453/gahmj.2014.073 (2015).
 • Hoel, H., K. Sparks, and C.L. Cooper, The cost of violence/stress at work and the benefits of a violence/stress-free working environment. Geneva: International Labour Organization, 2001.
 • McCraty R, Atkinson M, Tiller WA. New electrophysiological correlates associated with intentional heart focus. Subtle Energies 1993; 4:251-268. 
 • Halberg, F., et al., Cross-spectrally coherent ~10.5- and 21-year biological and physical cycles, magnetic storms and myocardial infarctions. Neuroendocrinology, 2000. 21: p. 233-258.
 • Bradley, R.T., Charisma and Social Structure: A Study of Love and Power, Wholeness and Transformation. 1987, New York: Paragon House.
 • McCraty, R., A. Deyhle, and D. Childre, The global coherence initiative: creating a coherent planetary standing wave. Glob Adv Health Med, 2012. 1(1): p. 64-77.
 • https://en.wikipedia.org/wiki/Schumann_resonances
0